Můj milovaný nepřítel 35

1. července 2018 v 20:31 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel
Tak je to tu Úžasný a hlavně díky Dechi, která mi nakreslila další obrázek (stále mám pocit, že si to nezasloužím- jsi skvělá)

Odkaz na obrázek: ZDE
Po té, co šedovlasý ninja odešel z ordinace, se posadil na malou lavičku, aby mohl na dívku počkat. Už v tu chvíli se ale cítil příšerně. Tohle udělat nechtěl. Ona nebyla ninja a tedy někdo, kdo by za války dokázal klanu ublížit. Za nic nemohla, jen se narodila do špatné rodiny. To pouze její chování ninjovi nedávalo na vybranou. Občas ji musel nějak zastavit nebo zabrzdit. Nikdy jí však ublížit neplánoval nehledě na obarvené vlasy. Byla jeho manželka, takže tohle bylo proti jeho přesvědčení. Kdyby jej alespoň tolik nevytáčela a kdyby měl na výběr. Ninja si moc dobře uvědomoval, že kdyby jí následně nevyhrožoval, dívka by to okamžitě pověděla Madarovi, kterému by bylo jedno, zda je mír nebo ne. Jednoduše by ho zabil nebo by se o to přinejmenším pokusil. Nebylo to jen v jeho zájmu ale v zájmu zachování míru. Proto, když dívka vyšla z ordinace, lékaři krátce poděkoval a okamžitě je opět přenesl do domu. Nemělo cenu na něco čekat.
S Hanako nemluvil. Nechtěl. V hloubi duše se jí totiž omlouval, přestože se navenek musel tvářit stejně hrozivě jako při incidentu a právě ta věc ho příšerně štvala. Kdyby to jen šlo vrátit, pokusil by se všechno udělat jinak.

To Hanako měla naprosto jiný problém. Po té, co se opět objevila v Tobiromově domě, na nic nečekala a vyběhla po schodech do svého pokoje. To co se stalo, už nebyla zábava a ona to moc dobře věděla. Momentálně se jí ale chtělo příšerně spát. Ninja, který jí ruku ošetřoval, jí totiž ještě píchnul injekci na uklidnění. Poznal to snad? Hanako se nedokázala zbavit pocitu, že ošetřující naprosto přesně věděl, co se stalo. Evidentně ale s Tobiramou souhlasil, a tak mohla být ráda, že ji dlouho netrápil. Raději si lehla na postel, zavřela oči a nechala se unášet příjemnými sny.
Vzbudil ji vlastně až bratrův hlas, který k ní z dálky doléhal. Nevěděla sice, co jí říkal, ale díky němu se cítila příjemně. Zněl jemně a konejšivě, jako když byla malá a měla horečku.
"Madaro!" zamumlala v polospánku a pomalu otevřela oči. Na její posteli seděl černovlasý Uchiha jemně ji hladil po paži. V očích měl ale tolik zlosti a otázek, na které rozhodně odpovídat nechtěla. Raději ho tedy objala a svou hlavu si opřela o jeho rameno. Nemusela se mu tak dívat do očí a přitom lhát. Poznal by to.
"Hashirama mi říkal, že sis zlomila ruku." prohlásil a pohladil ji po zádech. Teprve až pak se tiše zeptal: "Udělal ti to on, že?" V tu chvíli dívka děkovala svému nápadu. Se lhaním bratrovi měla vždycky docela problém, ale měla na výběr? Bála se. Vlastně jí Tobirama naháněl takový strach, že pochybovala, zda by v jeho přítomnosti dokázala být natolik v klidu, aby si toho ostatní nevšimli.
"Spadla jsem ze schodů." zašeptala a ještě víc se k bratrovi přitiskla. Potřebovala vědět, že je vedle ní a tím pádem se nemusí tolik bát. Nechtěla, aby odcházel, bála se ho pustit, bála se, že ji přijde Tobirama vyslýchat, co Madarovi pověděla.
"Opravdu?" otázal se však překvapený muž, který něčemu podobnému odmítal uvěřit. Moc dobře věděl, že jeho sestra je poměrně hbitá a něco podobného by si jí jen tak nestalo. Nečekal, že bude lhát.
"Hai." zašeptala, zatímco jí po tváři stekla slza. Bolelo to. Nejen fyzicky, ale momentálně i psychicky. Touto odpovědí se totiž odsoudila k životu po boku člověka, který nejspíš jen čekal na příležitost ji zabít.
"Mrzí mě to." odpověděl jí na to muž, který nepochyboval o tom, co se jeho sestra bála přiznat. Její chování bylo jiné než u zlomené ruky, kterou by přešla s mávnutím ruky. Ani dívka si to pravděpodobně neuvědomovala. Nezlomil jí jen ruku, zlomil její povahu a byl ten hlavní důvod, proč měl Madara vztek. Nenáviděl Tobiramu za to, že ho připravil o bratra a teď ještě ničil jeho sestru a on s tím nemohl nic udělat.
"Budeš tu dneska, dokud neusnu?" zeptala se tiše. Nechtěla, aby ji tu bratr nechával. Jeho společnost navíc byla docela příjemná.
"Počkej, je ráno. Ty už chceš jít zase spát nebo tím myslíš, abych počkal do večera?" zeptal se trochu nejistě. Moc rád by s ní celý den strávil, ale měl jisté povinnosti, které podobnou věc vylučovaly. Navíc její ruka nebyla pro nikoho dostatečnou výmluvou.
"Už je ráno?" vypadlo však z překvapené Hanako. Ta si vůbec neuvědomila, že celý zbytek včerejšku prospala. Dávalo to ale smysl. Jak jinak by se o tom Madara dozvěděl tak rychle?
"Ano. A neboj se. Večer se za tebou jistě zastavím." přislíbil jí muž, který byl rozhodnutý za ní chodit každý den, byť to vypadalo jakkoliv hloupě. Ten strach na ní viděl a dokonce i on sám se o ni příšerně bál. Byla posledním člověkem, kterého měl. Udělal by cokoliv, aby ji neztratil.
"Mám tě ráda, bráško." řekla a opět si lehla. Díky jeho přítomnosti se cítila daleko líp, ale z nějakého důvodu taky unaveně. Bylo to snad díky té injekci nebo proto, že měla chuť prospat celý následující měsíc?
"Taky tě mám moc rád." ujistil ji Uchiha a pokusil se o úsměv. Ten mu sice nikdy nešel, ale dívka ten jeho pohled zbožňovala.
"Myslíš, že bys mi mohl pomoct do noční košile?" zeptala se. Nejraději by si na sebe vzala pyžamo, ale s rukou byla košile daleko praktičtější.
"Samozřejmě." uslyšela Madaru který se opět lehce usmál a zamířil ke křesílku, přes které ji měla přehozenou. Následně jí pomohl sundat kimono, ve kterém usnula. Ninja si také nenápadně prohlédl zbytek jejího těla. To mu sice přišlo nepatřičné, ale potřeboval mít jistotu, že dívku třeba nezmlátil. Nepředpokládal totiž, že kdyby je měla, byly by vidět. Sestra by se za ně styděla a Tobirama by si zajisté dal pozor, kam se strefí. Žádné modřiny naštěstí nenašel a tak se mohl alespoň částečně uklidnit. Nic podobného by totiž šedovlasému ninjovi neprošlo. Následně Madara černovlásce přinesl snídani, po které opět usnula. To byla chvíle, kdy se i on musel vzdálit. Muž by sice s dívkou rád zůstal ještě déle, ale volaly jej neodkladné povinnosti. Ty bohužel volaly i dalšího obyvatele domu, kterým byl Tobirama. Tvářil se tak klidně a vyrovnaně, když scházel po schodech, že Madara zatoužil po jeho pádu. Bohužel mu byla jasné, že nic podobného by se mu nepovedlo a to jej ještě víc vytáčelo. Neudržel se a v následujícím momentu, jej hrubě chytil za horní část kimona.
"Vím, že není náhoda, že si Hanako zlomila ruku právě ve chvíli, kdy ti obarvila vlasy. Máš štěstí, že pro to nemám žádný důkaz, ale věř, že své sestře ubližovat nenechám. Dávej si na mě pozor." prohlásil, aniž by čekal na odpověď. Nemělo cenu na něco dál čekat, protože všechno podstatné už bylo dávno řečeno. Věděl to pravděpodobně i druhý z mužů, který na to neodpovídal. Nemělo cenu jej dráždit. Dívka splnila, co po ní chtěl a tím byla záležitost uzavřená.Musím se zeptat. Vážně myslíte, že je všechno vyřešené? Dovolí si podle vás Hanako ještě nějaký další kousek, nebo s nimi už přestane?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 1. července 2018 v 20:46 | Reagovat

Juuuuu parádní dílek :-) Jsem ráda, že Hanako měla rozum a neřekla to, ale Madara není idiot.....prostě super :) a mám pocit, že ona si pokoj nedá :-D a obrázek je peckovní <3 <3

2 Pariah Pariah | Web | 1. července 2018 v 20:48 | Reagovat

[1]: jsem ráda že se ti obojí líbilo, díl jsem dopsala dneska a dost mě to bavilo :)

3 Elly - chan Elly - chan | 1. července 2018 v 21:10 | Reagovat

Super dílek! <3

4 Pariah Pariah | Web | 1. července 2018 v 21:13 | Reagovat

[3]: díky :)

5 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 2. července 2018 v 10:01 | Reagovat

:O... Děkuji, že jsi mě zas sdílela, ale ono nejde odolat, když máš tak úžasnou povídku... Hlavně když je tam Madara, Tobirama, Hashirama a Izuna(I když ten je po smrti)... :3
No co se týká dílu, mazecké... Boznák Hashirama vše napráská! :D I když je tu otázka, vážně si myslí, že to neudělal Tobirama? :D I když on je tak trochu na hlavu, že? :D
Co de týká Madary a Hanako, ti mají mezi sebou vážně pěkný sourozenecký vztah... :)
A ti dva na konci, Tobiramo, jako ty si vážně myslíš, že to Madarovi nedojde? Já to říkala... :D Přece jen svoji sestru zná líp než ty jako manželku! :D

6 Pariah Pariah | Web | 2. července 2018 v 20:19 | Reagovat

[5]: Hashi veří, že jeho bratr je na to moc hodný...
Jinak se vztahem souhlasím, hned bych to brala... ne že bych takový vztah se svým malý bráškou neměla, ale brala bych i víc bratrů/sester :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama