Září 2013

Design

29. září 2013 v 17:04 | Pariah |  Oznámení
Ahoj všichni :)
přestože komentářů moc není, tak návštěvníci se najdou. Za to bych chtěla všem poděkovat... jsem ráda že ty moje kecy čtete :D:D:D Sice to nevidíte, ale každý den se najde minimálně jedna osoba, co se tu ukáže a to mě těší. (je jich většinou víc než jedna nemyslete si)

Zvrhlá - 12

25. září 2013 v 23:20 | Pariah |  Zvrhlá

"Do háje! A je v trapu." povzdechla si dívka a zalitovala, že se Kakashiho pouštěla. Teď sice znala název další knihy, jejíž titul zněl zajímavěji, ale jounin zmizel. Navíc po tom, co se stalo, nepředpokládala, že by její společnost vyhledával. Chápala, proč se s ní o tom nechtěl bavit, styděl se.
"Ještě že tak." pronesl vítězně Izumo. Tentokrát zněl jeho hlas klidně, možná až spokojeně.
"Co to mělo znamenat? Kvůli tobě mi utekl!" obořila se na shinobiho a opřela se o zeď nejbližšího domu. S jednou berlí zatím chodit neuměla a po procházce si potřebovala odpočinout. "Po té tvojí scéně se už neobjeví. Proč si na něho křičel? Konečně jsem našla někoho, kdo Jirayiu zná a ty mi to takto pokazíš." vyčetla mu.

Tma

22. září 2013 v 0:22 | Pariah |  Oznámení
Ahoj všichni,
jistě jste čekali nějakou povídku, ale musím vás zklamat. Moje oči (spíše oko) jsou trochu unavené a indisponované. Mám sice antibiotické kapky, ale snažím se je moc nezatěžovat... Navíc do toho chytám nějakou virózku tak mám teplotu... znáte to... tak nějak všechno dohromady. Proto dnes napíšu jen něco malého a krátkého.

Veliká omluva

17. září 2013 v 10:55 | Pariah |  Oznámení
Ahoj všichni,

moc bych se chtěla omluvit za svou neaktivitu a minulém týdnu, ale nějak mě zlobí kopírka a PC příslušenství... Bohužel se to snažím řešit a nějak nestíhám. Do toho mám trošku problémy s očima, tak bývám unavená. Snad nejste moc naštvaní.

Vyděděnec - 62 Bůh smrti III

10. září 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
Kakashi byl pryč. Odešel, přesně jak chtěla. Ale jak jinak mu to mohla ulehčit? Vždyť se celou dobu snažila zachránit Itachiho. Najednou jí to začínalo být líto, uvědomila si, že Kakashiho zřejmě nikdy neuvidí. Naštěstí ji sestřin tvrdý náraz do protější zdi přinutil jednat. Nyní tu nebyl nikdo, kdo by ji zachránil. Musela jednat sama. Hinatinu smrt si rozhodně nepřála. Vlastně byla ráda, že Peinů v místnosti nebylo víc. To by sestra jen těžko přežila. Její gesto ale přesto nechápala.
Kakashi to dělal pro dítě, Iruka pro ni, ale proč přišla Hinata? Vždyť ona ji musela nenávidět ze všech nejvíc. Nebo se mýlila?

Vyděděnec - 61 Bůh smrti II

8. září 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
"Tak přátelé přišli Kakashimu na pomoc? Už jsem skoro zapomněl, jak jsi oblíbený." zasmál se sarkasticky Obito.
"Jestli je tu Kakashi kvůli Itachimu, jsem tady také. Kvůli Airi!" prohlásil Iruka statečně. Věděl, že nejspíš umře, ale zemřít v boji a za někoho, na kom mu záleží, byl sen většiny ninjů.
"Láska… Jaké prokletí! Jste tu kvůli ženě, která nepatří ani jednomu z vás a dítěti, kterému je to zatím jedno. Jen nechápu, že jste do toho zatahovali další holku! I když… stopovat Kakashiho s normálníma očima by bylo obtížné." podíval se pobaveně na Hinatu. Ani jeden z těch dvou pro něj nepředstavoval hrozbu. Navíc tu byl ještě někdo. Mrtvá postava s Rinneganem. Obito slíbil Painovi plány vesnice výměnou za pomoc jednoho Peina.
Teď ani Kakashi nechápal. Pokud Iruka Airi miloval, musel jej nenávidět stejně jako Hinata svou sestru za vraždu jejich otce. Co je tedy přimělo přijít sem a bojovat?

Vyděděnec - 60 Bůh smrti I

5. září 2013 v 12:00 | Pariah |  Vyděděnec
Byl na cestě už asi kolem tří hodin, než konečně dorazil k místu, které chtěl najít. Před ním se tyčila stará svatyně s rudou střechou. Bylo až překvapivé, co všechno přežila. Dokonce pamatovala svatbu prvního Hokageho i války mezi klany. Nyní měla v paměti i Airinu svatbu. Nerad si to přiznával, ale žárlil. Chtěl ji mít pro sebe, chtěl je mít oba u sebe. A teď měl tak maximálně strach. Na druhou stranu chápal, proč se Obito touží pomstít, ale byla to tehdy skutečně jeho chyba? Pro něj to byla jenom nehoda, mohl to však Obitovi vysvětlit?

Ve stínu raitonu 03

1. září 2013 v 14:58 | Pariah |  Ve stínu raitonu

Ve stínu raitonu 03
"Nepamatuju si jména. Karui… to je ta blondýna nebo ta druhá, taková ukřičená?" zapátral starší v paměti a útoku se obratně vyhnul. Bojovat nechtěl, ale Furui byl opačného názoru. Skončit s modřinama na zemi mu nikdy moc nevadilo. "Mimochodem nechápu, proč na mě útočíš. Stejně prohraješ, víš moc dobře, že jsem silnější." zkonstatoval starší a protáhl se. Tyhle šarvátky s bratrem u nich byly na denním pořádku. Furui byl chuunin a proti jouninovi neměl žádnou šanci.