Můj milovaný nepřítel 36

5. července 2018 v 22:57 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel
Tak jak jsem slíbila Dechi přidávám další díl Úžasný jako dík za ztvárnění mě a Kuroshiro (mé katany) v Bleachi ZDE odkaz.

Povídka je věnovaná všem, kteří ji mají rádi Usmívající se


Od obarvení Tobiramových vlasů už uplynulo pár měsíců a mladý Senju si spokojeně žil jistým stereotypem. Ráno chodil do práce, pak se s bratrem naobědval a následně se vrátil do pracovny, kde byl obvykle až do pozdních hodin. Od té doby se s Hanako téměř nepotkával a vlastně byl rád, že se mu vyhýbala. Madara ho sice každý den nedůvěřivě sledoval, ale bylo to daleko lepší než prvních pár dní od incidentu. Už si s Hanako nedělali naschvály, nebyl tedy důvod se bát. Oba dva se snažili co nejmíň vídat a tak to bylo nejlepší. Muž měl své vlasy už dávno světlé a ruka dívky byla dávno zahojená. Dokonce i barva, kterou mu namíchala jedna kadeřnice, aby nemusel používat henge, byla dávno pryč. Rozhodně si nemohl na nic stěžovat. Tento den však byl v něčem úplně jiný, než ty předchozí.
"Bratře!" vpadnul do jeho pracovny Hashirama, který se tvářil, jako blázen. Uculoval se od ucha k uchu a dokonce si jednou lehce povyskočil. "Uhádneš, co ti chci říct?" ptal se, jako by šlo o nějakou hádanku.
"Samozřejmě že ne. Bude lepší, když mi to povíš." vyzval jej tedy a počkal, až se posadí na židli naproti němu.
"Já budu táta!" vykřikl nadšený Hokage, který si momentálně vůbec neuvědomoval, že jeho slova slyší i všichni v budově a na ulici.
"To je skvělé." přikývnul Tobirama a spokojeně se usmál. Byl rád, že alespoň jeden z nich se dočká svých potomků. Hashiramovi to moc přál.
"Musíme to jít večer oslavit!" ozval se však pracovnou návrh, který se mladšímu z ninjů vůbec nelíbil. Neměl nic proti oslavám, ale nebylo to moc brzy? Jeho bratr navíc občas neznal míru a vzhledem k tomu, kolik alkoholu vydržel, to nebylo právě nejvhodnější řešení.
"A nebude lepší oslavit to, až se to malé narodí?" pokusil se z toho vykroutit. Na podobné akce se mu dvakrát nechtělo. Kdyby bylo na něm, slavil by tiše a klidně v pracovně.
"Nebuď tak upjatý a pověrčivý. Konečně se nám to povedlo a já mám obrovskou radost." podotknul muž, který se podle všeho o dítě snažil nějakou dobu. Jak dlouhá doba to byla doba si však Tobirama netroufal odhadovat. Jeho bratr býval v některých věcech netrpělivý jako malé dítě. Na druhou stranu to ale chápal. Mito byla jinchuuriki a nikdo zatím nevěděl, zda může mít vůbec děti. Skutečnost, jak moc to je či není riskantní, nikdo nevěděl.
"Dobrá tedy. Půjdeme, ale jen na jednu skleničku." přikývnul nakonec šedovlasý trochu rezignovaně. Bratr by mu stejně nedal pokoj a těhotenství bylo svým způsobem důvod k oslavě.
"Co vlastně ty? U tebe bych čekal už minimálně jedno dítě. Vždycky jsi byl ve všem napřed." prohlásil ledabyle Hashirama, který vůbec netušil, jak to mezi sebou manželé mají.
"Myslím, že mě přeceňuješ. Je spousta věcí, kde jsem dost pozadu." prohlásil Tobirama, aniž by myslel na něco konkrétního.
"To ani ne. Jen mám pocit, že jsi poslední dobou málo doma. Od toho, co ti Hanako obarvila vlasy. To se vážně bojíš, že to udělá znovu? Víš, že si Madara myslel, žes jí tu ruku zlomil ty?" zhodnotil Hashirama, kterému podobná představa přišla absurdní. O svém bratrovi nepochyboval. Zato druhého muže otázka zaskočila. Nečekal, že by se k tomu někdo po takové době vracel.
"Byla to nehoda. Nikdy bych jí neublížil jen proto, že je Uchiha, pokud narážíš na tohle. Hanako si navíc na moji nepřítomnost nestěžuje. Mimochodem co Mito? Jak se cítí?" otázal se Tobirama, aby změnil téma. K téhle záležitosti se vracet nechtěl. Jeho výčitky byly sice pryč, ale stále se za to svým způsobem styděl.
"Poslední týden pořád zvrací. Je mi jí líto." prohlásil Hokage se smutným výrazem ve tváři. "Určitě to bude kluk, když jí dává takhle zabrat." zhodnotil však po chvíli Hashirama nadšeně. Bylo tedy zbytečné ptát se, co si přeje, aby se narodilo. Na druhou stranu to možná bylo muži úplně jedno. Opět jásal a Tobirama nepochyboval, že by jásal i z holky. Bylo děsivé, jak se u něj střídaly nálady. To však byla součást bratrovy nezaměnitelné povahy. Jestli byl někdo výjimečný, byl to právě on a nejen proto, že pak vydržel slavit a taky pít saké až do večera.

To Madara měl místo slavení naprosto jiný program. Celý večer se snažil odpočívat, aby se v noci mohl pořádně odvázat. Schůzky s Chiharu se pro něj staly příjemným zpestřením jinak nudného týdne. Nebylo proto divu, že otevřel jen pár sekund po té, co se ozvalo její zaklepání.
"Ahoj Chiharu. Těšil jsem se." zašeptal muž, který dívku okamžitě vtáhnul do svého domu. Takhle to ostatně dělal už několik měsíců a rozhodně s tím neměl v plánu přestávat. Svých milenek se sice obvykle po měsíci zbavil, ale s ní jej to pořád nějak bavilo. Byla jiná než ženy, které doteď měl. V očích měla stále jistou dávku nevinnosti a studu, které ho přitahovaly.
"Počkej, Madaro." zadržela jej, když se jí pokusil políbit.
"Děje se něco?" otázal se ninja překvapeně. Doteď jí to nikdy nevadilo. Bylo divné, že přestala chtít. Copak v jejich románku nechtěla pokračovat? Doufal, že ne. Vždycky to byl on, kdo podobné vztahy ukončoval.
"Nejdřív ti musím něco říct." prohlásila a udělala malý krůček dozadu, což jej ještě víc zmátlo. Měl pocit, že o společnou noc stojí, tak co se dělo? Vybral jí snad otec manžela? Madara však mlčel, pouze jí naznačil, aby pokračovala. Nemělo cenu cokoliv říkat, když tu nejspíš byla proto, aby ho s něčím obeznámila.
"Jsem těhotná." prohlásila tiše. Dívka netušila, jak se tyhle věci říkají a už vůbec ne člověku, o kterém pochybovala, že by si ji kdy vzal. Vždycky doufala, že až ho omrzí, možná to obrečí, ale život půjde dál. Toho co mezi nimi bylo, nelitovala. Teď však zapomenout nešlo.
"Jak je to možné? Copak nebereš bylinky, které máš?" zeptal se po chvíli. V jeho tváři bylo jasně vidět, že informaci stále zpracovává. Jeho výraz byl ještě zachmuřenější než obvykle. Přirozeně. O děti jistě nestál.
"To ano, ale když jsem s tím přišla k ženě, která mi je prodala, odpověděla, že se to občas stane. Prý když se berou moc dlouho, tak je jejich účinek menší." vysvětlila mu a udělala další krok dozadu. Bála se ho. Teď už pro něj zcela jistě nebyla objekt touhy, ale někdo, koho je třeba se rychle zbavit. O těhotnou milenku nikdo nestál.
"Chápu. Takže chceš po mně sehnat doktora, aby… ti pomohl? Diskrétně pokud možno?" zeptal se trochu nejistě. Nikdy v podobné situaci nebyl a rozhodně se mu nelíbila. Nikdy děti nechtěl. Všechno své úsilí dával doteď do sestry a jejího štěstí. Nechtěl chránit nikoho dalšího.
"Jsem těhotná už přes tři měsíce." zničila jeho jediný nápad. To Chiharu jich měla spoustu a ani jeden z nich se jí nelíbil. I když někde v hloubi duše doufala, že ji požádá o ruku, byl to jen dívčí sen. Romantika, na kterou věřila možná před rokem. Daleko pravděpodobnější bylo, že jí sám někoho vybere, aby si ji vzal, nebo se jí pokusí zbavit.
"A proč jsi mi to neřekla dřív? Když to šlo řešit?" zeptal se poměrně dotčeně. Černovláska to sice už nějakou dobu věděla, ale bála se ho, takže to stále odkládala. Bohužel se blížila chvíle, kdy to na ní začne být vidět. Musela s pravdou ven.
"Protože mě to nenapadlo. Nikdy jsem těhotná nebyla." pípla a sklopila hlavu. Chtělo se jí brečet a utéct pryč, ale ještě musela počkat na jeho rozhodnutí, kterého se čím dál víc obávala. Madara ale mlčel. Počítal s příjemně strávenou nocí a místo toho tu byl problém a to velký. Její tvrzení navíc dávalo smysl. Musel se smířit s tím, že se to zkrátka za půl roku narodí.
"Mohla bys odejít? Potřebuju si promyslet, jak to vyřeším." prohlásil trochu necitlivě. K jeho překvapení uslyšel jen tiché: "Chápu." To v několika sekundách zmizelo ve větříku, který ucítil díky otevřeným dveřím. Chiharu byla pryč.
Musela odejít. Nechtěla, aby ji viděl plakat a na chvíli potřebovala být sama. Byla si jistá tím, že až se to dozví otec, okamžitě ji vyhodí z domu. Bylo úplně jedno, čí dítě bylo. To že je Madary by jí stejně nikdo nevěřil. Musela totiž vymyslet, co bude dělat.

No… Trochu blbý konec, ale ne všichni touží po dětech. Madara není úplně rodinný typ… Holt každý otcovství vnímá jinak. Mmch co myslíte, že Madara vymyslí?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 5. července 2018 v 23:24 | Reagovat

Ehm... Ehm... Já nemám slov, co ti jako na to mám napsat...
Dobře tak nějak popořadě, Hashiramovi to přeju, očividně se na to těší, jak malý kluk, jsem zvědavá, co to bude...
Co se týče Hanako a Tobirama jejich vztah chladne rychleji než srdce Uchihy... (och to přirovnání :D) Takže jsem zvědavá, kdy začne ta... chemie!? :D
Co se týče Madary, tak to jsem zvědavá, co vymyslí... Chuděra malá, mě jí je tak líto, ale vůbec by mi asi nevadilo, kdyby byly spolu, oni jsou spolu docela hezký pár... Za další, jako nechci nic říkat, ale i on by měl uvažovat nad rodinou, i když se na to fakt necítí, ale myslím, že se nikdy nikdo necítí být rodič, dokud to nepřijde na svět... :)
Takže na to rozuzlení se vážně moc těším... :)
(P.S. Ke kterým bohům se mám modlit, aby to dopadlo dobře? :* ;) )

2 RenataKuchiki RenataKuchiki | 6. července 2018 v 12:29 | Reagovat

Wow :-) tak Hashirama je miláček <3 tomu to přeju :-) a úplně ho vidím jak si hraj s prckem :-D Tobirama a Hanako noooo :-D ehm tam to asi ještě bude zajímavé :-D ale tak ne každé manželství je plné lásky že :-D :-D a Madara?? má smysl k němu něco říkat?? prostě Madara :-D :-D a Dechi moooc pěkný obrázek <3

3 Pariah Pariah | Web | 6. července 2018 v 22:44 | Reagovat

[1]: na to, co to bude jsem si házela kostkou :D u všech si vždycky házím :D
No co se týká Hanako... ani nevím... horsí to bude s Madarou... ten ten odstartoval něco, co nevím jestli chtěl..

[2]: Já to Hashimu taky přeju :) jeho deti budou roztomilé :-D a Madara... holt se strefil :D:D

4 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 6. července 2018 v 23:42 | Reagovat

[3]: Pariah asi bys neměla tak často poslouchat vocaloidy! :D
(Kdyby jsi nevěděla o čem mluvím, tady odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=aYPBp4wU8Vc )
Chudáci... :D

5 Pariah Pariah | Web | 7. července 2018 v 8:26 | Reagovat

[4]: :D videla jsem to poprvé :D kostkou házu čiste pro zachování nahody :-) (ne vždycky na ni dám, ale pohlaví detí zde naní podstatné) ehm... va vytváření náhodných hráču do FF na KnB mám asi 10tabulek s dalsíma 20 podtabulkama které hážu kostkou :D sbírám kostky (10stěnné) tak proč je nevyužít :D

6 Pariah Pariah | Web | 7. července 2018 v 8:27 | Reagovat

[5]: podotýkám tech na kterých nezáleží

7 Elly - chan Elly - chan | 7. července 2018 v 13:15 | Reagovat

Já jsem věděla, že ten Madarův průser bude tohle! :D Super dílek ~

8 Pariah Pariah | Web | 7. července 2018 v 15:07 | Reagovat

[7]: No tak ted me zajímá co podle tebe Madara udělá :D jak to "vyřeší" :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama