Otázka na fanoušky KnB

24. června 2018 v 22:46 | Pariah |  Kuroko no basket povídky
Ahoj všichni, vzhledem k tomu, že jsem před nějakou dobou vymyslela povídku o dětech Generace a dalších, moc ráda bych znala váš názor.


Napadla mě totiž povídka, která bude o nich a bude svým způsobem jiná. Byl to takový můj malý pokus o šílený literální útvar. Děj totiž popisují děti Generace v ICH formě a v popisu se střídají. Povídka bude mít 88 dílů a každý z mladíků dostane svých 11 dílů. Povídka ale bude rozdělená na 2 části. Ty budou ohraničeny ročníky.
Př.: Hrdina A je v prváku a v další části bude ve druháku.

A vzhledem k tomu, že jsem vytvořila nové postavy, chtěla bych vám je představit.
PS: i v této tvorbě sehrála svou roli kostka, ovšem autorka se rozhodla ji v některých případech ignorovat. (Někdy je lepší vzít osud do svých rukou :D) Na druhou stanu bych vám ráda ve zkratce představila postavy, které jsem vymyslela. Tady je obrázek a popis postav bude po směru hodinových ručiček od mladíka, co je úplně nahoře.  • Kuroko Tai- Student, který učení moc nedává. Na druhou stranu ani nemusí. Proč taky nevyužívat své malé přítomnosti k opisování? Jeho styl hry je celý o blafování a zmatení soupeře. Řídí se heslem: "Svých schopností využívej vždy naplno, jinak můžeš litovat, že jsi to neudělal. Morálka náleží hlupákům."
  • Kise Shiro- Starší dvojče Seijiho. Je nezodpovědný a školu neskutečně fláká. Každý školní rok mu hrozí propadnutí, a kdyby mohl tak by všechno volný čas strávil v baru nebo u pokerového stolu. Jeho pozice je PF, ale mladík na tréninky moc nechodí a stejně tak i na zápasy. Když se mu nechce, tak proč se na to nevykašlat? Díky tomu má často problémy, které nijak zvlášť neřeší. Stačí že ho s nimi otravuje bratr, kterého naprosto nesnáší.
  • Kagami Akira- Tentokluk je ještě vyšší než jeho tatík ale stejně jako on je výbušný a podobně jako otec žádný génius. Na školu se dostal jen díky… Jak se mohl dostat na Rakuzan dyslektik a dysgrafik? (odpověď v povídce) O tomto hnědovlasém mladíkovi by se dalo říct, že je aktivní, neuvážlivý a stejně jako otec hraje na pozici PF. Zvládá však i pozici centra.
  • Kise Seiji- Tento mladík je veselý, přátelský a zodpovědný. I když to není úplný génius, rozhodně není hloupý a pravidelně se připravuje do školy, takže má poměrně dobré výsledky. Po otci je také poměrně extrovertní a jeho pozice v basketbalu je stejná jako Kiseho, tedy SF. Svůj volný den by strávil s rodinou a přáteli, kterých má opravdu hodně. Jen jeho vztah s bratrem- dvojčetem trochu pokulhává.
  • Midorima Ryotaro- Nejchytřejší student ročníku a také předseda studentské rady. Tento mladík má naprosto jinou pozici než jeho otec-PG. Jako správný syn svého otce je však velmi zodpovědný a také férový. Nesnáší lhaní a hru, která není čestná no a je to pěkný stydlín.
  • Aomine Daisuke- Tento tichý kluk, který není dvakrát průbojný a jeho povaha je spíš klidná. Je také poměrně inteligentní, citlivý a snaživý. Jeho pozice při basketbalu je SG, tedy jiná než Daikiho. Na rozdíl od otce velmi poctivě trénuje a ve volném dni by si přečetl nějakou oblíbenou fantasy knihu. Mladík má na paži velkou jizvu ve tvaru X, kterou má od autonehody, při které... (viz. povídka ;))
  • Akashi Ichiro- Rudé vlasy a výraz otce prozrazují, jak se mladík jmenuje už z dálky. Tento prvák je géniem a díky tomu přeskočil jeden ročník. I když nemá dvě osobnosti je to velmi schopný hráč hrající na stejné pozici jako jeho otec- PG.
    Mladík ve svém otci vidí obrovský vzor, kterému by se chtěl jednou přiblížit.
  • Murasakibara Yamato- Fialové vlasy jsou téměř to jediné co má mladík s Atsushim společné. Možná jen skutečnost, že má rád sladké, je další co je pojí. Tento mladík má rád roztomilé dívky, se kterými velice rád flirtuje a nejen to... Díky své výšce hraje jako centr a svůj den by strávil v lázních s hezkou dívkou nebo i dívkami.

Tak co, líbí se vám hrdinové, nebo bych to neměla ani vydávat. Psát povídku rozhodně budu, ale jestli ji vydám zatím nevím. Je to na vás :-) Bylo mi řečeno, že to může být nezajímavé, když hlavní hrdinové nejsou Generace...
Jaký je váš názor?
Ukázka prvního dílu: ZDE
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 7:11 | Reagovat

Jojojo🤗🤗🤗budu jen rada kdyz to budes vydavat😉

2 Pariah Pariah | Web | 25. června 2018 v 12:17 | Reagovat

[1]: Myslím, že tobe bych to byla ochotná  celé posílat ;)

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 14:02 | Reagovat

[2]: Tak jo :-* <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama