Můj milovaný nepřítel 34

29. června 2018 v 0:20 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel
Tak jak jsem slíbila je to tady Úžasný

Tento díl je věnovaný Dechi za její obrázek Líbající Úžasný


Kdo obrázek neviděl tak TADY


Když se Tobirama po poradě vracel domů, už tolik naštvaný nebyl nebo se jen pokoušel nebýt. I on si moc dobře uvědomoval, kam to všechno vede. Ostatně doteď jí většinu z těch vtípků vrátil, nemusel to dělat pokaždé. Bylo primitivní a hloupé klesnout na její úroveň. Jen kdyby ta barva šla dolů nebo jej dívka tak nerozčilovala.
"Ahoj." věnovala mu škodolibý pohled hned v obýváku, který muže přinutil zatnout zuby a tvářit se i navzdory tomu všemu klidně.
"Konečně spokojená?" neodpustil si poznámku, která mu z úst vyletěla bez jakéhokoliv přemýšlení. Dnešek byl pro něj v jistých ohledech těžký. Tolik sebeovládání už dlouho nepotřeboval.
"No…" zamumlala Hanako, která k němu přistoupila a spokojeně zhodnotila.: "Takhle vypadáš docela jako Madara, ale ten má hustší vlasy. I když…" nestihla to doříct. Ve chvíli kdy zvedla ruku, aby mu tmavé vlasy prohrábla a zhodnotila, že to není tak hrozné, se ozvaly Tobiramovy ninjovské reflexy. Ty v očekávání útoku několika pohyby chytily dívčinu ruku a místností se ozvala dvě křupnutí, doprovázená dívčiným bolestným výkřikem. V očích Hanako se následně objevily slzy. Její ruka měla dost nepřirozené postavení a příšerně bolela. To ani Tobirama nečekal. Díky vzteku a adrenalinu jednal v podstatě podvědomě. Teď však neměl na výběr. Nesměl dopustit, aby to řekla Madarovi nebo komukoliv jinému. Z toho koukal konflikt nejen mezi nimi, ale i mezi klany. Tohle si totiž ani on nemohl dovolit. Přistoupil tedy k Hanako, hrubě ji chytil za zdravou ruku a výhružně pronesl: "Spadla jsi ze schodů, rozumíš?!"
"Hai!" vypadlo z ní s brekem. Sice si nebyla jistá, na co přikyvuje, ale bylo jí to jedno. Ruka ji příšerně bolela a mužův pohled ji děsil. Bohužel tu nikdo jiný, kdo by jí pomohl, nebyl.
"Vezmu tě k doktorovi, ale pro něj jsi spadla ze schodů, protože jinak to nebude jen ruka. Nemůžu tě sice zabít, ale to neznamená, že se ti nemůže stát nějaká nehoda, rozumíš?" zeptal se tvrdým hlasem. Tohle bylo sice proti jeho morálce a přesvědčení, ale pokud to mělo na dívku zabrat, musel to použít, i když to podle něj nebylo fair.
"Rozumím." uteklo jí další zavzlyknutí. Tohle příšerně bolelo. Dívka si navíc doteď myslela, že muž blafuje. Vyhrožoval jí už tolikrát a vždycky to byly jen prázdné věty. Nenapadlo ji, že by to dokázal zrealizovat. Dokonce i dneska ji nezabil, přestože to křičel dokonce před Madarou. Byla opravdu tak naivní?
"Výborně. Tak si to hlavně pamatuj." zašeptal jí do ucha a v následujících minutách oba díky technice problesknutí přenesl do nemocnice. Nemělo cenu ztrácet čas s nějakými diskuzemi. Dívčina ruka začala totiž otékat a taky měnit barvu. Problém byl ale v něčem jiném. Když se objevili před dveřmi, kde ošetřovali akutní případy, dívka zvládala jen koukat a třást se. To by nejspíš nevadilo, kdyby jí z očí nestékaly obrovské slzy.
"Jdeme." zavelel muž, ale Hanako se ani nepohnula. Místo toho se ještě víc roztřásla a z úst jí uteklo hlasité zavzlyknutí, které na ni upozornilo několik zdravotníků. Mladá Uchiha totiž nedokázala racionálně myslet. Na to, jak před ostatními vypadá, vůbec nemyslela. Zraněná ruka, kterou nechala podél těla, ji bolela stále víc a přítomnost Tobiramy dívce moc nepomáhala. Chtěla pryč nejlépe k bratrovi. Toužila se nechat hladit po zádech a objímat, jako když byla malá. Vlastně i teď se cítila malá a také bezvýznamná.
"Vezmu tě do ordinace." doléhalo k ní, ale ani na to zareagovat nedokázala. Neměla na výběr. Musela se nechat vzít do náručí a zdravou rukou se chytit Tobiramy, aby nespadla. Faktu, že na své vlasy použil techniku Henge, si vůbec nevšimla. Jen vzdáleně si uvědomovala, že Senju zaklepal na dveře a po vyzvání vstoupil. Pak v ordinaci uviděla plavovlasého ninju, který si ji zkoumavě měřil.
"Má žena spadla ze schodů a nejspíš ošklivě dopadla na ruku. Ještě je v šoku." vysvětlil mu a v duchu se zaradoval. Lékařský ninja byl totiž jeho přítel, se kterým jako dítě trénoval vodní jutsu. Plavovlasý Senju však přišel ve válce o nohu, a tak se rozhodl učit lékařské techniky, aby mohl klanu pomáhat i tak. Díky této náhodě si Tobirama mohl být jistý, že i kdyby zranění neodpovídalo popisu, muž se s tím nikde chlubit nebude. Vlastně se tak trochu bál o Hanako. Ninja totiž přišel o nohu právě při boji s Uchihy.
"Posaďte ji na židli ke mně, Tobiramo-sama." prohlásil a následně dodal: "Možná bude lepší, když počkáte venku."
"Hai." přikývl tedy shinobi a dřív než z ordinace odešel, podotknul: "Příště bude stačit běžné oslovení přátel, Kenichi. Dopředu ti za Hanako děkuji."

Jakmile se za Tobiramou zavřely dveře, dívka nevěděla, co dělat. Na jednu stranu jí docházelo, že by měla být statečná, ale na tu druhou si moc dobře všimla pohledu muže, který měl na krku vytetovaný znak klanu Senju.
"S vaším dovolením se na ruku podívám, paní. Položte ji, prosím, na stůl." oslovil ji a natáhnul k ní obě ruce. Jeho dotyky sice Hanako trochu bolely, ale musela uznat, že se muž docela snažil. Rozhodně to nevypadalo, že by jí chtěl nějak ublížit, což se snažil mít ninja na paměti od začátku. I pro něj bylo těžké pomáhat Uchihům. Navíc Hanako byla docela zvláštní případ. Její zlomenina totiž rozhodně nemohla vzniknout pádem ze schodů, ale útokem. On totiž tento hmat moc dobře znal, jen nemohl uvěřit, že by ho byl Tobirama schopný provést své ženě. Byla sice Uchiha, ale svého kamaráda z dětství považoval za někoho, kdo by svou ženu netrápil ani, kdyby byla Madarovou sestrou. Muž se ale neptal. Dost možná to zranění neměla od něj, ale od někoho jiného a on to pro své dobro vědět nechtěl a ani po tom nijak netoužil.
"Máte zlomené zápěstí a nalomenou vřetenní kost." prohlásil ninja a k dívčině smůle bohužel dodal: "Máte vychýlené postavení ruky, budu to muset spravit, aby se kost zhojila správně, takže to nejspíš trochu zabolí." Tohle oznámení dívku sice docela vylekalo, ale muž byl naštěstí dost rychlý, takže dřív než si to Hanako stihla uvědomit, ucítila příšernou bolest, která ji přinutila kousnout se do rtu tak silně, že začal krvácet. Na tváři se jí také opět objevily slzy, které se pokusila skrýt klopením hlavy.
"Nebojte se, už jen léčivé jutsu a sádra." ujistil ji muž, který se pokusil o lehký úsměv. Ten se mu sice až tak úplně nepovedl, ale to bylo Hanako jedno. Věděla, že je jen hraný, byl stejný jako Tobiramy. Pravděpodobně taky nesnášel Uchihy, ale dokázal si zachovat profesionalitu, za kterou mu byla svým způsobem vděčná. Nijak jí totiž neubližoval a jeho počínání bylo až na bolestivý úvod poměrně jemné. Nebylo to až tolik hrozné. Dívka však po celou dobu, co jí ruku sádroval, přemýšlela nad tím, co se stane, až se s ní Tobirama vrátí domů. On byl ten poslední, koho ještě někdy chtěla vidět.


Tak schválně! Kdo z vás věří, že Hanako Madarovi neřekne pravdu? A co na to Madara? I kdyby mu pověděla historku se schody a pádem, uvěřil by jí?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 29. června 2018 v 7:29 | Reagovat

V tomto máš asi pravdu, přece jen je zkušený ninja, takže by mu to došlo! Ale toto jsem načekala, Tobiramo ty jsi debil... -.-  A ještě jí vyhrožovat... -.- Horší než Uchiha! :D
Ale jinak dobrý dílek až na tu ruku! :)
P.S. děkuji za věnování! :3 A jsem velmi ráda, že se ti obrázek líbí... :)

2 Pariah Pariah | Web | 29. června 2018 v 11:58 | Reagovat

[1]: Myslím, že kdyby jí nepohrozil, tak je mrtvý... Madara by to rychle vyřešil :D Tobirama má taky pud sebezáchovy :D Ale neboj ani jemu se nelíbí co udělal.

PS: Mooooc se mi líbil :-) jsi fakt dobrá :) :-)

3 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 29. června 2018 v 14:45 | Reagovat

[2]: Neboj už mám rozdělaný další a plus važ si toho tvůj obrázek je premiéra, Kazemai má nový tablet (což je obrazovka a na ni rovnou kreslím ;) )

Doufám, že ho sežere svědomí! :D 3:p

4 Pariah Pariah | Web | 29. června 2018 v 17:29 | Reagovat

[3]: Nesežere :D:D:D kdyby jo nemohl by ve válce zabíjet... :D

5 Pariah Pariah | 29. června 2018 v 17:30 | Reagovat

[3]: no to kreslení si uplne neumím pedstavit, ale hlavně že jsi spokojená

6 RenataKuchiki RenataKuchiki | 29. června 2018 v 22:05 | Reagovat

Jaaaaau...to mě bolelo za ni...ale zas nemá provokovat....no myslím,že nebude tak pitomá,aby to Madarovi řekla....

7 Elly - chan Elly - chan | 29. června 2018 v 22:32 | Reagovat

Super dílek! <3 Btw: Dechi úžasný obrázek!

8 Pariah Pariah | Web | 29. června 2018 v 22:44 | Reagovat

[6]: Ruka byla tak trochu nutné zlo :-) Muselo se něco stát...  

[7]: Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama