Březen 2014

aneb...Jak mě inspiroval Lee...

26. března 2014 v 18:14 | Pariah |  Oznámení
Vážení známí i neznámí,
asi se divíte, co je to zase za divný článek, ale chci teď na chvíli omluvit svoje přispívání. Má to totiž 2 háčky (možná háky :D)

Furui

26. března 2014 v 17:21 | IceSun685, Pariah |  Obrázky: tužka, pastelky- Icesun685
Tak jo! Už dlouho jsem nepřidala žádný obrázek, ale popravdě... já ani moc neumím kreslit. Proto jsem se rozhodla zveřejnit to, co kreslila IceSun685. Já k tomu přidám něco málo slov a informací. :)
Tento fešák (já ho žeru...) je vlastně postava z mojí povídky: Ve stínu raitonu. Jak už nadpis říká je to Furui z Oblačné. No a pokud povídku čtete, tak už tušíte, co se bude dít, protože má čelenku Mlžné, kterou já osobně mám z vesnic nejraděj.

V jiné dimenzi 20

22. března 2014 v 19:44 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Pro mě za mě, ale bude ti zima. Utekl i s tvojí bundou." dodal a znovu se k ní posadil.
"To nevadí." usoudila Akio a hlavu přela o jeho rameno. Přestože bylo vidět, jak ráda by udělala i něco víc nedovolila si to. Nechtěla, aby si o ní myslel, že je hysterka a jedná ukvapeně.
"Proč jsi vlastně hned neutekla?" napadlo po chvilce Madaru. Vidět neznámého člověka a jít k němu v takovém prostředí, byla přece hloupost.
"Z dálky vypadal jako můj bratr. Nebála jsem se." přiznala po krátkém tichu a zastyděla se. Bylo nemožné, aby to byl on.

V jiné dimenzi 19

20. března 2014 v 8:42 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Kampak tak pozdě?" uslyšela kousek od sebe hrubý nepříjemný hlas. Vzdálená postava, která na ni z půli parku vesele mávala, nabrala zřetelných obrysů. Byl to asi pětadvacetiletý muž s lehce opilým chlípným pohledem a obrovským zákeřným úsměvem na tváři.
"Domů." špitla Akio. Před ní stál cizí chlap s nožem v ruce a spokojeně si ji měřil.
"Nechtěla by ses tu na chvilku zastavit?" zeptal se slizkým hlasem a udělal krok k dívce, která okamžitě o krok ustoupila.
"Spěchám." odpověděla a okamžitě se otočila směrem zpátky. Proč vlastně nechtěla jít s Madarou? Vždyť jí nic tak hrozného neřekl. Místo toho teď potkala nějakého úchyláka, který měl úmyslu bůhví co.
"Ne tak rychle." zastoupil rudovlásce cestu a nůž jí přiložil k tváři. "Myslím, že bych od tebe něco chtěl." děsivě se usmál.

V jiné dimenzi 18

14. března 2014 v 22:38 | Pariah |  V jiné dimenzi
Dny pomalu plynuly a Madara se uzdravoval. Přestože zranění ještě nebylo zcela v pořádku a stehy zůstávaly stále nevytažené, bolest se vytrácela stejně jako nevolnost a nízký tlak. Čím déle však ninja zůstával v posteli, tím bylo všechno horší. Neustálé sezení a ležení ho omrzelo. Ne, že by péče dívky nebyla příjemná, ale setkávání se jen s jedním člověkem nebylo pro ninju ideální.
"Dneska jdu taky ven." oznámil Akio, když si ráno chystala věci do školy.
"Ale venku je zima, nemůžete po ulici chodit jen tak v tričku." vyděsila se dívka a přemýšlela, co mám Uchiha v plánu. Věděla, že to dříve nebo později udělá, ale i přesto z toho měla divný pocit. Neznal její svět a absolutně netušil, jak to v něm chodí.

Návrh- povídky

14. března 2014 v 13:22 | Pariah |  Oznámení
Ahoj lidi!
Takže… povídka V jiné dimenzi se chýlí ke konci. A protože jich mám spoustu rozepsaných a hodně naplánovaných, chtěla bych nechat na vás, kterou povídkou budu pokračovat. (budu psát 3 nejlépe hodnocené povídky) Mám pro vás na výběr ze starých i z nových, a protože myslím, že ne všechny povídky znáte, nebo si to už nepamatujete ke každé napíšu minirecenzi:

V jiné dimenzi 17

10. března 2014 v 11:56 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Proboha jste v pořádku?" vykřikla zděšením. Ninja ležel na zemi kousek od sprchy a vůbec se nehýbal. Dívka zalapala po dechu. Tmavovlasý měl kolem sebe přehozený krátký ručník, který posloužil akorát na zakrytí choulostivých partií. Přestože se Akio neskutečně styděla, přetočila ho na záda a lehce ho pleskla po tváři. "Probuďte se!"
"Co je?" zeptal se tichým hlasem a pomalu otevřel oči. Vedle něj klečela dívka a vyděšeně si ho prohlížela. Má tak krásné modré oči. Napadlo muže a pro sebe se usmál.
"Ležel jste na zemi!" vysvětlila mu své znepokojení čekajíc na rozumné vysvětlení. Ninja však nevěděl. Naposledy si vybavoval, sprchu a studenou vodu, ze které se mu pořádně motala hlava.

V jiné dimenzi 16

7. března 2014 v 6:20 | Pariah |  V jiné dimenzi
Takový trapas. Pomyslela si dívka. Vypadalo to jako by mezi sebou soupeřili o hlupáka roku. Každopádně ona po dnešním kousku vedla na celé čáře. Jak ji mohlo napadnout, že by o ní Uchiha mohl smýšlet i jinak než jako o holce co se o něj stará? Ale proč ji se Sharinganem nenapadnul a jen si ji divně prohlížel? Představa, že by se bavil podobným způsobem jí k Madarovi neseděla.

Ve stínu raitonu 09

2. března 2014 v 22:30 | Pariah |  Ve stínu raitonu
"Mizukage- sama, počkejte. Co máte v plánu?" zeptal se Ao až příliš rázně. "Tedy chci říct… mohl bych vám nějak pomoct?" dodal okamžitě, co uviděl její naštvaný pohled. Moc dobře věděl, že nemá ráda, když jí radí nebo ji poučuje, ale i jeho samotného zajímalo, co má s tím divným klukem v plánu.
"Vlastně ano, pojď se mnou do kanceláře. Potřebuju s tebou něco probrat a možná by se mi nějaká rada hodila." zapomněla na svůj vztek a nechala ninju, aby ji následoval. O tak zásadní věci nechtěla rozhodovat sama.

Kdo je to Pariah...

2. března 2014 v 22:07 | Pariah |  Oznámení
Takže… nedávno jsem četla na jedné svojí stránce SB něco jako popis sebe a moc mě to zaujalo. Říkala jsem si, že obdivuju lidi, kteří dokáží o sobě prozradit tolik. Jenže co o sobě napsat? Dlouho jsem přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla, že napíšu něco co mi jen tak přijde na mysl, abyste věděli, s kým máte tu čest :-). Snad vás nebudu moc nudit...