Můj milovaný nepřítel 24

2. srpna 2017 v 13:28 | Pariah |  Můj milovaný nepřítel
...svatba pokračuje a já doufám, že se bude líbit :-)
PS: omouvám se, že další věci moc nepíšu, ale byla jsem ve svém jediném volnu nemocná...Madara se otráveně posadil na židli vedle novomanželů a upil z pohárku, který před něj postavil Hashirama. Dneska už měl vypito daleko víc, než plánoval. Ne, že by byl opilý, ale i tak si alkohol ve svém těle uvědomoval. Jeho pohyby bylo o něco pomalejší než obvykle a stejně tak i jeho reflexy. Stále však byly natolik spolehlivé, že se mohl chovat normálně.
"Na zdraví!" uslyšel hlas svého přítele, který značil to, že oslava ještě zdaleka neskončila. Sice se hostina přesunula do budovy Hokageho, ale i přestože na ni bylo pozváno daleko míň lidí, se tu necítil dobře. Kdyby se koutkem oka nepokoušel hlídat Hanako, nejspíš by se vypařil. Sice se zdálo, že o to samé se snaží Tobirama, ale samozřejmě se na něj nehodlal spoléhat.
"Můžu?" přerušil tok jeho myšlenek ženský hlas, který mu byl povědomý. No ano. Nejstarší sestra Mito. S tou dokonce jednou tančil, ale jejím jménem si už nebyl moc jistý. Všechny totiž vypadaly stejně. Rudé vlasy, modrozelené nebo hnědé oči a sexy tělo, kterého právě tahle žena uměla nejspíš dost dobře využít.
"Jistě." přikývnul a nechal ji posadit se vedle něj. Žena však jakoby omylem překročila intimní zónu a lehce se o Madaru otřela.
"Sumimasen. Nejsem na tolik alkoholu zvyklá." omluvila se, ale krátce nato se zeptala: "Taky Vás to veselí tolik zmáhá?"
"Myslím, že trochu ano." přiznal muž, který zapřemýšlel nad jejím jménem. Rozhodně jej dneska slyšel, ale mezi tolika novými tvářemi a jmény mu zkrátka jedno unikalo. Záleželo na tom však? Nemusel se s ní bavit a nemusel ji ani oslovovat.
"Co kdybych Vám nabídla společnost a malou procházku? Ukázal byste mi svoji pracovnu nebo to, jak to tady chodí…" navrhla s úsměvem. To se sice muži moc nechtělo, ale zaprvé byla host a za druhé jej to mohlo na nějakou chvíli zabavit.
"Vlastně proč ne." přikývnul a v doprovodu ženy zamířil ke kancelářím a obrazům v posledním patře.
Hanako seděla na židli a počítala každou sekundu, co musela slavit. Madara kamsi odešel, takže na ni zbyla společnost manžela, o kterou absolutně nestála. Sedla si tedy kousek dál, vlastně do rohu místnosti a přemýšlela, jak se omluvit a odejít.
"Hanako-san, jaké to je být ženou Hashiramova bratra?" zeptala se jí dívka, ve které černovláska poznala jednu ze sester Mito. Podle obličeje to byla ta prostřední, Akane.
"Nijak zvlášť zajímavé." podotkla černovláska a lehce se ošila. Bylo to příšerné a hlavně nechtěné, copak si to měla nějak užívat? Dívce ovšem nemohla říct, že ho nesnáší.
"Chápu, nemá na tebe čas, protože je příliš zaměstnaný vesnicí." zhodnotila rudovláska a následně dodala: "Ale tak máš ho pro sebe aspoň v noci." prohlásila s lehkým úsměvem, který přesně naznačoval, na co myslí.
"Hm…" přitakala Hanako, která měla obrovskou chuť říct jí něco, co Tobiramovi jakkoliv ublíží. Momentálně ji sice napadlo, jen to že je v posteli naprosto strašný nebo že má tak malé nádobíčko, až je to neuvěřitelné, ale k čemu by jí to bylo? Tak trochu se bála, že tím riskuje, manželovu názornou ukázku, kterou by ji přesvědčil o opaku.
"No a co tvůj bratr, už má nějakou snoubenku?" zeptala se nevinně dívka. Okolo Madary nikdy žádnou ženu neviděla.
"Nemá zatím nikoho a myslím, že prozatím nikoho neshání." prohlásila Hanako, které se téma bratrova svatba nijak nelíbilo. Ne, že by mu nepřála ženu a spoustu dětí, ale doteď s ním trávila spoustu času, kterého by se musela vzdát ve prospěch jeho nastávající.
"To je škoda. Je to moc krásný muž." prohlásila zasněně dívka a po chvíli odešla za sestrou. V tu chvíli Hanako musela uznat, že krásný opravdu je. Takového muže si vedle sebe představovala. Ne Tobiramu.
"Hanako!" uslyšela však hlas Hashiramy, který stál u stolu a vesele na ni volal. Taky to vypadalo, že už má něco upito, protože se ho držel víc, než bylo potřeba a lehce se nakláněl. I když stále vypadal, že všechno plně vnímá, lehká dávka alkoholu na něm byla trošku vidět. Na druhou stranu slavil svoji svatbu. Chápala, že pil.
"Potřebujete něco?" zeptala se dívka a zvědavě si novomanžele prohlédla. Vypadali poměrně šťastně, daleko šťastněji než ona s Tobiramou.
"Chci se tě zeptat, kvůli čemu jste se s Tobiramou pohádali?" vypadlo z Kageho, který se zase posadil a lehce políbil Mito na tvář.
"Bratře!" přerušil Kageho šedovlasý ninja a následně dodal: "Už jsem ti říkal, že se o tom nebudeme bavit. Není vhodné tady rozebírat naše soukromí."
"Tak se aspoň na důkaz vašeho usmíření polibte." zavelel Hashirama. V tu chvíli dívka na sucho polkla. Měla dát pusu Tobiramovi? To přece nešlo! Pusa byla to poslední, co by mu chtěla dát. Bylo to hnusné, odporné. Co měla ovšem dělat. Tobirama jen přikývl, chytil dívku za ruku a něžně ji políbil na rty. Ani on z toho nebyl nijak nadšený. Byl si ovšem jistý, že by mu bratr nedal pokoj, dokud by nedosáhl svého. Ani to ale Hokagemu nestačilo.
"Cože, tomu říkáte polibek?!" vykřikl šokovaný muž. Díky tomuto prohlášení se někteří otočili jeho směrem, ale většina se tomu pouze zasmála a opět se věnovala předchozí činnosti. Ani tak se však šedovlasému ninjovi nelíbilo, kam to směřuje.
"Jiný způsob mi rozhodně nepřijde vhodný." zkonstatoval ninja, který k tomu měl daleko víc důvodů, než si Kage se ženou mysleli. Byla dítě! Nemohl přece líbat dítě. Cítil by se jako úchyl. Už teď mu bylo hloupé ji políbit.
"Hloupost. Je tu už jen rodina a pár lidí z rady. Navíc tohle je mise, takže Hokageho rozkaz." prohlásil Kage pevně a dívka měla pocit, že se skácí na zem. Chtěl po nich líbačku?! Tohle rozhodně nešlo. Ne s ním a ne teď na tomto místě. To bylo poprvé, co se měla s někým líbat a ještě navíc na povel. Nechtěla, aby se jí dotýkal a rozhodně ne, aby jí do pusy strkal svůj jazyk. Bylo to nechutné!
"Tohle přece…" pokusil se Tobirama zabránit nejhoršímu. Přesně tohohle se obával.
"Jak jsem řekl, tohle ber jako dnešní misi." odpověděl Kage neoblomně. Na tohle nedokázal říct nic ani její muž a ani Mito, která by sice těm dvěma ráda pomohla, ale netušila, jak to udělat. Na to s Hashiramou vypili příliš.
"Dobrá." vypadlo rezignovaně z Tobiramy, což dívce zkazilo všechny naděje na to, že bratra ukecá. Holt se to nepovedlo. Jak se s ním ale měla líbat, když nikdy nic podobného nedělala? Co když to ostatní poznají? Pomalu ale jistě začínala panikařit. Takto si své první líbání nepředstavovala, tímto způsobem rozhodně ne!
"Dej mi ruce okolo krku a mysli na něco příjemného." zašeptal k ní Tobirama když se k ní pomalu sklonil. Moc dobře viděl, jak ji to rozrušilo. Ani on se necítil nějak zvlášť spokojeně. Na druhou stranu to byla jen větší pusa. Nic hrozného.
"Neumím to." vypadlo z ní roztřesené zašeptání. Nebyla si však jistá, zda si přeje, aby to slyšel. Nesmál by se tomu?
"Jen klid." řekl poté, co ji jemně políbil na rty. V tu chvíli dívka udělala přesně to, o co ji požádal a dala mu ruce okolo krku. Sice se jí trochu třásly, ale jeho další polibek ji překvapivě uklidnil. Vůbec nebyl chladný, spíš takový uklidňující. Nebo snad za to mohla jeho ruka, která ji pohladila po zádech. Bylo toho na ni nějak moc, dokonce tolik, že si ani neuvědomila, co právě dělají. Možná proto začala spolupracovat až po chvíli. Nebylo to zase tak hrozné, jak si myslela. Muž byl v těchto ohledech naštěstí daleko zkušenější než ona, takže všechno nakonec dobře dopadlo. Teda alespoň částečně. Tobirama se pak okamžitě posadil v dostatečně vhodné vzdálenosti a dívka koukala všemožně po prostoru. Ani jeden se tomu druhému neodvážil podívat do očí.
"Haha vypadali jste jako zamilovaný páreček, co to dělá poprvé." zasmál se Hokage, který ještě zamumlal něco v tom smyslu, že byli roztomilí.
"Je nevhodné dělat tohle na veřejnosti." zopakoval svoje stanovisko Tobirama, kterému se rozhodně nelíbil fakt, že jeho bratr vlastně uhodl. Na druhou stranu to nemohl vědět.
"Jen nepovídej. Líbilo se ti to." zasmál se a bezstarostně políbil Mito. V tu chvíli byl nejlepší čas se vzdálit. Tobirama tedy zamířil k radě a dívka na své předchozí místo.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elly - chan Elly - chan | 2. srpna 2017 v 16:25 | Reagovat

Konečně se políbili!! Na tohle čekám celou dobu!!! A líbilo se jim to <3 Jsem hodně zvědavá na nějakou intimnější chvilku s Tobiramou a Hanako, pokud ji plánuješ ~~ Arigato za další dílek ~~

2 Mesic Mesic | 2. srpna 2017 v 21:25 | Reagovat

Hm tak aspoň uz neco 😃uz aby spolu dupali, každopádně doufam ze je Madara v poradku, je tam s tou Uzumaki nejak dlouho😃 i kdyz mozna ze je to dobre, neumim si predstavit jeho vyraz kdyz se Hanako s Tobiramou cucmaji😃

3 Pariah Pariah | Web | 3. srpna 2017 v 11:31 | Reagovat

[1]:chvilku plánuju a intimnosti a prasárny taky, ostatně docela brzy ;) jen to bude trošku jinak než tě napadá ;)

[2]: Haha Tobirama by nespal s někým koho považuje za dítě... musí si nejdřív udědomit, že to dítě vyrostlo :D :D:D
Jo Madara... ten je momentálně v pořádnku snad nejvíc :D a tohle rozhodně neměl vidět. Jsem si jistá že by tomu ale stejně zabránil. :-D  :-D

Doufám, že vás obě příští díl překvapí ;) 8-)

4 Dechi Kazemai Dechi Kazemai | Web | 7. srpna 2017 v 8:04 | Reagovat

Jo takže někdo nějaká žansklá z Uzumaki klanu šla sama s Madarou někam, bůh ví kam... O_O (*Žárlí*) Pche... Já se k tomu nebudu dál vyjadřovat...

Tak, co se týče Tobirami a Hanako, konečně!!! Hm... jo tak nebylo to špatné, jo!!! :D Hm... Ti se nezdají, jo a budou brzo úchylárny, jó tak to se těším! :3

PA-RÁ-DA !!! :3

5 Pariah Pariah | Web | 7. srpna 2017 v 17:26 | Reagovat

[4]: Jsem ráda, že se ti to tak líbilo :) no Hanako se celkově nezdá.... ale uvidíš... ostatně ani Hashirama, Tobirama a Madara se nezdají... :D:D:D:D
Snad tě příště nezklamu

6 Hentai no Kame Hentai no Kame | 7. srpna 2017 v 18:07 | Reagovat

Yayyyy, vypáľme ohňostroje a slávme!

7 Pariah Pariah | Web | 7. srpna 2017 v 20:32 | Reagovat

[6]: jen aby bylo co :D:D

8 Aki Aki | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 22:10 | Reagovat

Ty pako oni sa ako vážne pobozkali. O_O No podľa mňa to bude mať isté následky. :-D Tomu fakticky verím, že napokon ich to nenechalo až takými chladnými, ako sa možno na prvý pohľad zdalo.
Neviem či sa mi to len zdá, alebo nám Hokage-sama nejako dosť pije, žeby bol z neho druhá Tsunade? :-D Síce chápem, že oslavuje, ale takýmto tempom nebude mať Mito nič so svadobnej noci. :-D Grandiózný dielik, teším sa napokračovanie.

9 Pariah Pariah | Web | 27. srpna 2017 v 18:32 | Reagovat

[8]: Ano Hashirama trošku pije... ale tohle je výjimečná událost... i když :D:D Tsunade musí po někom být... :D:D:D:D

10 Aki Aki | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 22:18 | Reagovat

Ak máš zaujem tak som napísala prvý diel už spomínanej poviedky, som zvedavá čo na ňu povieš. http://aki.pise.cz/4-anjel-na-touou-1.html

11 Pariah Pariah | 31. srpna 2017 v 15:08 | Reagovat

[10]: Jupííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama