Listopad 2013

Zvrhlá - 17

27. listopadu 2013 v 16:33 | Pariah |  Zvrhlá
"Přestaň, já nechci." vytrhla se mu a zamířila ke dveřím. Vlastně byla překvapená, jak daleko se s ním dostala. Většinou to uměla utnout jinak, s nadhledem. Momentálně stála na chodbě a vyděšeně zírala na naštvaného mladíka mířícího rychlými kroky směrem k ní. Najednou nevěděla co dělat, dostala strach. Byla s ním sama ve sklepě a jeho tvář prozrazovala, že by ji nejraději uškrtil. Nic podobného se ale nestalo. Mikio přistoupil k dívce, hrubě ji chytil za ruku a jedním pohybem přitiskl ke zdi.
"Nechceš? Tak proč se mnou celou dobu koketuješ?" zeptal se popuzeně.
"Chtěla jsem se jenom líbit." přiznala dívka tichým, roztřeseným hlasem. Bála se, že jí mladík ublíží, nezdálo se, že k tomu má daleko.

Paní Uchihová 03 – Noční návštěvník

20. listopadu 2013 v 22:03 | Pariah |  Paní Uchihová

Setmělo se a pro většinu lidí nastal čas jít spát. Ulice potemněly a vesnicí zavládlo ticho. Venku bylo slyšet jen foukání větru, který skoro jako každý den proháněl lístky v korunách stromů. Vesnici osvětlovaly jen lampy a zářící srpek měsíce ztrácející se za velkými mračny. Slabé světlo dosahovalo až do pokoje, kde stála mladá dívka. Zrovna se chystala ke spánku. Lehce si pročesala vlasy, zhasla malou lampu, oblékla noční košili a vydala se k oknu, kterým začínal proudit chladný vítr. Ještě se naposledy nadechla svěžího vzduchu a… najednou se před ní objevil ninja.
"Sas…"stačila vykřiknout, dokud jí jeho ruka nezakryla ústa.
"Pššš." řekl klidně a pustil ji.

Design + povídky+ Uchihové

13. listopadu 2013 v 9:50 | Pariah |  Diskuze
Vážení a milí (zlatíčka),

Ve stínu raitonu 05

12. listopadu 2013 v 14:53 | Pariah |  Ve stínu raitonu

Probudila ho až silná, ostrá bolest ruky, která se pomalu šířila celým shinobiho tělem. Jeho zrak byl rozostřený, proto dokázal jen stěží rozpoznat obrysy muže sklánějícího se přímo nad ním.
"Neboj se, budeš v pořádku." uslyšel odněkud z dálky. Kdo ale promluvil, netušil. Jeho hlavou se šířil intenzivní pocit bolesti, díky kterému přestával myslet. Co se to s ním stalo? Mladíkův zrak přestával zachycovat i obrysy postavy a špatně viditelný obraz pomalu střídala tma.