Zvrhlá - 06

26. května 2013 v 0:00 | Pariah |  Zvrhlá

"Nedáš si něco?" zeptala se, jakmile si sedli do křesla. Jídlo, které přinesl, sama jíst nechtěla a ani by toho tolik nesnědla.
"Ne, je to přece pro tebe." mile se na dívku usmál. Zároveň se snažil nedívat se směrem k výstřihu.


"Jsem moc ráda, že jsi přišel." řekla a přitom zkoumala jeho reakce. Ninja se stále tvářil jako slušňák. Žádné zvrhlé pohledy, nebo náhodné kouknutí k jistým partiím. "Přinesu pití." rozhodla se a okamžitě popadla berle. Shinobi ji ale zastavil.
"Ne, já něco přinesu. Ty bys měla odpočívat." nabídl se a zmizel v kuchyni. Mezitím si sice stihl uvědomit, že je nevhodné chodit po cizím bytě do místností, kam nebyl pozván, ale chtěl Kimi pomoct. Proto doufal, že to dívce nebude vadit. "Tak co to bude?" ptal se. V jedné ruce držel džus a ve druhé čaj.
"Něco ostřejšího by nebylo?" zeptala se s nevinným úsměvem.
"Přinesl jsem něco, ale nerad bych, aby to vypadalo, že tě chci hned opít." vysvětlil jí a opět odběhl do kuchyně. Tahle situace mu připadala divná.
"No třeba chci opít já tebe…" zapřemýšlela, jakmile jí zmizel z dohledu. Musela se usmát, byl tak starostlivý a milý… skoro jako Tadashi.
"Tady to je." podával jí pohárek něčeho neznámého. Sám si rovněž jeden vzal a přisedl k ní. Tohle nekoupil v obchodě, už podle lahve bylo poznat, že se jedná o domácí výrobu. Chtěl se s tím pochlubit. Byla to pálenka, její recept mu prozradil Kotetsu s tím, že jej nikdy nezkoušel.
"Co je to?" zeptala se. A to už myslela, že viděla kde co. Obsah pohárku voněl alkoholem víc než ty, které pila před tím. Bylo to snad kvalitou?
"Vlastní výroba." ukázal jí lahev hrdě. Taky bylo proč. Stálo ho to spoustu trpělivosti. Z Kotetsuova nakresleného obrázku zařízení na výrobu úžasného alkoholu to byl vlastně malý zázrak. Kamarádovo umělecké cítění bylo poněkud horší.
"Wow tak to musím ochutnat." zaradovala se a celý obsah své sklenice najednou vypila. To však neměla dělat. Sekundu na to, se její obličej začínal podobat rajčeti.
"Ehm asi jsem tě měl upozornit, že je to trošku silnější. Jsi v pořádku?" omlouval se ninja a pro sebe se pousmál. S načervenalým obličejem vypadala ještě krásněji.
"Nevadí… už dlouho jsem před žádným nezčervenala." zasmála se dívka a ještě si dolila. Když už měla neznámý alkohol vyzkoušet, chtěla pořádně.
"Co tvoje noha?" zeptal se, aby řeč nestála. Přitom si prohlížel její nohu. Bohužel ho ani tak nezaujaly obvazy, jak její dlouhé nohy, která její krátká sukně moc nezakrývala.
"Stále bolí." posteskla si a opět se napila. Tentokrát s účinkem počítala, proto sklenku vypila dříve, než stačila zaregistrovat sílu tekutiny. Nijak zvlášť jí to nechutnalo, ale jestli byl obsah určený k rychlému vypití, nebylo se čemu divit.
"To je mi líto. Je to moje chyba. Ode dneška ti budu nosit jídlo každý den, aby ses nemusela namáhat. Souhlasíš?" navrhoval okamžitě shinobi. Ani si neuvědomoval, že by za tím mohla hledat i něco víc.
"No… teda já nevím, co říct." vykulila oči. Tímto ji celkem zaskočil, ale zas tak špatný nápad to nebyl. Ušetřil jí nudné nakupování potravin.
"Tak tedy domluveno." potěšil se shinobi. Konečně získal důvod, jak se sní vidět a trochu jí pomoct. "Chci, aby ses rychle uzdravila." prohlásil spokojeně a naplnil pro oba poháry. Zdálo se mu, že by si ještě dala.
"Ale co budeš chtít na oplátku? Já moc vařit neumím." zeptala se nevinným hlasem blondýnka a schválně se mu podívala do očí déle, než se od ní očekávalo. Přitom si pohárek přidržela u rtů, aby mohla nechat pootevřená ústa. Po té ho s chutí vypila.
Teď by shinobi ocenil spíše sprchu než jídlo, ale nahlas to říkat nechtěl. Podle něj nebylo slušné mít podobné poznámky, když se zatím znali tak málo.
"Kim, proč ses vypravila zrovna do naší vesnice?" zeptal se. Při představě věcí, které by mu mohla nabídnout, se začínal stydět, proto chtěl změnit téma.
"Chci najít jednoho chlapa." překvapila ho odpovědí. " Svého otce. Ráda bych zjistila, co je zač… Nechci tu být sama." dodala, jakmile si všimla smutného výrazu v shinobiho tváři. Že by žárlivost? Přitom se mírně přisunula k němu. Připadala si osaměle a potřebovala cítit něčí blízkost. Bohužel si vůbec neuvědomovala, jak moc blízko si přisedla. Neznámá tekutina na ni byla silnější, než předpokládala.
"Rozumím ti." zakoktal Izumo a vzal ji kolem ramen. Věděl, že tímto se jeho šance na sebeovládání ještě zmenší, ale nechtěl, aby se trápila. "Tak snad ti dneska stačím aspoň já." zašeptal. Vlastně ani sám nevěděl, jak se k tomu odhodlal, ale jeho mužská stránka si žádala stále větší pozornost.
"No…" záhadně se usmála a provokativně mu položila ruku blízko rozkroku. Ninja na sucho polknul. Její opilé oči si ho zkoumavě prohlížely. "Rozhodně bys měl zůstat." lehce ho políbila na krk. Ninja přivřel oči a posadil si ji na sebe. Chtěl jí políbení pořádně oplatit. Pomalu se přibližoval k jejím rtům, ale najednou se dívka odtáhla a podala si lahev, ze které se napila. Byla to její pomsta za minulou pusu na čelo. Pak si provokativně olízla rty.
Neodolal a povalil ji na pohovku. Nebránila se. Mohla ale? Když si uvědomil, že jí stahuje tričko, zarazil se a přestal. Nevěděl, zda může pokračovat. Konečně mu začínalo docházet, že by měl brzdit. "To… ehm jsi krásná." dodal. Nic chytřejšího ho nenapadlo. Kimi si jeho slova uvědomovala, ale alkohol jí zapletl jazyk, proto se jen usmála a chytila ho za ruku, která se jí vzápětí chtivě rozběhla po těle.
V tu chvíli byla shinobiho hlava definitivně přemožena tou spodní částí těla. Její blízkosti nedokázal odolat. Uvědomoval si, že možná ani netuší, co dělají, ale čím víc měla upito, tím více mu připadala neodolatelná. Také ji nechtěl nechávat samotnou. Sám sobě sice tvrdil, že proto, aby nebyla smutná, ale zbytek těla souhlasil kvůli něčemu zcela jinému.
Najednou šlo všechno až moc rychle. Ani si nevšimli, kdy stihli jeden druhému svléct oblečení. Bylo jim jedno, že jsou v obýváku na pohovce, jejich těla toužila po tom druhém.
Hihi… ano jsem zvrhlík… i když ještě jsem nic konkrétního nepopsala… no třeba to přijde :D:D:D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 26. května 2013 v 14:32 | Reagovat

no jo je to fakt si uchyl :D pekny dil no jako vzdycky to skoncilo v posteli :D

2 Pariah Pariah | Web | 26. května 2013 v 14:56 | Reagovat

[1]: :D  moc děkuji za pochvalu :-)
PS: jsem velky uchyl... ale pšššš... :D:D:D:D

3 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 26. května 2013 v 21:00 | Reagovat

Wow! Tak to se fakt povedlo! :D

4 Pariah Pariah | Web | 26. května 2013 v 22:14 | Reagovat

[3]: Dekuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama