Grafika- info

4. ledna 2018 v 19:17 | Pariah |  Designy a grafika
Ahoj všichni!
Už je to nějaká doba, co jsem tento blog založila a od té doby se na něm vystřídala více než desítka designů, které jsem udělala.


Musím uznat, že ten první byl fakt děsný. Měla jsem jen starý Gimp a malování, které, přiznejme si, není úplně nejvhodnější varianta. Taky jsem zkoušela dělat s Photo Filtrem, ale nemyslím, že by mě to nějak okouzlilo. Bylo tam sice pár prvků, které nejsou ve PhotoShopu tak promyšlené, ale popravdě mě to až tak nepřesvědčilo. Teď všechno dělám ve PhotoShopu a jsem relativně spokojená (samozřejmě že nic není 100%).

Teď ale k tomu, k čemu jsem se chtěla dostat. Před nějakou dobou mě 3 osoby poprosily, abych pro ně udělala design na stránku. Já vlastně do té doby nemyslela, že by se nějaké moje designy mohly snad někomu líbit. Mám ráda jednoduchost, přehlednost a vzhledem ke svému momentálnímu zraku dobrou čitelnost. To je taky jeden z důvodů, proč moje stránka nikdy nebude mít tmavě modrou plochu s bílým písmem i kdyby to vypadalo kdovíjak cool.

Každopádně tři lidi nejsou vzhledem k počtu návštěvníků, zanedbatelné číslo a taky byli lidi, kteří po mně nechtěli design. Obvykle chtěli s něčím pomoct nebo vysvětlit nebo malou úpravu ať už nějakého přání nebo plakátu nebo čehokoliv, co mě momentálně nenapadá. Samozřejmě že ani já se nepovažuju za profíka, ale víc lidí více ví… To je jasné. Občas mi nastavování designu na stránku zabere víc, než samotné vymýšlení. (Jo jsou to hodiny protože blog.cz je někdy vážně otravný a stejně tak občas můj internet). Ovšem znám i horší stránky, jejichž adresy takticky nechci uvádět.

Z toho všeho každopádně plynou 3 závěry.
1) Chci sem dávat pravidelně své nové designy, včetně starých, které pro mě mají velký význam. Chybami se totiž člověk učí a každý by se měl snažit zlepšovat.

2) Pro lidi, co by měli zájem, můžu ohodnotit jejich design nebo poradit s nějakým problémem/designem (pokud budu vědět) nebo udělat nový design na přání (pokud budu mít právě čas, což nechci slibovat). To platí i naopak. Ti co by chtěli ohodnotit moji maličkost klidně můžete, ale prosím tak, aby to dávalo smysl. Tedy pokud je něco krásné/ hnusné, tak napsat i proč. Sama se o to taky snažím.

3) To neznamená, že dávám sbohem povídkám. Pro mě jsou a budou vždycky TOP tohohle blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naruto-vs-sasuke naruto-vs-sasuke | Web | 4. ledna 2018 v 19:27 | Reagovat

zaujimavy design :D

2 Bonito Bonito | Web | 4. ledna 2018 v 19:28 | Reagovat

tobirama senju? :D

3 Pariah Pariah | Web | 4. ledna 2018 v 19:36 | Reagovat

[1]: Díky :D

[2]: Ano :-) jsem ráda, že ho někdo poznal :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama