Zvrhlá - 07

1. června 2013 v 0:00 | Pariah |  Zvrhlá

Varování: možná by tam mělo být 15+, ale nevím... :D:D stejně je to jedno


Bylo pozdní ráno. Slunce už stihlo vysušit všechnu rosu a nyní šimralo na tvářích dívku, která se ztěžka probouzela. Nejdříve pootevřela oči a protáhla se. Měla polámaná záda a její žaludek se začínal pěkně houpat. Zděšeně se chytla za hlavu.
"Dobré ráno." pozdravil Kimi smutně Izumo a postavil před ni sklenici vody. Tak nějak předpokládal, že ji bude chtít… Měl na sebe pořádný vztek. Za své chování, by si nejraději nafackoval.
"Dobré." překvapeně se rozhlížela po pokoji. Nebylo pochyb o tom, že tu přespal. O sekundu později ji klid přešel. Uvědomila si, že pod lehkou dekou leží úplně nahá. S nevyřčenou otázkou se tedy otočila na shinobiho.
"Zlobíš se hodně?" zeptal se opatrně, když viděl její zaskočený pohled. Čekal, kdy začne křičet a vyhodí ho. Pro své chování omluvu neměl.
"Stalo se to, co si myslím?" ptala se vyděšeně Kimi. Skoro nic si nepamatovala, což ji trošku děsilo.
"Ano, a jestli jsem ti nějak ublížil, tak se moc omlouvám." nervózně přešlapoval na místě. Nevěděl, jak se omluvit. "Přehnal jsem to. Neměl jsem nám tolik nalévat. Já… většinou se ovládám, ale jsi tak… tak krásná… nemohl jsem… Chci říct… pochopím, když mě vyhodíš." sklopil hlavu a čekal na verdikt.
"To… není to jen tvoje chyba, tak aspoň… ehm… líbilo se ti to?" zeptala se. Původně spíše přemýšlela nad tím, zda si dával pozor, ale přišlo jí hloupé ptát se na něco, co už stejně neovlivní.
"To víš, že líbilo, ale většinou s někým nejdřív chodím. Nechci, aby sis o mně myslela, že mi šlo celý večer jen o to využít situace. Taky proto se chci zeptat jestli… ehm… Chtěl bych tě brát jako přítelkyni nejen jako…" zarazil se. Milenku říkat nechtěl, ale kamarádku taky ne. "Jako něco neurčitého." doplnil na vysvětlení a vzal Kimi za ruku.
Překvapil ji. Na první pohled vypadal jako hloupě se usmívající blbeček, ale ve skutečnosti to byl milý, čestný a starostlivý člověk. Teď najednou nevěděla. Nikdy žádný vztah neměla, nikdy se o něj nepokoušela, proto jen zmateně bloudila očima po pokoji a snažila se všechno vstřebat.
"Chápu. Potřebuješ čas." zkonstatoval po delším tichu, které nastalo. "Můžu zůstat nebo mám raději odejít?" zeptal se s nadějí, že přece jen křičet nebude. Ona však celou otázku ignorovala. V hlavě jí hlodala úplně jiná myšlenka a to na bezpečnost svého nočního počínání. Dny, kdy může mít děti, celkem sledovala, ale díky rozbolavělé hlavě si nedokázala na nic vzpomenout.
"Kim, jsi v pořádku?" začal se strachovat Izumo. Vypadala tak zamyšleně, že se bál, jestli jí to nezůstane.
"Chceš na to zapomenout?" zeptala se po chvíli. Nebyla si jistá tím, zda jí vztah nenabízí jen z morálních důvodů.
"Raději bych si to pamatoval, ale záleží na tobě. A hlavně to chci nějak napravit. Vážně se za sebe stydím." řekl a v duchu se proklínal za to, že mu nedošlo, kolik jako žena vydrží vypít.
"Nech už těch omluv! Víš, co bych si přála?" usmála se. S provinilým výrazem byl ještě přitažlivější a toho chtěla rozhodně využít.
"Splním cokoliv." slíbil, přestože počítal s tím, že ho vyhodí. On sám by s ní nejraději zůstal. Bavilo ho, se o ni starat.
"Chci si to taky pamatovat." chytla ho za druhou ruku, aby neodešel. Přisedl si k ní a pohladil po tváři.
"Jsi si tím jistá?" zadíval se blondýně do očí. Stále nemohl uvěřit tomu, co řekla. Místo odpovědi si shinobiho přitáhla k sobě a rozepla mu chuuninskou vestu. Když už si užil on, chtěla taky. Navíc jí tolik jí připomínal Tadashiho.
Rychlost s jakou si sundal oblečení, byla úctyhodná. Dokonce si ani neuvědomoval, že díky tomu bude mít ještě větší výčitky než před tím. Bylo mu to jedno. Blondýně se jednoduše nedalo odolat. Nechtěl však cokoliv uspěchat, proto ji zvedl a odnesl do ložnice. Chtěl, aby se cítila pohodlně. Opatrně dívku položil na postel a začal líbat její tělo. Roztomile přivírala oči a tiše vzdychala. V tom si ale uvědomila, že momentálně si jejich společnou chvilku užívá jen ona a to nechtěla. Nelíbilo se jí, že všechno zatím dělá on. Raději se tedy vyhoupla nad shinobiho a lehce se posadila pár centimetrů nad jeho mužstvím, tak aby se svojí intimní částí občas dotýkala té jeho. Pak ho začala líbat na krku. Překvapivě její ruce chytil a strhnul dívku zase pod sebe. Zmateně se na něj podívala.
"Chtěla sis to pamatovat ne?" vysvětlil své chování a pomalu jí hladil ženství. Přestože si to nepamatovala, v noci byla aktivní dostatečně.
"Ano ale…" chtěla namítnout, že nic takového není potřeba, nevěděla ale jak.
"Tak si to užívej…" nařídil s úsměvem a pokračoval v líbání jejích předností.
"Ale…"
"Pšš… " nenechal ji domluvit. "Kdybys s tím pokračovala, neudržel bych se." zašeptal. "Nechci být rychlý." dodal na vysvětlení. Raději tedy nic neříkala. Vlastně to zas tolik těžké nebylo. Poddat se danému okamžiku šlo skoro samo…
--- --- ---
"Bude vadit, když se trochu prospím? Jsem unavená." řekla, když se shinobi spokojeně uvelebil vedle ní. Navíc jí ze včerejšího alkoholu pořádně bolela hlava.
"Jasně. Stejně už musím jít. Jen ještě poslední věc. Můžu večer přijít?" zeptal se.
"Samozřejmě. Vždyť jsi mi slíbil to jídlo. Čekám tě večer." políbila ho na rozloučenou a spokojeně usnula.
Juch já doufám, že toto nikdo nečekal… :D vlastně jsem chtěla napsat něco, co ještě nikdo nečetl a tohle si mi tam trošku hodilo.
Tak co myslíte? Bude hrdinka s Izumou chodit nebo dneškem jejich randění skončilo?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 1. června 2013 v 16:03 | Reagovat

Wow! To se fakt povedlo!
jinak jsem si všimla, že jsi trochu změnila menu o ty kroužky, hezké :-)
najednou, jako by to změnilo a rozzářilo celý blog :D
kapitolka se mi líbila, jenom škoda, že tady někde nemáš tlačítko na fb- to se mi líbí. Asi bych na něj klikla :D

2 Pariah Pariah | Web | 1. června 2013 v 17:21 | Reagovat

Ja fb používám jen za účelem komunikace s lidmi co něco potřebují nebo tak... :-)
Navíc jsem se včera pokoušela o jiné menu, ale nelíbilo se mi nakonec :D
PS: moc děkuju za chválu :)

3 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 1. června 2013 v 18:41 | Reagovat

nooo hoho tohle je opravdu novinka ona mela okno :D aspon ted vi no stejne nic nevi :D jestli jo a nebo ne :) bude to to co myslim asi ano a muj nazor urcite to nebude prvni ani posledni na rade :-P ty dojmy na zacatku si necham takhle ukryte asi uz vim :D 8-)
krasne si me prekvapila :D

4 Pariah Pariah | Web | 1. června 2013 v 19:44 | Reagovat

[3]: Děkuji překvapit bylo cílem :-) Snad pozitivne... jen mám oobavy, že hrdinka opět moc oblíbená nebude...

5 Rarity News Rarity News | Web | 1. června 2013 v 20:14 | Reagovat

kapitola se povedla a všechno co čteš hltám jedním dechem :-D

6 Pariah Pariah | Web | 1. června 2013 v 21:00 | Reagovat

[5]: myslíš píšu? :D
jej děkuji snad se to bude líbit i dál :-)

7 Rarity News Rarity News | Web | 1. června 2013 v 21:03 | Reagovat

[6]:  teď jsem si toho všimla a válím se smíchy po podlaze :-D
určitě se mi to líbit bude

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama