Jednoduchá biologie - 71

6. ledna 2018 v 10:00 | Pariah |  Jednoduchá biologie
myslím, že by se hodilo napsat 15+ (jako by se to dodržovalo co?)

Další den mi utekl docela rychle. Ráno jsem se naštěstí stihnul vyhnout mámě, která si se mnou chtěla pravděpodobně promluvit o mojí holce. Nějak jsme se ale díky mojí šikovnosti minuli a já tak jen sebral z lednice nějakou svačinu a vyrazil do školy. Sice jsem věděl, že to dřív nebo později přijít muselo, ale později se mi momentálně jevilo jako lepší řešení. Taky jsem pozval Ryoko k nám do zahradního domku. Klíče jsem měl totiž stále u sebe a to vlastně jen proto, že jsme měli doma troje a mě se nechtělo pamatovat si, kde jsou. Bylo lepší je nosit pořád u sebe. Ještě štěstí, že jsem byl tak líný. Po tréninku jsem tedy vzal dívku a společně jsme vyrazili k domku, který jsem si plánoval pořádně užít.

"Tohle je naše." ukázal jsem na menší zahrádku vedle několika dalších, v jejímž středu byl malý domek s kůlnou. Když jsem byl malý, jezdívali jsme sem, ale teď sem občas zašla jen máma. Bylo tu proto jen pár keříků s ovocem, několik stromů a menší skleník. My tu však nebyli kvůli ovoci, ale soukromí, které náš malý zahradní domek poskytoval dokonale. Otevřel jsem tedy železnou branku a usmál se. Při představě co dneska domek zažije, se mnou přehnala vlna vzrušení.
Dívku jsem zavedl k našemu domku a spokojeně vylovil klíč od vchodu. Jelikož sem máma jezdila stejně jako ostatní majitelé, tedy jen o víkendech, bylo téměř vyloučené, aby nás tu někdo načapal. Vlastně kdyby to bylo na mě, uměl bych si tu představit i náš první sex. Na ten bylo ale dneska nejspíš brzy. S myšlenkami na prasárny jsem nakonec otevřel i dveře od domu a jen co se za námi zavřely, jsem dívku vášnivě políbil.
Ryoko to nejspíš vůbec nevadilo, protože spokojeně spolupracovala a já ji tak stihnul několikrát pohladit po zadečku a zeptat se: "Chceš vidět i co je nahoře?"
"Jistě." souhlasila dívka a já se pro sebe musel usmát. Dle jejího výrazu žádnou zvrhlost nečekala, což mi přišlo roztomilé. I tak jsem se ale pokusil zachovat chladnou hlavu a nechal ji vystoupat po maličkém schodišti nahoru. Tam si dívka zula boty, které mi podala. Položil jsem je ke schodům zopakoval to i se svýma botama. Následně ji z ničeho nic povalil na jednu z matrací. Bylo to sice rychlé, ale mé ruce se postaraly o to, aby dopadla jemně. Za malou chvíli jsem tak spokojeně ležel nad ní a s omluvným výrazem prohlásil: "Promiň, nemohl jsem si pomoct." Odpověděla mi polibky, takže jsem snad nemohl být šťastnější. Ještě nějakou chvíli jsem se tedy věnoval jejím rtům a pak pomalu přešel ke krku, zatímco moje ruce jí rozepínaly knoflíčky školní uniformy včetně školní mašle. Kdybych neriskoval, že to budu muset spravovat, nejspíš bych je nerozepínal, ale roztrhnul. To bych ji ale nejspíš naštval, takže mi nezbylo nic než se ovládnout a následně si vychutnat perfektní pohled na její pevné břicho a dokonalá prsa v podprsence. Moje rty v tu chvíli zamířily ke klíční kosti a postupovaly k jejím přednostem. Já jí tak měl možnost pomalu stahovat ramínka její podprsenky. Nešlo to nijak dobře, protože měla na sobě košili, ale s tím jsem si nakonec poradil. Lehce jsem ji nadzvednul a košili jí i s podprsenkou sundal. Po té jsem se k dívce sklonil a něžně ji začal líbat na prsou a hladit. Nejdřív jsem ji líbal jen tak decentně, aby věděla, že jí neublížím, ale postupem času jsem se dostával směrem k bradavkám. Na chvíli mě sice napadlo, že bych si i já měl sundat alespoň košili, ale v této chvíli jsem to nechal plavat. Vždyť času jsme měli víc než dost. Dívka mi položila ruce na záda a v jednu chvíli mi prohrábla vlasy. Skutečnost, že není tak úplně pasivní se mi líbila. Bylo příjemné vědět, že i ona se mě chce dotýkat alespoň takovým způsobem. Já tedy pomalu dostal, tam kam jsem zamýšlel a jazykem lehce přejel po jedné z bradavek. V tu chvíli se dívka zachvěla, což mě parádně vzrušilo, ovšem v této činnosti jsem pokračoval. Bavilo mě se dotýkat jejího těla, vnímat, jak se jí to, co dělám, líbí. Můj pulz se pomalu zrychloval a já si tak čím dál víc uvědomoval, jak moc po ní toužím. Možná právě proto jsem pravou rukou chytil knoflíček své košile a po nějaké chvíli ho s lehkými obtížemi rozepnul. Po tomto knoflíčku následoval druhý, a potom další, dokud jsem si nevšimnul dívčina hlubokého nádechu. Vypadalo to jako by se snad chtěla uklidnit, což mi moc nevyhovovalo. Copak se při tomhle musela kontrolovat? Nikdo tu nebyl a ani v našem okolí. I kdyby křičela, nejspíš by to zůstalo bez povšimnutí.
"Není třeba se hlídat. Sem nikdo nepřijde." zašeptal jsem lehce nadrženým hlasem. Já se totiž na rozdíl od ní v ovládání moc nevyžíval. Ryoko pak roztomile zrudla a přikývla. To se mi líbilo a já tedy košili sundal. Všechny knoflíčky se mi sice rozepnout nepovedlo, ale přes hlavu to šlo vcelku dobře, protože mi jich už mnoho nezbývalo. Následně jsem začal dívku opět líbat, ovšem s tím rozdílem, že moje ruce se přesunuly na vnitřní stranu Ryočiných pevných stehen, která jsem pomalu hladil. Dívce se to nejspíš líbilo, protože nic nenamítala, takže jsem svou ruku posunul nahoru, blíž k jejímu klínu. Zbývalo už jen málo, abych se jí tam opět dotknul a možná i jinak než přes kalhotky. Chtěl jsem znovu cítit, jak je vlhká, jak ji vzrušuje, co dělám. Opatrně jsem ji proto opět pohladil přes kalhotky, tentokrát ale daleko jistěji, než tehdy v kině. Měl jsem dokonce pocit, že se dívčin dech trochu zrychlil. Nevěděl jsem sice, jestli je to správně, ale mojí zvědavé ruce to bylo vcelku jedno. Po nějaké chvíli totiž zamířila i pod kalhotky, kde ten stejný pohyb velmi opatrně zopakovala. Tento pohyb byl od toho přes kalhotky o dost pomalejší, protože jsem se bál, abych jí nějak neublížil. Její klín byl tak… nenacházel jsem slov. Mým tělem se přehnala vlna vzrušení a já ucítil obrovské teplo. Můj penis se nejspíš změnil na sopku, která chtěla co nejrychleji vybuchnout. Přivřel jsem proto lehce oči a tentokrát jsem to byl já, kdo se potřeboval hluboce nadechnout. Skutečnost, že se hnědovlásky dotýkám na jejích nejintimnějších místech, byla skvělá. Dokonce jsem si všimnul, že je už trochu vlhká, proto jsem udělal další pohyb, tentokrát o něco odvážnější. Nejspíš se jí to, co dělám, líbilo. V tom mě nakonec ujistilo i zavzdechnutí, které jí uteklo. V tu chvíli se mi na tváři objevil obrovský úsměv a radost. Přesně takhle to mělo být. Proto jsem ji ještě několikrát pohladil, dokud mi nedošlo, že by bylo lepší, kdybych jí ty kalhotky sundal.
"Sundám ti je, ano? Bude to pohodlnější." prohlásil jsem a jednou rukou jsem dívku nadzvednul. Ta druhá se chytila lemu jejích kalhotek a začala je pomalu stahovat.
Dívčina reakce mě ale překvapila. I když jsem si byl jistý, že se jí to dost líbí, tak si kalhotky chytla, aby mi v tom zabránila. Nejspíš se dost styděla. Vlastně i já se před ní nahý chvíli styděl. Na druhou stranu mě to postupem času přešlo, protože díky jejím dotekům, se na stud myslet nedalo.
"Nemusíš se stydět, já budu dělat to, co doteď a to se ti přece líbilo ne?" zašeptal jsem a něžně ji políbil na rty. Po té jsem ji vzal za ruku, která se držela kalhotek, a tu jsem políbil. Nakonec jsem ji něžně přesunul na svá záda a doufal, že tam zůstane.
"Já…" vyrazila ze sebe dívka, ale nic dalšího nedodala. Asi jí v tom zabránil velký stud nebo se mi to tak aspoň zdálo. Já ji ale nechtěl nijak plašit. Však jsem neplánoval dělat nic, co se jí nelíbilo. Spíš naopak. Lákala mě možnost, ve které by vzdychala vzrušením.
"Víš, rád bych dostal šanci potěšit tě tak, jako ty mně u nás." zašeptal jsem a opět ji políbil na rty. Nejspíš jsem o to stál víc, než obvykle proto jsem ještě dodal: "Věř mi. Já nemám v úmyslu ti nějak ubližovat."
"Já vím, jen…" zaznělo váhavě. Dívka však větu opět nedokončila.
"Jen se stydíš a nevíš co od toho čekat." doplnil jsem její odpověď a s dalším polibkem se na ni usmál. Nevěděl jsem sice, zda je to vhodné řešení, ale nic jiného mě momentálně nenapadalo. Proto jsem jí upřímně řekl: "Já se taky docela styděl, ale pak to byl ten nejúžasnější zážitek, jaký jsem kdy prožil."
Ryoko mi sice opět beze slov přikývla, ale já to nijak neřešil. Byla zkrátka moc stydlivá, a abych pravdu řekl, tak se mi to vlastně líbilo. Občas se našly holky, které mě sváděly pohledem, ale já byl nejspíš typ, co raději dobýval. Dívku jsem tedy políbil na břicho a pak jí pomalu stáhnul kalhotky a následně sundal sukni. Bylo asi hloupé, že sukně šla až na konec, ale já si v tu chvíli uvědomil, že by mi bránila v dokonalém pohledu. Nejspíš bych ji jinak vůbec neřešil. Po té jsem se na ni s úsměvem podíval a musel uznat, že tam dole vypadá dokonale. Dokonce jsem si musel sundat kalhoty, protože mě už pěkně tlačily. To hnědovlásku nejspíš lehce vylekalo, ale já se k ní opět sklonil a políbil ji na tváři. Po té jsem se sehnul o něco níž a svoji přítelkyni políbil na místo, kde jsem se jí před chvíli dotýkal. Připadalo mi to neskutečně vzrušující, takže jsem se musel hluboce nadechnout, abych se relativně uklidnil. Tlak, který jsem cítil tam dole, byl totiž opravdu velký.
Přišlo mi však, že Ryoko je trochu napjatá, proto jsem pohledem zamířil opět k ní a začal její břicho a následně i ňadra zahrnovat malými polibky. Osobně bych dal přednost, něčemu divočejšímu, ale to asi chtělo nějaký čas. Moje ruka mezitím zamířila k jejímu klínu, kde ji něžně pohladila. Hnědovláska nic nenamítala, takže jsem pomalu pokračoval. Moje doteky a polibky se tak postupně stávaly jistější a vášnivější. V tu chvíli dívka spokojeně zavzdychala, což mě přinutilo k úsměvu. Líbilo se jí to a já musel uznat, že i mně. Když pak po chvíli roztáhla nohy ještě víc, trochu jsem zrychlil a na chvíli jí pohlédl do obličeje. Vypadala trochu nepřítomně. Měla lehce přivřené oči a mírně pootevřen ústa. Vypadala dokonale. Zato já se musel tvářit jako hňup. Byl jsem celou situací tak fascinovaný, že jsem zvládal ovládat jen svého kamaráda, který stále víc toužil po uspokojení.
Po několika minutách byla Ryoko dole úplně mokrá a mně přišlo, že si to začíná pořádně užívat. Alespoň její stále hlasitější vzdechy mi tak připadaly. Možná proto jsem pokračoval v činnosti, která by se už rozhodně nedala nazývat něžnou. Nejvhodnější slovo bylo spíš divoká. Netrvalo proto dlouho a dívka se prohnula v zádech a hlasitě vykřikla. Moje obrovská radost z jejího uspokojení však netrvala moc dlouho. Krátce poté, co jsem přestal, a dívka se schoulila do klubíčka, jsem se neovládl. To co se stalo a samotná skutečnost, že jsem ji konečně uspokojil, mě zkrátka nemohla nechat klidného a já se jednoduše udělal do boxerek.
I když jsem měl z Ryoko radost, cítil jsem se příšerně trapně. Dokonce tak, že jsem se dívce nedokázal podívat do očí.
"Díky." zašeptala po chvíli dívka a já byl rád, že tohle nijak nekomentuje. Můj stud dosahoval vrcholu. Tohohle si musela všimnout.
"Za to se přece neděkuje. Jsem rád, že se ti to líbilo. Moc mi na tobě záleží." vysypal jsem ze sebe v návalu spousty emocí.
"Mně na tobě taky." řekla dívka a přetočila se na břicho, což mi přišlo jako poměrně dobrý nápad. Ani já nechtěl, aby bylo vidět to, čeho si všimla už dávno. Bylo mi hanba. Vždyť to znamenalo, že se vůbec neumím ovládat. Proto jsem zvolil stejnou polohu jako ona a uvelebil se vedle dívky, které jsem dal ruku kolem ramen. Ryoko se pak trochu pousmála a já jí musel věnovat polibek na tvář. Vypadala neskutečně roztomile a vlastně tak nějak uspokojeně. Nakonec jsem byl rád, že jsem ji k tomu přesvědčil. Takhle jsme leželi ještě nějakou chvíli, než nám čas na mobilu oznámil, že je čas se vrátit.


Věřili byste Aominemu, že se "minule styděl"? Jak jste na tom se stydlivostí a odvahou vy?


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 6. ledna 2018 v 11:57 | Reagovat

Hele, víš že docela jo? :-D je to sice prase, ale bejt nahej před svojí první holkou...jinak parádní kapitola :-)

2 Pariah Pariah | Web | 6. ledna 2018 v 12:21 | Reagovat

[1]: Díky :-) z pohledu chlapa se to popisuje dost jinak :D

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 6. ledna 2018 v 12:54 | Reagovat

Je mi to jasný :-D

4 Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ Sayuriko MeiLin Hikarashi♥SB♥ | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 23:35 | Reagovat

OMG aký sexy desing to je Kakashi alebo Tobirama :D teraz neviem.Strašne sa podobajú :D.

5 Pariah Pariah | Web | 8. ledna 2018 v 15:29 | Reagovat

Tobirama :-) a děkuji

6 Vevka876 Vevka876 | 9. ledna 2018 v 7:18 | Reagovat

Ale jo i ja bych tomu verila a dekuji za dil, tesim se na dalsi :-D

7 Pariah Pariah | 9. ledna 2018 v 13:03 | Reagovat

[6]: za malo jsem ráda, že jsi ráda ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama