Zvrhlá - 05

20. května 2013 v 0:00 | Pariah |  Zvrhlá

Jakmile Izumo odešel, Kimi zůstala v bytě sama. Teprve teď si uvědomila, jak jí lidská společnost chybí. Byla ve vesnici už víc než týden, ale skoro nikoho nepoznala a nic zajímavého nezažila. To se jí často nestávalo. Začínala si připadat osaměle. Otec se nevracel, její noha se stále neuzdravila a nikdo ji nenavštěvoval. Sourozence žádné neměla a přátele nechala daleko za Listovou. Tadashi na ni už dávno zapomněl a ona se teď tady trápila. Ne! Takhle to rozhodně nechtěla nechávat. Rozhodla se, že dnešní večer si užije za každou cenu. Proto se rychle dostala do ložnice a vytáhla ze svého batohu to nejkrásnější oblečení, které měla s sebou. Nebylo to sice nic extra, ale své přednosti v něm rozhodně zvýraznila. Stačilo se tedy pohodlně uvelebit na gauči a počkat.


Čas plynul, ale nikdo nechodil. Bylo už kolem půl desáté a ninja nikde. Že by si návštěvu rozmyslel? Nestalo se náhodou něco? A i kdyby… stejně s tím nic nezmohla. V deset se tedy převlékla do noční košile a skákavými pohyby se vydala do koupelny. Do té však nedošla. Najednou někdo zaklepal na dveře.
"Pojďte dál. Je otevřeno." vyzvala návštěvu, přestože její tělo kryla pouze krátká košilka na spaní. Za chvilku se tedy před dívkou objevil zadýchaný Izumo.
"Já… promiň, že jsem přišel pozdě, ale došlo k malým komplikacím a práce se trošku protáhla." vysvětloval.
"A moje berle?" zeptala se dívka smutně. Těšila se na krásný večer strávený ve společnosti pohledného shinobiho a místo toho seděla na gauči, dívala se ke dveřím a přemýšlela nad svojí osamělostí.
"Je mi to vážně líto. Nic jsem nestihnul." snažil se jí alespoň omluvit. Tolik se za ní těšil, ale jeho radost zkazil nějaký hlupák, který se rozhodl do vesnice dostat jakýmkoliv způsobem. Mlčela. "Zlobíš se?" napadlo ho.
"Ne a už se neomlouvej." prohlásila zklamaně a vyrazila svým skákavým pohybem ke dveřím ložnice. Dnes už na žádný pokec náladu neměla. Bohužel jí ujela noha a dívka se řítila k zemi. Čekala, že dopadne na tvrdou podlahu, ale překvapivě ji zachytily ninjovy silné paže.
"Děkuju." zašeptala. Neodpovídal. Pouze se jí díval do očí. Teprve teď jí došlo, v jaké blízkosti se od mladíka nachází. Cítila jeho splašený tlukot srdce i zrychlený dech, který značil touhu i chuť po něčem dalším. Mírně pootevřela ústa. Čekala, kdy ji konečně políbí, ale nic takového se nestalo. Vzal ji do náručí stejně jako před pár hodinami a odnesl do ložnice. Tam překvapenou Kimi položil na postel a sedl si k ní. Nyní dívka vůbec netušila, co má v plánu. Stále se dívala do jeho tmavých očí ve snaze zjistit, co bude následovat. On však uhnul pohledem. Ne, že by o ni nestál, ale už teď mu dělalo problém se ovládat a ona mu to vůbec neusnadňovala. Vždyť ta její krátká košilka, vyzývavé pohledy, ústa čekající na políbení… Kdyby se díval déle, byl by nucený zůstat přes noc a to nejen jako host. A přesně takhle to nechtěl. Neznal ji ani jeden den a co by si o něm ráno pomyslela, kdyby se pak zvednul a odešel do práce? Místo toho všeho vzal Kiminu tvář do dlaní a políbil na čelo.
"Dobrou noc." zašeptal a vstal. Kdyby se nyní nezvedl, nejspíš by se neudržel. Už její přítomnost s ním dělala divy.
"Takže už nepřijdeš?" zeptala se se smutným výrazem na tváři. Byl první, kdo jí dal košem. Nelíbila se mu snad? Vždyť na něm bylo jasně vidět, jak moc po ní toužil. Co udělala špatně?
"Neboj se, přijdu zítra brzy ráno, přinesu berle a všechno ti vynahradím. Ještě jednou se moc omlouvám." věnoval jí krátký úsměv a zmizel. Tak rád by se zdržel, ale jeho morálka mu to zakazovala. Dívce tedy nezbylo nic jiného než se zakrýt dekou a pokusit se nepovedený večer zaspat. Doufala, že ráno proběhne lépe.
Bohužel se shinobiho nedočkala. Vzbudila se až kolem poledne. Na jejím stole ležel papírek a u něj stály berle. Tak tohle vážně pokazila. Kdyby si tu nevyspávala, mohla se potkat s Izumou a strávit krásné ráno. A to stačilo tak málo. Například budík. Naštěstí jí nechal vzkaz:
Bylo otevřeno, proto jsem vstoupil, doufám, že to nevadí. Nechtěl jsem tě budit, berle máš u postele. Přeju dobré ráno a doufám, že ti ještě všechno vynahradím večer.
PS: Tentokrát přijdu dřív.
"Ks*kru!" ulevila si Kimi. A přitom to včera vypadalo tak nadějně. Zase se to nějak pokazilo. V tom případě bylo ale o důvod víc, aby se dnešní večer vydařil. Co kdyby to byla její poslední možnost. Dneska se rozhodla vypadat ještě lépe než včera a taky si na tom dala záležet. Byla vážně škoda, že ji mladík nevzbudil. Ve skutečnosti ji Izumo chtěl pozvat k sobě na oběd, ale nakonec si všechno rozmyslel. Za prvé ji nechtěl budit a za druhé se bál, aby si to nevyložila jinak. Nebylo lepší pozvat ji jinam? Kam ale? Nejdříve se potřeboval poradit se svým kolegou. Kotetsu měl v tomhle ohledu mnohem více zkušeností a Izumo nechtěl být za začátečníka.
Kolem šesté se ozvalo klepání na dveře. Kimi tedy vzala berle a s úsměvem se vydala ke dveřím. Před tím než otevřela, se ještě v rychlosti stihla podívat do zrcadla. Měla na sobě krátké červené šaty a zlatý medailon, který končil přesně u výstřihu. I ona musela uznat, že jí to sluší, proto na nic nečekala a otevřela dveře.
"Ahoj." pozdravil Kimi nervózně ninja. Když si po pár vteřinách uvědomil, že na ni kouká s otevřenou pusou, mírně se začervenal a podal malou kytici růží, kterou mu poradil Kotetsu.
"Ehm… tady jsem ti přinesl…" koktal.
"Děkuju. Je krásná." přerušila ho a pozvala dál.
"Taky jsem ti koupil něco do ledničky. Doufám, že to nevadí, ale myslel jsem, že ti tím ušetřím práci." ukazoval jí s úsměvem velkou tašku plnou nejrůznějšího jídla.
"To je od tebe milé." usmála se doufajíc, že potraviny nebude chtít zaplatit. Ninju naštěstí nic podobného vůbec nenapadlo. Byl rád, že dívce ušetřil práci a udělal radost.
"Tak… jak ses vyspala?" zeptal se, aby řeč nestála. Ticho ho svádělo myslet na věci, za které se začínal stydět.
"Nic moc. Vždyť jsem tu pořád sama." odpověděla mu smutně a čekala na jeho reakci.
"Taky bydlím sám, ale hodně pracuju." řekl s pochopením ninja. V téhle větě si žádného dvojsmyslu nevšiml.
"Neposadíme se?" navrhla dívka. Začínalo jí docházet, že shinobi je příliš slušný na to, aby jí odpověděl jinak než právě před chvílí. Byla to pro ni výzva. Jak ho tedy vyprovokovat jinak?
Tak co myslíte? Dostane Kimi Izumu? Nebo to bude úplně jinak? :-p A kdy potká otce?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 20. května 2013 v 10:44 | Reagovat

tenhle dilecek jsem neznala ted uz jo :D luxusni pekne s ni zametl :D otec v nedohlednu jako vzdy podle me bude mit jeste porad holka smulu :)

2 Pariah Pariah | Web | 20. května 2013 v 11:10 | Reagovat

:D:D:D haha a nebo ti chlapi :D:D záleží na úhlu pohledu :D
PS: díky za pochvalu :-)

3 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 20. května 2013 v 14:58 | Reagovat

Omg! Já už nemůžu!!!!!!!!!!!!!!
Já jsem na těch tvejch povídkách poslední dobou fakticky závislá!! :D
Poprvý jsem si tenhle blog našla když jsem se koukla na žebříčky a chtěla dodat podporu nějakýmu novýmu blogísku, ale když jsem objevila ten tvůj, tak jsem si myslela nevím-co, že jsem asi narazila na blog najaký fakt-spisovatelky co píše knihy a vydává je a tak :D
Hmm, ale to bys vlastně ty mohla taky dělat :D
Jinak začátek byl trošinku depresivní- aůe to tomu dodává tu správnou štˇávu :D
Opět musím pochválit, že se ti díleček/kapitolka povedl/a :D

4 Pariah Pariah | Web | 20. května 2013 v 17:37 | Reagovat

[3]: Tak teď jsi mě uplně dostala... jej ja nevím co říct... děkuji... vlastně nemyslím si, že umím nějak extra psát... ve škole mně humanitní předměty nikdy moc nebavily a slohovky jsem psala spíš jako provokaci systému :D
Jinak spisovatelka? to asi ne... zas tolik talentu myslím nemám :-) to tvoje povídky jsou vtipné a takové nenapodobitelné :-)

5 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 20. května 2013 v 17:42 | Reagovat

Nemáš zač, hele a nelži tady, ty fakt umíš psát dobře, to ti poví každý... :D

6 Všichni lidi na světě Všichni lidi na světě | 20. května 2013 v 17:45 | Reagovat

...umíš psát dobře :D

[5]:

7 Pariah Pariah | Web | 20. května 2013 v 18:03 | Reagovat

[5]:OK uznávám že to není nejhorší... ale znám i lepší :D

[6]:  jsem poctěná :-) 8-)

8 Kája Havlová a všichni lidi na světě :D Kája Havlová a všichni lidi na světě :D | 20. května 2013 v 18:06 | Reagovat

Nemáš zač

[7]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama