Leden 2014

V jiné dimenzi 13

28. ledna 2014 v 13:20 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Tak jsem tady. " dokořán otevřela dveře a položila na stůl dvě obrovské krabice, talíř a nějaké pečivo se salátem. Mlčel, jen ji sledoval, aby mu do jídla nic nepřimíchala. Byl připraven jíst to samé, co ona. Riskovat něco jiného se mu nechtělo. "Já si dám tu sýrovou. Chcete taky?" zeptala se. Bylo jasné, proč si dá to samé co ona, i když ta možnost bylo absurdní.

V jiné dimenzi 12

25. ledna 2014 v 16:30 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Já… Omlouvám se." začala pro jistotu hned, jak vstoupila. Co kdyby se na ni chtěl vrhnout a okamžitě ji zabít? Nic podobného však neměl v úmyslu. Ležel na posteli a vypadal, vcelku klidně. Ani se na ni nepodíval. Netoužil po tom. Stále cítil jakési lehké ponížení.
"Hm…" zamumlal, aby věděla, že ji poslouchá. Nejdřív chtěl zjistit, proč se vrátila. Nebyla to jasná sebevražda? Snažila se snad ochránit ostatní obyvatele domu? Přemýšlel nad tím dlouho, proto měl hned tři možnosti vysvětlení. Buď chtěla chránit ostatní obyvatele domu, nebo byla blázen, který si to ani neuvědomuje nebo měla jistotu, že momentálně není v jeho silách s ní jakkoliv bojovat. Ta poslední možnost ho pěkně znervózňovala, přestože nebyl ochotný si to připustit.

Design a jiné

25. ledna 2014 v 15:58 | Pariah |  Oznámení
AHOJ všichni čtenáři a náhodní návštěvníci,

Ve stínu raitonu 07

24. ledna 2014 v 14:21 | Pariah |  Ve stínu raitonu
"Techniku?" vytřeštil oči mladík. "O čem to mluvíš? Jakou techniku?" nechápal. Věděl, že jeho chakrové zásoby jsou docela veliké, ale to nic neměnilo na faktu, že žádnou silnou natož hrozivou techniku používat neuměl.
"Ano. Změnil jsi tamten džbán na ledovou kostku." ukázala na kousky stále ještě obalené ledem.
"Já? Nic podobného neumím. Můj živel je voda." řekl a zároveň zapřemýšlel, zda mezi živly které zná, patří i výroba ledových kostek.
"Ninjo, je mi jedno jestli je to pravda nebo lžeš, ale prosím, hlavně Emi neubliž. To bych ti nikdy neodpustila." prohlásila pevně.
"Neboj, jakmile se uzdravím, odejdu." ujistil dívku a usmál se.
"To jsem ráda." prohlásila a ve chvilce byla pryč.

V jiné dimenzi 11

23. ledna 2014 v 13:19 | Pariah |  V jiné dimenzi
Co dělat? Honilo se dívce v hlavě. Seděla na gauči v přízemí a třásla se jako při zimnici. Chtěl ji zabít. To před tím nebyl jen nějaký výsměch, nebo ponižování, udělal by to, kdyby mohl. Klidně by ji zabil nehledě na to, že mu zachránila život. Co jiného od něj čekala? Byla naivní, když si myslela, že ji potřebuje. Jemu na to zřejmě vůbec nezáleželo. Jak ji mohlo napadnout, že by jí byl vděčný? Slova jako omlouvám se nebo děkuji jistě neměl ve slovníku. Nejspíš je vůbec neznal.

V jiné dimenzi 10

19. ledna 2014 v 18:13 | PARIAH |  V jiné dimenzi
"Ty mrch*!" zanadával. Byla to první osoba, kromě otce, která ho kdy uhodila. Tohle přehnala. Jak se vůbec opovážila? Vrtalo mu hlavou. Teď se tiskla ke zdi a uboze klepala. Kam se vytratila její odvaha? Vždyť mu právě jednu vrazila. Ne, že by to nějak zvlášť bolelo, ale v takovém případě jí musela mít víc než dost. To by si nikdo, koho znal, nedovolil. Takto se ještě necítil. Byl sice naštvaný, ale zároveň si připadal poníženě. Vrazila mu obyčejná ženská, vlastně ani to ne. Tohle byla malá holka, co pořádně neví, jak funguje chakra.

V jiné dimenzi 09

12. ledna 2014 v 20:51 | Pariah |  V jiné dimenzi
"Co to děláte? Můžete mi to nějak vysvětlit?" zeptala se zaskočeně, když ho uviděla u svého počítače. Teprve po chvilce jí došlo, na co se tak překvapeně dívá. Byl to malovaný obrázek Nejiho, který měla na ploše.
"Hyuuga?! Docela zvláštní kreslit cizího kluka a vystavovat si ho doma. To on ti o mně pověděl? Jak se jmenuje?" naprosto ignoroval její otázku s výrazem, který vyžadoval okamžitou odpověď.

V jiné dimenzi 08

10. ledna 2014 v 0:00 | Pariah |  V jiné dimenzi
Otevřel oči a pomalu se rozhlédl po prostoru. Byl stále v pokoji. V tom samém co včera v noci, v té stejné místnosti co ráno. Kde ale přesně a co byla zač dívka, která mu pomohla? Za svůj život už zažil spoustu divných věcí, ale nic z toho se nemohlo rovnat dění minulých hodin. Zmateně se podíval na obrovskou ránu na hrudi. Nekrvácela ani nebolela. Jako by tam ani nebyla. Zato zbytek těla se choval naprosto opačně. Připadal si hrozně. Hlava mu třeštila jako při horečce, a po těle cítil studený pot. V ústech měl sucho a při každém sebemenším pohybu se mu dělalo nevolno. Co to s ním ta holka udělala? Takhle se cítil jen jednou po hodně dlouhé oslavě, když slavil s bratrem jeho narozeniny. Tenkrát ale za to mohlo množství saké, které vypili. Nyní byl naprosto střízlivý. Kde teď vlastně byl? Z předchozí noci si pamatoval jen útržky, které nedokázal poskládat dohromady. Proto zavřel oči a snažil se uspořádat si informace.

V jiné dimenzi 07

9. ledna 2014 v 9:39 | Pariah |  V jiné dimenzi
Dívka na nic nečekala a utíkala ke dveřím doufajíc, že přišla její kamarádka. Všechno bylo lepší než tu s ním zůstávat.
"Akio! Jsi v pořádku? Měla jsem o tebe obrovský strach." vykřikla Tensha a dívku silně objala.
"Jsem v pohodě." zamumlala Akio, i když si tím až tak jistá nebyla. Nechtěla však přítelkyni děsit zbytečnými detaily o tom, jak se ji Madara pokoušel zabít. Akorát by ji vyděsila.
"Co se propána včera stalo? Ničemu nerozumím. Kdyby nebylo tolik hodin, jedu za tebou, ale znáš to… na konec města nic nejezdí. Proč jsi nezavolala policii?" zeptala se s lehkou výtkou hnědovlasá kamarádka.