Nová generace: 15

23. září 2018 v 19:25 | Pariah |  Nová Generace
Ahoj všichni!
Omlouvám se, že jsem tu nějakou dobu nebyla, ale za prvé nebyla inspirace a za další čas. Navíc jsem byla nemocná a teď jsem zase.... :( Bacily mě mají rádi :DDíl 15.: Rande (Murasakibara Yamato)


Bylo úterý a vlastně docela deštivo, když jsem přišel na domluvené místo. Zastávka sice měla malou stříšku, ale že bych se tam cítil nějak spokojeně, bych rozhodně netvrdil. Byla na moji výšku dost malá, tak jsem si musel dávat pozor, abych se nebouchnul do hlavy.
"Ahoj." oslovila mě nesměle dívka, až jsem se leknul a do hlavy se přeci jen bouchnul. Ne, že by to bylo něco extra bolestivého, ale doufal jsem, že z tohohle místa brzy vypadneme.
"Jsem rád, že jsi nakonec přišla, Michiko-san." přivítal jsem ji a z bundy vytáhnul malou růži, jejíž načervenalý odstín odpovídal dívčině tváři. Řekl bych, že jí ještě kytku nikdo nedal nebo se nikdy nejednalo o rande.
"Děkuju, Murasakibaro-kun." prohlásila s lehkým úsměvem a kytku si vzala. Pak se po chvíli zeptala: "Bouchnul ses hodně?" To bylo od ní hezké, ale rozhodně jsem si neplánoval stěžovat. Ostatně holky nestály o nějakou padavku, ale o pořádného chlapa.
"Nic to nebylo." odpověděl jsem a zamyslel se nad tím, kam ji vlastně vezmu. Nejlepší byla cukrárna, ale vzít dívku do té nejbližší znamenalo vzít ji k nám a to se mi moc nelíbilo. "Co takhle zajít na čaj? Docela se ochladilo." navrhnul jsem po té, co jsem si Michiko prohlédnul. Měla na sobě jen krátké šaty, ve kterých jí musela být zima. I když jí dost slušely, trochu jsem se bál, že nastydne. Měla jen docela lehký svetřík, který se vzhledem k dnešnímu počasí moc nehodil.
"Hai." přikývla a nervózně se na mě podívala. Vypadalo to, že se rozhoduje, zda mě vzít za ruku nebo ne. Byla vážně roztomilá. Po tom, co jsem ale měl dvě pořádné divošky, mi tohle přišlo jako příjemná změna.
"Máš deštník?" zeptal jsem se dívky. Sice to nevypadalo, že by zmokla, ale mohla klidně bydlet poblíž. Bylo teď mojí starostí, aby neprochladla.
"Ne." zamumlala trochu smutně. No jo, nejspíš vyběhla z domu jen tak. Já se o déšť taky moc nestaral, ale od chvíle co jsem vyrazil, byl daleko silnější.
"Dám ti svoji bundu a pak poběžíme k čajovně." navrhnul jsem, a okamžitě na ni bundu navlekl a stejně tak i kapuci. Byla jí sice příšerně velká, ale tak aspoň se nemusela bát, že prochladne.
"Nejsem v běhu moc dobrá." zkonstatovala hnědovláska po chvíli a já se musel usmát. Copak jsem ji někde plánoval nechat?
"To nevadí. Moje bunda sice není nepromokavá, ale na chvíli by tě měla ochránit." odpověděl jsem a zapřemýšlel, co si od dnešní schůzky dívka slibuje. Chtěla přeci jen jedno rande nebo ne? Nevypadala však na to, že by se mnou plánovala skončit někde v motelu.
"Dobře." usmála se a my tak rychlým krokem zamířili do blízké čajovny. Tam jsem dívce v rychlosti objednal čaj, o který si řekla, a trošku zapřemýšlel nad tím, proč mě pozvala na rande. Nebyla typ, co by tohle dělala a taky se mi nezdálo, že by stála o někoho jako já. Ne že bych byl tak málo sebevědomý, ale její zájem mě překvapil.
"Proč jsi vlastně chtěla jít se mnou na rande?" zeptal jsem se tedy a zkoumavě se na ni zadíval. Pomalu upíjela čaj a stále se trochu červenala, což jí docela slušelo. Dokonce i postavu měla hezkou. Sice byla trošku hubenější, ale špatné to rozhodně nebylo. Musím uznat, že se mi docela líbila. Jen mě zaráželo, že mě pozvala jen tak.
"Ehm… já… " zasekla se. Nejspíš hledala vhodná slova nebo se jednoduše styděla. Neznal jsem ji však dobře na to, abych mohl zhodnotit, jak to skutečně je. I když byla v mé třídě, nikdy jsme spolu nemluvili. Teď měla bohužel sklopenou hlavu a já vůbec netušil, co chtěla říct.
"Nemusíš se bát. Lidi nejsou stejní a já jsem dost tolerantní na to, abych se smál nebo tě odsuzoval." prohlásil jsem a počkal, co na to poví. Nebyl jsem typ, kterého by něco jen tak překvapilo.
"No… já…" začala opět dost nervózně, ale pak se sklopenou hlavou zašeptala: "Chtěla bych, aby ses se mnou vyspal."
"Cože?" téměř jsem vykřikl. Jestli jsem si myslel, že mě ničím nemůže šokovat, tak jsem se dost zmýlil. Vážně mě poprosila, abych s ní spal? Vždyť jsme se zatím ani nelíbali. Ona navíc nevypadala jako dračice, které jde jen o sex.
"Nenuť mě to opakovat, prosím…" vypadlo z ní a já se musel pořádně napít, abych se zklidnil. Všechno nasvědčovalo tomu, že to dívka myslí vážně.
"Nebudu tě nutit. Jen tomu moc nerozumím." řekl jsem popravdě. Většina holek netoužila po sexu, ale po hezky stráveném dni, který bych věnoval jen jim, jiné po romantice nebo něčem novém.
"Jenom chci někoho, kdo přesně ví, co dělá a ty jsi v tomhle ohledu… ehm nejlepší volba jakou znám." zhodnotila a v tom jsem jí musel dát za pravdu. Sice mi vlastně řekla, že jsem děvkař, ale já nejspíš byl. Ostatně bych byl hloupý, kdybych s tím nesouhlasil. Sex jsem měl fakt rád.
"Dobrá." vypadlo ze mě, zatímco jsem přemýšlel, kam ji vezmu. K nám se to nedalo nikdy a jít s ní do jejího domu nebylo úplně ideální. Její otec byl ředitel školy a já se s ním rozhodně potkat nechtěl. "Co třeba zajít do motelu někde poblíž?" navrhnul jsem, i když mi nebylo moc jasné, zda to na ni můžu vybalit hned.
"Jako už dnes?" překvapeně zamrkala očima a s rudými lícemi opět sklopila hlavu. Vážně jsem nevěděl, co si o ní myslet. Kdyby se se mnou před chvíli nechtěla vyspat, typnul bych si, že moc zkušená není. Ostatně tohle nabízely spíš zkušenější ženy. Ona se ale u toho tvářila tak nevinně.
"Proč ne. Kdo ví, kdy si na mě uděláš zase čas." zkonstatoval jsem a zkoumavě se na ni zadíval. O sex stála teď a já nechtěl, aby si to rozmyslela. Žádnou takovou jsem nikdy neměl. Navíc jsem měl téměř dopito, takže nebyl důvod na něco čekat.
"No… ehm… tak jo." přikývla po chvíli dlouhého uvažování. Já měl ale pocit, že ji moje nabídka docela vystrašila. Musel jsem se tedy zeptat: "No a už máš v tomhle ohledu nějaké zkušenosti?" Zdálo se, že u ní člověk nikdy neví. Sice jsem vsázel na to, že asi ne, ale rád jsem věděl, do čeho jdu.
"Nemám." hlesla tak tiše, že jsem to skoro neslyšel. Vážně jsem nechápal, proč se za to holky stydí. Mně to bylo vždycky jedno. Důležité bylo, aby si to dotyčná užila. Zkušenosti jsem nikdy moc neřešil. Navíc ona byla fakt výzva.
"V pořádku. Tak začneme pomalu." usmál jsem se na ni. Tohle ji fakt muselo stát dost úsilí, takže teď byla řada na mně. Přirozeně jsem za ni zaplatil a zamířil s ní do jednoho z blízkých motelů, kde jsem už několikrát byl. Byl sice trochu dražší, takže mi na to padla velké část kapesného, ale já nechtěl, aby své první zkušenosti zažila někde, kde se jí nebude líbit. Jen jsem si nebyl jistý tím, zda s ní mám spát už teď, nebo se jen mazlit. Nechtěl jsem jí ublížit a zatím to vypadalo tak, že se do všeho dost nutila.Tak jak to podle vás zmáknul Yamato? Mmch bude sex nebo ne? Co myslíte? :D:D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 24. září 2018 v 10:55 | Reagovat

Jupíííí další dílek :-) Moc mi to chybělo, ani nevíš jak ....ale bacily jsou potvory, tak hlavně ať jsi v pořádku a cítíš se lépe :)
Jinak Yamato to zmáknul docela dobře :) a co se sexu týče, tak asi Michiko couvne..ale nějaké to mazlení by mohlo být <3 <3

2 Elly - chan Elly - chan | 24. září 2018 v 13:45 | Reagovat

Super dílek! <3 Yamato je celkem gentleman, když to vezmeme z jiného úhlu pohledu :D Jsem zvědavá, co se stane ~ Moc se těším ~~

3 Evickar Evickar | 24. září 2018 v 18:39 | Reagovat

Božínku, doufám, že brzy bude další díl! Miluju Yamata! :-D

4 Pariah Pariah | Web | 25. září 2018 v 10:30 | Reagovat

[1]:to teda jsou potvory :D ale myslím že já taky :D teda co se týká Yamata :D

[2]: Yamato není vyloženě špatný, jen si rád uzívá :D

[3]: no další díl ale nebude s Yamatem ale Aominem... :D Přeci jen nemuze mít v každém druhém díle sex... nebo jo ? :-D :-D :-D

5 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. září 2018 v 11:32 | Reagovat

[4]: chudák...si snad nezaslouží :D :D :D i když se Shirem se taky nemazlíš :D jsem zvědavá na chudáka Akashiho...:-o a jinak sex klidně může být v každém díle :D :D nebo aspoň nějaké to ehm laškování 8-)

6 Pariah Pariah | Web | 25. září 2018 v 12:50 | Reagovat

[5]: pak musím s lítostí konstatovat že sex bude cca v díle 19 (-/+ 1 díl) Holt Aomine který je na programu si mazlení moc neužije :D

7 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. září 2018 v 17:50 | Reagovat

[6]:Tak já si počkám :-D :-D a věřím, že to bude stát za to :-)

8 Evickar Evickar | 25. září 2018 v 22:07 | Reagovat

Já bych taky souhlasila s mazlením v každém díle! Hlasím se jako dobrovolník pro Yamata! :-D

9 Pariah Pariah | Web | 26. září 2018 v 7:58 | Reagovat

[7]: no to teda bude :D:D:D myslím že na ten sex Yamato hned tak nezapomene :D muhahahahahaha (*devil face)

[8]: sakryš... aybch pozměnila děj a přidala ženskou i nějaké další postavě... Yamata chápu, tomu je těžké odolat :D :-D

10 RenataKuchiki RenataKuchiki | 26. září 2018 v 9:43 | Reagovat

[9]:to nezní moc dobře :-D :-D :-D ach jo...co mi to děláš :-D :-D já se klidně hlásím pro Akashiho :D

11 Pariah Pariah | Web | 26. září 2018 v 12:12 | Reagovat

[10]: Akashimu bude v povídce max 15... :-D  :-D  :-D Na sex to moc nevidím, pokud nechce trhat rekordy... Je to nejmladší postava povídky a taky bude docela po otci... :-D  :-D  8-) Každopádně ostatní jsou rozhodně ve hře...

12 RenataKuchiki RenataKuchiki | 26. září 2018 v 13:30 | Reagovat

[11]: Já vím :-D ale to neznamená že by s ním ta holka hned musela spát :-D ale je fakt, že mladý Kagami taky vypadá dobře :-D ale bude to pako po otci :-D

13 Pariah Pariah | Web | 26. září 2018 v 20:11 | Reagovat

[12]: no nebude to právě Einstein :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama