Můj milovaný nepřítel 25

7. září 2017 v 18:32 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel

no... takže 15+ nebo spíš 18+ co já vím… nikdo se tím neřídí :D ostatně na prasárny všichni čekali tak je to tady (…a pak že je na prasárny v téhle povídce dost času co? :D:D)

"Ráda bych viděla víc…" zašeptala mladá žena směrem k Madarovi, který její zkonstatování raději přešel. Ano, zcela jistě nemyslela jinou kancelář, což jasně naznačoval tón jejího hlasu, ale nic podobného si nemohl dovolit.

"Kromě své pracovny vám můžu ještě ukázat tu Hashiramovu." odpověděl tedy a zamířil s ní k dalším dveřím, které otevřel. Nebylo tu sice nic zásadního ani překvapivého, ale bylo to daleko lepší než podlehnout jejímu svádivému hlasu. Žena moc dobře věděla, co dělá.

"Co kdybych řekla, že vidět tohle je zcela nedostačující." oznámila mu, když se rozhlédla po té největší místnosti ze všech.

"Máte tedy jiný nápad?" otázal se ženy. Nad podstatou jejích slov zatím nijak nepřemýšlel. Sice mu bylo jasné, že s ním žena, trochu flirtuje, ale právě to si užíval. Ve vesnici měl příliš velký respekt na to, aby si tohle ženy jen tak dovolily. Ano, občas se jich sice pár našlo, ale z těch se stalo jen ninjovo noční povyražení.

"Jistěže mám jiný nápad." pronesla žena sebevědomě a následně muže políbila, zatímco se k němu těsně přitiskla.

"Chápu." vypadlo z něj tak nějak bez rozmýšlení. Co vlastně čekal? Na jednu stránku by ji nejraději ihned ohnul přes stůl, ale na tu druhou to byla stále Uzumaki. Nebyla z jeho vesnice a nebyla Uchiha. Kdyby se to rozkřiklo, měl by docela problém. To ovšem ženě absolutně nevadilo, protože jednou rukou Madarovi zajela do vlasů a tou druhou zkušeně přejela po jeho rozkroku.

Muž vlastně ani nevěděl, jak se v tak krátké době mohli dostat tak daleko, ale v jednu chvíli mu žena šikovně stahovala kalhoty.

"Zadrž!" chytil ji za ruku a vážně se na ni podíval. I když by to udělal moc rád, koukal z toho malér.
"Stalo se něco?" zeptala se překvapená žena. Vždyť se pomalu schylovalo k tomu nejlepšímu, to vážně chtěl přestat? Chtěla se mu zalíbit, chtěla ho svést.
"Myslím, že bys měla vědět, že si tě neplánuju vzít. Nechci se v nejbližší době ženit ani zakládat rodinu." prohlásil rozhodně. Sice bylo jasné, že takhle zůstane maximálně pořádně nadržený, ale její jméno bylo příliš velkou překážkou stejně tak jako skutečnost, že nebyli v jeho pracovně.
"Aha." hlesla zaražená rudovláska a ustoupila o krok dozadu. Madara se strefil do černého. Tušil to snad už na začátku, nebo si to uvědomil až teď?

"Vrátíme se?" navrhnul. Nechtěl ji uvádět do rozpaků, jen potřeboval chvíli na to, aby se uklidnil. Už dlouho nespal se žádnou ženou a dnešek mu jasně dokázal, že to bylo víc, než by snesl. Vždyť jí skoro podlehl a navíc ostudně rychle. Nelíbilo se mu to a stejně tak ani skutečnost, že nějaká žena chtěla ulovit jeho. To on byl lovec.

"Hai."přikývla žena a po nějaké chvíli proto společně vyrazili do velkého sálu, kde stále probíhala oslava.

Madara následně zkontroloval Hanako, která seděla v koutě, a zdálo se, že nemá v plánu cokoliv dělat a pak Tobiramu, který se tvářil snad ještě otráveněji než samotný Madara. Veselí vrcholilo a muž se raději rozhodl projít se na chvíli venku a trochu se uklidnit. Ostatně poblíž byla docela fajn lavička, kterou využíval docela často. Tu tedy okamžitě vyhledal a spokojeně se v ní uvelebil.

"Já… můžu se posadit, Madaro-sama?" ozval se však vedle muže hlas, který jasně říkal, že dotyčná toho vypila víc, než plánovala.

"Proč ne." svolil a dál si mladé dívky nevšímal. Teď se potřeboval uklidnit a ne se ještě dívat na ženskou, která by mu v tom rozhodně nepomohla. Ta ovšem zavrávorala a místo lavičky položila ruku na jeho stehno. Že by další divoška?

"To… omlouvám se. Ještě nikdy jsem nepila alkohol." vypadlo z ní, zatímco příšerně zrudla. To už se muž musel podívat pořádně. Ostatně takhle z ničeho nic si za ním moc lidí nesedalo. To byla dnešní noc tak výjimečná, nebo to byla jen shoda náhod. Dívka byla zcela jistě z jeho klanu, protože na sobě měla kimono se stejným znakem jako on. Také byla docela mladá a příliš hezká na to, aby mu nedošlo, že zkoušet uklidnit se, nemá moc smysl.

"V pořádku." ujistil ji tedy a po očku se díval na dívku. Nerad to uznával, ale dost se mu líbila.

"Víte, že z blízka vypadáte moc krásně, Madaro-sama?" zeptala se. Nebo to bylo jen zkonstatování? Díky množství alkoholu, které měla v krvi, si tím nebyl jistý. Než však stačil odpovědět, dívka pokračovala: "Já jsem trochu opilá, tak…bych Vám to jinak nikdy nahlas neřekla… ale vždycky jsem si tohle představovala."

"Sedět se mnou na lavičce?" otázal se. Momentálně stál o něco zcela jiného než o romantickou chvilku.

"To klidně taky." usmála se a nechala se od něj políbit. Vlastně… vážně to udělal? Vždycky si přála, aby její první polibek získal on a ne nějaký chlap, kterého jí otec obstará. Chtěla tohle zažít s někým, koho si sama vybere a tohle byla zdaleka ta nejlepší možnost. Ostatně které ženě by se nelíbil? Jen na to prozatím neměla odvahu. Právě na to potřebovala tolik saké.

"Co kdybys mi řekla, něco dalšího u mě v pracovně?" zeptal se se zcela jasným úmyslem. Teď když věděl, že je Uchiha, si to mohl dovolit. Jako vůdce klanu ji ostatně mohl kamkoliv vhodně uklidit.

"Hai." věnovala mu obrovský úsměv, který muž nedokázal rozklíčovat. Nebyl si jistý, zda jí nedošlo, co jí právě nabídl nebo to právě věděla až moc dobře.Ať už to ale bylo jakkoliv, nepozorovaně ji vyvedl do daného patra a pak za nimi spokojeně zamknul dveře. Dívka se tomuhle chování sice podivila, ale to muži bylo jedno. Nechtěl, aby ho někdo nachytal v pracovně právě v tak nevhodnou chvíli. Po té vzal dívku za ruku a zavedl ke stolu, na který ji posadil. Překvapeně na něj koukala, ale neměl pocit, že by měla něco proti tomu. Ostatně mluvit mohla, tak stačilo něco říct. Chtěl však, aby mluvila? I když byli hosti pár pater pod nimi, stále to neznamenalo, že by ji nebylo slyšet, kdyby moc křičela. Dívka jej však objala, takže nebylo co řešit. Evidentně to chtěla. Madara ji proto opět začal líbat, pomalu jí rozvazoval kimono. Trvalo ještě nějakou chvíli, než ji z něj dostal. Ten pohled na dívku ve spodním prádle však rozhodně stál za to. Především ty krajkové černé kalhoty vypadaly na jejím těle dokonale. Vlastně tak dobře, že jí sundal jen podprsenku, a chvíli ji přes ně hladil. Nic podobného ale dlouho nevydržel, protože její první zavzdychání jej dokonale rozpálilo. Dlouho tedy nečekal a černé kalhotky jí roztrhnul. Následně si sundal kalhoty a jedním pohybem do ní vniknul.

"Aghh!" ozvalo se místností docela hlasité zasténání. Ne, že by si nalhávala, že bude její poprvé nějak úžasné, ale tohle dost bolelo. Dokonce tak moc, že měla v první chvíli chuť říct mu, aby přestal.

"Pššt!" zastavil a dal jí ruku na ústa. Kdo mohl tušit, že je ještě panna? Tolik odvahy od nevinné holky nečekal. Mohla mu to přece říct. Ne že by z toho měl radost, ale aspoň by se snažil eliminovat jakýkoliv hlasitý projev, který je mohl prozradit. "Za chvíli si na to zvykneš." ujistil ji.

Dívka naštěstí přikývla, takže mohl s klidem pokračovat a pořádně si užít. Svoje obvyklé tempo sice trochu krotil, ale stále to bylo dostatečně na to, aby si to pořádně užíval.

Černovlásku to sice za začátku příšerně bolelo, ale uklidňovala ji skutečnost, že je to s mužem, kterého si vybrala ona. To přece celou dobu chtěla, i když nečekala, že k sexu dojde tak rychle. Byl to ovšem problém? Stejně tak ji to mohlo bolet s někým, kdo se jí ani nemusel líbit. Madara byl vůdce klanu, nejsilnější ninja, nebylo třeba litovat. Dostala toho nejlepšího. Proto se na něj po jeho vyvrcholení usmála a jemně ho políbila na rty. Muž jí polibek oplatil a prohlásil: "Měl bych se vrátit na oslavu." Po těch slovech se okamžitě oblékl. Tahle jejich chvilka se protáhla daleko víc, než by čekal. Co když ho teď Hashirama hledal? Také mu nepřišlo správné, že začal tak rychle. Příště by se měl dotyčné rozhodně zeptat, do čeho jde.

"Hai." přikývla však tmavovláska, která se vůbec nezlobila. Nenalhávala si, že by tohle mohlo mít nějaké pokračování, i když by se jí vztah s ním určitě líbil. Jen jí bylo trochu líto, že se ani nezeptal, jak se jmenuje. Dělal tohle často?

"Nechám otevřeno a půjdu napřed. Stačí, když pak zabouchneš." vysvětlil jí a odešel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Komentátora Komentátora | 8. září 2017 v 14:39 | Reagovat

Ooo tak Madara se nam takhle rozjel jo?😄

2 Elly - chan Elly - chan | 8. září 2017 v 14:40 | Reagovat

Ty jo, ten Madara se nezdá :D Kdyby tohle zjistila ta z Uzumaki klanu :DDD Děkuju za další super dílek <3

3 Pariah Pariah | Web | 8. září 2017 v 19:16 | Reagovat

[1]: Madara je jen chlap... a proč by nevyužil příležitosti, že? :-D

[2]: Jsem ráda že se ti díl líbil. Ta Uzumaki se chce vdávat, takže má smulu :D

4 Aki Aki | E-mail | Web | 28. března 2018 v 14:46 | Reagovat

Ejha tak to bola teda rychlovka. Trošku ma mrzí, že sa fakt neopýtal aspoň na jej krstné meno, keď si bol taký istý, že pochádza z Uchiha klanu, ale ak  by tomu tak nebolo no neviem, akoby sa nám Madara zatváril. :-D Super dielik, už aj padám na pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama