Květen 2014

Ďábel strážný - 03

27. května 2014 v 11:50 | Pariah |  Ďábel strážný
"Už spí?" zeptala se žena stojící u velikého stolu plného papírů a lehce se o něj opřela. I ona pociťovala lehkou únavu.
"Asi byla hodně vyčerpaná. Kdo ví, jak dlouho utíkala a pak šla kus cesty s námi. Vlastně jsem čekal, že se složí hned na začátku. Přece jen nebude tak marná, jak jsem si myslel." zkonstatoval spokojeně a opřel si hlavu o křeslo, na kterém seděl.
"V tom případě nechápu, na co si ji bral s sebou. Vždyť nic neumí. Proč sis její zabití tak najednou rozmyslel? Je to kvůli těm jejím divným očím nebo je v tom něco jiného?" zeptala se zvědavě. Docela ji Nagatovo rozhodnutí překvapilo.
"Ty jsi o té legendě vážně neslyšela?" otázal se překvapeně muž. "Myslel jsem, že to hraješ jenom před ní, abys jí nemusela nic vysvětlovat. Zřejmě o ničem podobném nemá ani potuchy." prohlásil zrzek.

Mezi námi Uchihy 03

24. května 2014 v 17:12 | Pariah |  Mezi námi Uchihy
Přesně ve chvíli, kdy se bratři rozloučili a vydali za svými povinnostmi, se v jiné části vesnice odehrával úplně jiný, mnohem vážnější rozhovor.
"Danzou-sama, přál jste si se mnou mluvit?" poklekla tmavovlasá dívka v masce kočky před svého velitele a lehce sklopila hlavu. Rozhodně to nebylo z respektu, spíš z povinnosti.
"Ano, moje milá. Mám pro tebe úkol." spokojeně sevřel v ruce svoji hůl a přemýšlel, zda mezi tolika shinobi vybral správně. Dívka nebyla ničím až tak výjimečná, ale z nějakého zvláštního důvodu si ji oblíbil. Měla podivné kouzlo, které dokázalo přesvědčit ostatní o tom, že úplně neškodná.

Mezi námi Uchihy 02

17. května 2014 v 18:14 | Pariah |  Mezi námi Uchihy
"Páni! Viděl jsi ji?" rozzářily se mladíkovi oči. Právě uviděl jednu z nejhezčích dívek celé vesnice.
"Koho?" zeptal se druhý, přestože to bylo jasné. Ani on nemohl krásnou blondýnku jen tak přehlédnout. Prošla ulicí jako ztělesnění krásy a zamířila za roh.
"Tu bloncku se znakem Uchihů na tričku. Nevíš, co je zač? Ještě jsem ji tu neviděl." vyptával se okamžitě černovlasý mladík druhého. Přestože se nikdy o dívky z klanu nezajímal, neznámá upoutala jeho pozornost. U ní byl ochotný udělat výjimku.
"Shisuiova sestra, Aki." vysvětlil mu starší a dál nezaujatě pokračoval v cestě. Hlavou se mu honily nejrůznější myšlenky, které si získaly větší prioritu než kráska.

Ďábel strážný - 02

12. května 2014 v 20:18 | Pariah |  Ďábel strážný
"O čem to mluvíš, Nagato?" zeptala se překvapeně modrovlasá žena. Pohled jejího partnera se změnil. Zkoumavě si prohlížel dívku a přitom o něčem usilovně přemýšlel.
"Znáš legendu o klanu Sennari?" zeptal se tiše a tyč, kterou chtěl použít na zabití dívky, zabodl do země.
"Ne. Čtení nikdy nebylo moje hobby." pokrčila rameny žena. Jméno klanu jí nic neříkalo stejně jako legendy. Přestože její kolega byl příkladem jedné z nich, nebyla zrovna příznivcem starých pověstí.
"Máš dvě možnosti." otočil se Nagato k dívce. "Buď půjdeš se mnou a staneš se členem naší organizace nebo odmítneš a dostaneš se k nám jako vězeň." vysvětlil stručně a čekal na odpověď. To ji překvapilo. Pouze vytřeštila oči a nedokázala ze sebe dostat jedinou rozumnou větu. Nemohla přijít na to, proč změnili názor, nevěděla, z jakého důvodu si rozmysleli její zabití. Že by kvůli jejím zvláštním oranžovým očím? Nebo muže něco osvítilo?