Můj milovaný nepřítel 33

25. června 2018 v 19:37 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel
No... chytla mě múza...Když Tobirama dokončil, co měl v plánu, rozhodl se zajít do koupelny a osprchovat se. O Hanako se nijak nestaral, pouze doufal, že po včerejšku ji všechny hloupé nápady nadobro přešly.
Proto za sebou klidně zavřel dveře, zamknul, svlékl se a vlezl si pod sprchu. Teplou vodu měl docela rád, a proto spokojeně přivřel oči. Následně se dal do mytí vlasů za současného přemýšlení nad další možností pomoci vesnici a také nad tím, kdy se zastaví u Madary. Popravdě se mu do toho nechtělo, ale byl si jistý, že zítra to bude dost podobné. Možná právě proto se rozhodl udělat to ještě toho dne. Teď však musel vylézt, rychle se utřít, obléct a věnovat se svým povinnostem. Když ale vylezl z koupelny, stalo se něco zvláštního. Kousek před ním se objevila Hanako a zvláštně se usmívala.
"Páni. Vypadáš skoro jako Uchiha, jen to kimono se znakem klanu ti chybí. Mám pocit, že jsem se právě zamilovala." prohodila sarkastickým tónem, zatímco si ho spokojeně měřila. Tohle z jejího úhlu pohledu vypadalo daleko líp, než ji napadlo. Barva Tobiramových vlasů totiž měla uhlově černý odstín, který dokonale ladil s tím jejím. Kdyby nebylo jeho očí, příslušnost k Uchihům by mu snad vážně věřila. Na druhou stranu to byl takový nezvyk, že působil opravdu divně. Tohle se jí vážně povedlo.
"Cože?" nechápal její připomínku muž. Obvykle mu to sice myslelo rychle, ale vzhledem k tomu že se do zrcadla neobtěžoval podívat, vůbec netušil, co je s ním špatně.
"Měj se, můj milovaný…" zašvitořila dívka a pro jistotu rychle zmizela k Madarovi. Jen tam mohla být momentálně v bezpečí.
Zato Tobirama se v jediném okamžiku objevil vedle zrcadla, kterému odmítal uvěřit. Jeho vlasy měly nepřirozeně černou barvu, která… vlastně na ni neměl slov, kdyby vedle něj dívka stála, okamžitě by ji uškrtil. Takhle to schytala jen malá polička na ručníky, která se pod silnou chakrou ihned rozpadla. To už stál muž znovu ve sprše v naději, že to půjde dolů stejně tak rychle jako se to na vlasy dostalo. Podobným přípravkům však ke své smůle vůbec nerozuměl.

--- --- ---

V tu chvíli už Hanako klepala na dveře Madarova domu, který jí nabízel jistou ochranu před kýmkoliv, kdo by jí chtěl ubližovat. Její bratr by ji jistě zabít nenechal.
"Co ty tady, Hanako?" zeptal se překvapeně. Těsně před chvílí totiž přišel i Hashirama, takže jej dvě návštěvy tak po sobě překvapily.
"Doufám, že mě pustíš dál." zkonstatovala dívka, která na odpověď nečekala. U svého bratra se totiž cítila nejbezpečněji.
"Jistě že ano." odpověděl jí bratr, který za ní jen zavřel dveře a zavedl ji do obýváku, kde momentálně seděl i Hashirama.
"Jéé moje milá švagrová, Hanako. Doufám, že máš dobrý den." přivítal ji s naivním úsměvem, který jí momentálně vůbec nevadil. Vlastně ji jeho přítomnost docela uklidňovala. Hokage byl poměrně mírumilovný člověk, který by zabíjení kvůli vlasům, rozhodně nepovolil. I tak se ale posadila těsně vedle Madary a odpověděla: "Dneska mám nejlepší den za několik posledních týdnů."
"To je ovšem skvělé." prohlásil spokojeně Hokage, kterého by ani nenapadlo, co se právě stalo. To Madara svou sestru nějaký ten pátek znal, proto doufal, že to není tak, jak myslí. Její spokojený pohled totiž rozhodně neznamenal skvělý den, ale nějakou lumpárnu nebo něco daleko horšího. To se bohužel v několika dalších sekundách potvrdilo. Do místnosti totiž vtrhnul Tobirama, který byl rudý vzteky.
"Já ji zabiju!" vykřikl, ani by zvažoval, zda se tohle hodí říkat právě v Madarově domě. Byl zkrátka naštvaný a rozhodně právem. V tu chvíli navíc všichni přítomní kromě Hashiramy šokovaně vstali.
"Ehm… a vy jste kdo?" vypadlo z překvapeného Kageho, který v muži svého bratra rozhodně neviděl. Spíš jen muže, který je mu neskutečně podobný.
"Děláš si ze mě legraci, Hashiramo?!" zeptal se celý rozlícený. V tu chvíli se Madara okamžitě přesunul před Hanako, aby na ni muž raději vůbec neviděl. Kdyby jemu někdo obarvil vlasy, nejspíš by chtěl udělat přesně to samé, co právě Senju.
"Co se ti stalo, bratře?" otázal se Hokage, kterému momentální situace nedávala žádný smysl.
"Ta…" ukázal na dívku schovávající se za bratrem a pokračoval: "Ta malá mrcha! Vyměnila mi šampon!" vykřikl a okamžitě vyrazil Madarovým směrem. Jestli to byl způsob, jak se dostat k ní neváhal a Uchiha to moc dobře věděl, což znamenalo, že Sharingan mu v očích už několik sekund divoce svítil.
"Uklidněte se! Oba!" ozval se však mohutný hlas Hashiramy, který bratra okamžitě zadržel. V tu chvíli sebou trhla i dívka, která takhle Hokageho vůbec neznala. Vždycky jí připadal jako hloupý ožrala a naivka. Teď měl ale ruku na Tobiramově rameni a jednoduhým gestem všem přítomným naznačil, aby se posadili. O žádné tahanice nestál a už vůbec ne o jejich soupeření. Moc dobře věděl, že Tobirama by to nepřežil.
"Myslím, že bude stačit, když se můj bratr uklidní, Hanako se mu za svůj vtípek omluví a později si to doma v klidu vyříkají." zhodnotil Hokage, který se opět posadil a poprvé upil z čaje, který mu Madara před nějakou chvílí přinesl. Tyhle hádky neměly žádný význam ani cenu.
"Půjdu s ní!" prohlásil Madara který se odmítal posadit. Rozhodně neměl v plánu nechat ty dva o samotě ani teď a ani za dvě hodiny. Na to měl svou sestru až příliš rád. Pro její blaho by riskoval i vraždu Kageho bratra.
"Myslím, že Sharingan už není potřeba. Půjde jenom Hanako. My tu máme práci. Navíc je to, Madaro, jejich záležitost, kterou jako manželé spolu vyřeší." prohlásil vůdce vesnice neoblomně.
"On ji zabije, copak jsi ho neslyšel?!" nenechal se zastavit Uchiha, který potřeboval nějakou jistotu, které se mu momentálně nedostávalo.
"Byl jen naštvaný. Máš mé slovo, že nikdo dneska neumře." ujistil ho Hokage, který významně pohlédl na bratra. Bylo jasné, že Uchiha se jen s jeho slibem nespokojí.
"Žádné zabíjení." byl tak přinucen říct i Tobirama, kterému se tohle vůbec nelíbilo. Bohužel neměl na výběr. Na druhou stranu to konečně změnilo pohled Madarových očí, které byly už zase černé.
"Dobrá." přikývnul i Madara, který se opět posadil na své místo. Ani on neměl moc na vybranou. Jestliže mu bylo slíbeno, že Hanako přežije, musel tomu věřit. I přesto si však uvědomoval, že je nyní čas na to, aby se mu dívka nějakým způsobem omluvila. Bylo sice jasné, že to nebude myslet vážně, ale rozhodně se to hodilo. Možná proto věnoval sestře krátký pohled, který říkal, že jestli se hned neomluví, tak ji roztrhne na místě.
"Gomene." řekla tedy černovláska a v omluvném gestu sklopila i hlavu. To měl však jiný důvod než omluvu. Ani teď jí totiž z obličeje nezmizel pohled zadostiučinění, který ji nutil se lehce usmívat.Tak co vrátlili byste se na jejím místě?
PS: Otázka na Dechi: Napadlo tě tohle?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 25. června 2018 v 20:12 | Reagovat

To je mrcha :-D :-D :-D miluju ji :-D ale počítám s tím, že to Tobirama nenechá jen tak.....a že se jí to nebude líbit....ani trochu.....

2 Pariah Pariah | Web | 25. června 2018 v 20:33 | Reagovat

[1]: já ji mám taky svým způsobem ráda... ale co je moc... to je prostě moc

3 Elly - chan Elly - chan | 25. června 2018 v 20:54 | Reagovat

"Ehm… a vy jste kdo?" :DD Bože.. Ten Hashirama mě dostal :D Tohle jsem fakt nečekala od Hanako, ale už jistě vím, že v dalším díle Tobirama změní jeho pohled na "sáhnout na Uchihy jen katanou" :D Těším se na další dílek!

4 Pariah Pariah | Web | 25. června 2018 v 20:58 | Reagovat

[3]: na tom změněném pohledu něco bude :D:D ale katanu fakt nepoužije... to by ji pak pouzil i Madara :D
ono zálezí jaký pohled na to bude mít hrdinka :D :-D :-D

5 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 25. června 2018 v 22:40 | Reagovat

Bylo mi to jasné, že ho obarví!!! :D
To prostě... to je topka!!! :D Tobirama a černé vlasy?! Hm... :3
Hanako teda jede, sice jsem si chvíli říkala, že to zase přehnala, ale nakonec zatím z toho hezky vybruslila...:D
Těším se, co bude dál!!! :3
I WANT MORE!!!

6 Pariah Pariah | Web | 25. června 2018 v 23:07 | Reagovat

[5]: upřímně si myslím že by mu černé slušely, ale hádám, že on si to nemyslí :D:D

PS: neboj brzy bude další díl :)

7 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 26. června 2018 v 22:45 | Reagovat

[6]: Tak to už se moc teším! :3
A toto je takový můj dárek pro tebe:https://kazemye.deviantart.com/art/Tobirama-x-Hanako-My-beloved-enemy-751647105
---
Jinak ten obrázek najdeš i na Fb... :)

8 Pariah Pariah | Web | 26. června 2018 v 22:55 | Reagovat

Jeeee ja jsem v soku
wow
paaani
nemam slov...
je naprosto boží
moooc diky
jsi skvělá
i kdyz chci dalsi obrázky, fakt ti to jde!

ps: dalsi dil MMN tu bude do 3 dnů ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama