Nová generace: 01

24. června 2018 v 23:12 | Pariah |  Nová Generace
Tohle je povídka na ukázku, pokud bude mít dost ohlasů, do 3 měsíců vydám 1. půlku povídky Nová generace. Větší info ZDE
Díl 1.: Fialový Casanova (Murasakibara Yamato)


"Yamato?" uslyšel jsem vedle sebe tichý hlas dívky, jejíž jméno jsem nejspíš zapomněl. Aby taky ne. Tak divoký sex jsem už dlouho nezažil. Na druhou stranu to byla příjemná změna. Většina holek na Rakuzanu nebyla v tomto věku nějak zkušená, což mi sice nijak nevadilo, ale o to víc jsem teď oceňoval opak. Přestože moje poškrábaná záda nadšením nejásaly, musel jsem se pousmát. Když spala, vypadala tak sladce a nevinně.
"Copak, zlatíčko?" oslovil jsem ji univerzální zdrobnělinou, díky které nebylo poznat, že nevím, jak se jmenuje. Bylo mi to sice trošku hloupé, ale co se dalo dělat. Slyšel jsem tolik různých jmen, že tohle se v nich bohužel ztratilo.
"Zůstaň tady ještě. Když odejdeš, bude mi zima." žadonila. No jo. Kdo by takové divošce odolal? Pomalu jsem se proto posadil k ní a věnoval dívce pusu na tvář.
Přirozeně to u tváře jen neskončilo a já vlastně ani nechtěl. Jednou rukou jsem proto pomalu sjel k jejímu klínu, který jsem něžně pohladil.
"Yamato…" zavzdychala tak hlasitě, že jsem byl rád za to, že je víkend. Moje noční přespání by na internátním pokoji jinak neprošlo. Ne s její spolubydlící a rozhodně ne tak hlasitě. Vlastně i přesto to mohl někdo slyšet, ale možná právě to se mi zdálo na všem dost vzrušující. Nad podobnými hloupostmi jsem však nijak moc nepřemýšlel a raději se nechal unášet silou okamžiku.
"Víš, že jsi pěkná ďáblice?" zeptal jsem se, když mi rukou sjela směrem k rozkroku. Tohle byla jedna z nevýhod mojí výšky. I kdyby dívka chtěla sebevíc, jednoduše na mě nedosáhla. Na druhou stranu to možná bylo dobře. Měl jsem hodinu na to, abych se osprchoval, najedl a zamířil na zápas. Myšlenka na další hrátky mě sice lákala, ale zápas byl zkrátka zápas. Nešel posunout jako tohle.
"To jsem. Možná by se hodilo nějaké vymítání, co ty na to?" navrhovala mi svůdným hláskem, zatímco pomalu roztáhla nohy. Copak tohle se dělalo, když jsem nemohl?
"Zlatíčko… zmeškal bych… zápas. Nemůžu." vysvětlil jsem jí mezi polibky. Tohle rozhodně nebylo dobré. Dívčino chování mě vzrušovalo. Její dokonalé tělo mě lákalo stejně jako vábivý hlas. A ten smutný obličejík, který nahodila, když jsem řekl, že to nejde… Tohle nebylo spravedlivé.
"Malý Yamato říká něco úplně jiného. Chceš ho nechat, aby se trápil?" zeptala se, což mě přinutilo k úsměvu. Moc dobře věděla, že menší Yamato není vůbec malý. Nerad to přiznávám, ale čas od času jsem si ho s někým porovnal. Ne, že bych to dělal nějak často, ale skutečnost, že jsem na tom velmi dobře mi dodávala určité sebevědomí. Ano, přirozeně jsem věděl, že na tom nijak zvlášť nezáleželo, ale nejspíš jsem se pak cítil líp.
"Myslím, že jsi mě přesvědčila." zamumlal jsem proto mezi polibky a začal se věnovat jejímu úžasnému tělu. Líbilo se mi, když se mnou byla dívka spokojená. Nebo ještě líp, když byla uspokojená. Bavilo mě to a nejspíš mi to i šlo. Vlastně ani nevím, kde se vzaly ty řeči o tom, že jsem dobrý v posteli. Bylo to minulý týden, co za mnou přišla blondýnka, kterou jsem právě hladil na jejích nejintimnějších místech s tím, že slyšela, o mých… říkejme tomu schopnosti. Byla to sice už třeťačka, ale proč ne. Vypadal jsem vždycky starší. Ostatně bych řekl, že jsem byl v tomto ohledu daleko zkušenější než někteří její spolužáci. A dva roky se v posteli stejně nedaly poznat.
"Máš ještě kondomy, viď?" zeptala se mě dívka. Ještě štěstí, že jsem si koupil novou krabičku. S tím, jak jsme v noci řádili, bych teď už nic neměl. Na druhou stranu se mi její apetit líbil.
"Neboj se." ujistil jsem ji a okamžitě jsem jeden vytáhnul z krabičky položené na nočním stolku. Byly v ní ještě dva kondomy, což znamenalo, že mě brzy čekala návštěva drogerie. Sice jsem mohl zariskovat, ale na to jsem jen nerad spoléhal. Dítě v mém věku by bylo dost na houby, nehledě na to, co by na tohle řekli moji rodiče. Ti už sice nejspíš tušili, že jsem v těchto věcech aktivní, ale rozhodně nevěděli jak moc. Vlastně se mnou o tom nikdy nemluvili, za což jsem jim byl docela vděčný. Táta totiž moc na mluvení nebyl a jediné, co jsme měli společného, byl basketbal. Ten ale teď hrával s mými dvěma mladšími sestrami. Vlastně se všechno točilo kolem nich a já za to nejspíš mohl být rád. Byl jsem si jistý, že jinak bych se nemohl vytrácet tak často z domu a taky si neužil tolik sexu. To se mi vlastně teď hodilo, i když mě to ještě před pár lety dost štvalo. Teď jsem ale měl pozornost blondýnky, kterou jsem nehodlal zklamat. Momentálně to byla jediná osoba v místnosti, která stála o mou pozornost a já se jí plánoval věnovat minimálně tak jako v noci. Ostatně jako každé dívce. Bylo to jednoduché. Její pozornost za tu mou. Bohužel mě ta dnešní stála pěkné nervy.

--- --- ---

"Ks*kru!" zaklel jsem chvíli po té, co ze mě opadl pocit uspokojení. To, co se stalo před chvílí, bylo sice moc příjemné, ale pohled na hodinky se mi dvakrát nelíbil. Za půl hodiny začínal zápas a já si rozhodně nepřál jej zmeškat. Byli jsme sice domluvení, že já budu hrát až ve druhé polovině zápasu, ale nebylo dobré chodit pozdě. Věděl jsem, že by to jistě moje spoluhráče rozhodilo a nehráli by na sto procent.
"Děje se něco?" zeptala se dívka, která teď spokojeně odpočívala v posteli. Další kolo nejspíš nechtěla.
"Musím běžet." odpověděl jsem a okamžitě začal sbírat svoje oblečení. Pravá ponožka se sice bůhví kam ztratila, ale bylo mi to fuk. Na zápas jsem měl připravené jiné a teď byla potřeba rychlá sprcha s následným sprintem na zastávku.
Ano, já vím, že mnoho lidí nejspíš chtělo tu erotickou scénu popsat trochu podrobněji, ale věřte mi, že takových ještě bude… Mimochodem jak se vám líbí Yamato? Atsushimu se moc nepodobá, co? Myslíte, že je po matce? Kolik holek podle vás ještě sbalí? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 7:13 | Reagovat

Si říkám tohle sakra nemůže bejt Atsushiho syn😂😃😃ale paráda...takový živočišný typ😄joooo s ním asi bude ještě sranda😇😇

2 Pariah Pariah | 25. června 2018 v 12:16 | Reagovat

[1]:No to ještě bude... :D není to taky jediný "divoch" :D

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 14:02 | Reagovat

[2]: Muhehe těším se čímdál víc :-D

4 Elly - chan Elly - chan | 25. června 2018 v 20:45 | Reagovat

Super! Jsem tak ráda, že jsi tu povídku vydala! Yamato je zatím moje nejoblíbenější postava z téhle povídky :D Uvidím jak se bude prezentovat ještě Akashiho syn :D Jsem ráda, že není jako Atsushi :D Ale pokud je po mamce, tak si zase Mura pořádně užil :D

5 Pariah Pariah | Web | 25. června 2018 v 21:00 | Reagovat

[4]: nemohl by být jako Atsushi... :D to bych nedala na popis :D a to mám Atsushiho ráda

6 Evickar Evickar | 1. července 2018 v 22:24 | Reagovat

Yamato bude rozhodně i můj oblíbený člen nové generace! Už se němůžu dočkat na další jeho díl. Mimochodem, děkuji, že mi RenataKuchiki s tvým svolením mohla dát přečíst pár dílečků :-D

7 Pariah Pariah | Web | 4. července 2018 v 22:58 | Reagovat

[6]: :D jsem moc ráda, že se ti to líbilo :-) snad bude i ten zbytek... tedy doufám vám oběma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama