Vyděděnec - 27 Dopis

29. května 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
Mezitím Airi přišla domů a okamžitě zmizela v pokoji. Na podobnou situaci připravená nebyla.

Všechno zkazila. Iruka byl jediná osoba, která jí kdy věřila, byť možná na chvíli. Jeho žárlivý pohled… ta bolest a smutek v jeho očích… Svému bývalému učiteli ublížit nechtěla. Věděla, že to s ní myslel vždycky dobře. Vždycky se jí snažil pomáhat. I když byla ve vězení a ostatní ji zavrhli. O jediný ji navštívil. Měl ji rád, možná i víc než to, ale ona všechno zničila. Po dnešku bylo jasné, že všechno co viděl, jí nikdy neodpustí. Jestli ji měl před tím za slušnou a milou, tak nyní ji musí nenávidět. I ona by žárlila, kdyby se dostala do stejné situace. Nejvíc ji štval fakt, že se spolu líbali. Proč se všechno muselo tak zkomplikovat? Ale alespoň na ni rychleji zapomene. A Kakashi? Při myšlence na něj se mírně zatřásla. O jeho citech k ní pochybovala. Nejspíš jenom neodolal tak lákavé nabídce, jakou jsem mu nabídla. Z jejího přemýšlení ji vytrhl až pohled na hodiny v pokoji. Bylo pár minut po desáté. Na další přemýšlení nebyl čas. Začínala noc a ona měla svůj cíl. Zůstat by po dnešku stejně nedokázala. Otec ji nesnáší a nastávající se jí vysmívá. Iruka ji už nikdy nedokáže respektovat a Kakashi se musí zlobit za trapnou situaci, do které ho dostala. Už nechtěla být ve vesnici, kde ji Kage svěřila pod ochranu bláznovi zahleděného jen do svého klanu, kde si o ní lidé myslí, že je nějaké lehká holka. Všechno se jí nějak kazilo. Byla si jistá, že v Listové nikomu chybět nebude. Už nebude Airi Hyuga, kunoichi ze Skryté Listové, ale Airi. Byla rozhodnuta. Sem se už nikdy nevrátí. Sedla si za stůl a začala psát dopis na rozloučenou. Přesně věděla, jak začít.
Dobrý den,
Jestli čtete tento dopis, tak jsem pravděpodobně daleko za Listovou vesnicí. Ptáte se, proč jsem odešla? Sama nevím jak začít, ale shrnu to. Nechci se obhajovat, stejně by mi nikdo neuvěřil. Listová mě naučila něčemu, co jsem před tím neznala. Ve světě lží a přetvářky přežijí jen ti, kteří dělají to samé. Jenom ti, kteří se neohlíží na druhé a jdou za svým, mohou uspět. Každý z nás má právo volby a já zvolila takto.
Snaha být spravedlivá k životu a doufat, že proto bude on fair, k ničemu nevede. Tak proč tak jednat, když z toho není prospěch? Kdo moc dává, a nic nebere, přijde o všechno, ztratí se v prázdnu toho, co rozdal. Mám teď už jen jediný díl. Pomstu všem shinobim kteří nosí masku přetvářky a použili ji proti mně!
Airi
PS. Nehledejte mě, vrátit se nemám v úmyslu.
Když dopsala, nebrečela. Žádné slzy jí nezbyly. Sbalila si do batohu potřebné věci, sundala ochrannou čelenku a položila ji vedle dopisu, po té vyskočila z balkonu a zmizela ve tmě.
--- --- ---
Venku nastala noc. Byla však jasná. Měsíc v úplňku jí svítil na cestu, přestože by spíše ocenila tmu.
Byla nešťastná. O všechno co měla, během půl roku přišla. Byla ale rozhodnutá bojovat. Se vším. S osudem, který ji zkoušel nějak často, s lidmi, kteří jí ublížili i s těmi kteří se o to v budoucnu pokusí.
Tiše kráčela ulicemi, když ji najednou cestu zastoupila známá osoba. Byl to mírně opilý Kotetsu.
"Snad se nechystáš odejít, krásko?" ptal se ironicky, když viděl Airi s malým batohem na zádech.
"Snad se nechystáš mi v tom bránit, krasavče." odpověděla stejným tónem.
"Jsi jenom gennin. Nemá cenu zkoušet bojovat, protože nemáš šanci." začal se chovat povýšeně a zastoupil jí cestu.
"A co když přece jen chci?" usmála se na něj s výzvou v očích. Takovou příležitost k otestování svých schopností chtěla využít.
"Souhlasím, ale když prohraješ, strávíš se mnou zbytek tohoto dne." zvrhle se na ni podíval, aby pochopila, co chce dělat. Chtěl ze své lži udělat pravdu.
"Je 11 hodin. Tu hodinku bych to snad vydržela, ale teď k mojí podmínce. Když prohraješ ty, zabiju tě." řekla mu s ledovým klidem. Bylo jí to jedno. Víc ztratit nemohla.
"Přijímám. I když musím uznat, že se začínám bát." zasmál se výsměšně chuunin a zaujal bojovou pozici. Byl si jistý tím, že nemá šanci. To se také při boji potvrdilo.
Jakmile začali bojovat Kotetsu měl jasně navrch. Používal hlavně taijitsu, protože si všiml, že ho skoro vůbec neovládá. A nemýlil se. Po pár minutách upadla na zem. Viděl, jak aktivovala Byakugan. Po té vzala kouřové bomby a hodila je k němu. Krátce na to uslyšel, hvizd letících shurikenů.
Pche typické. Pomyslel si. Pomocí očí mě uvidí ale já ji ne, jaká chabá taktika. Vyskočil nad kouř a vyhnul se shurikenům, které po něm hodila. Pak na ni znovu zaútočil. Viděl, jak upadla, ale zvedla se. Trefil se i podruhé. Zavrávorala a upadla. Tentokrát se nezvedala. Zůstala ležet na chladné zemi. Teď už stačilo ji lehce dorazit a bude celá jeho. Napadlo ninju a spokojeně se vydal směrem k dívce na zemi. Po noci s ní toužil už dlouho.
Co myslíte? Znásilní ji Kotetsu nebo se situace vyvine úplně jinak? Zachrání ji někdo? :-p A co pak udělá Airi? Uteče nebo zůstane? A co Iruka a Kakashi? Dokážou být někdy přáteli? :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Caroline Forbes Caroline Forbes | Web | 29. května 2013 v 16:24 | Reagovat

Četla jsem to ve spěchu, ale i tak jsem poznala, že je to skvělá kapitola- moc se ti (zase) povedla! :D

2 Pariah Pariah | 29. května 2013 v 20:12 | Reagovat

[1]:Dekujííí :-)

3 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 29. května 2013 v 20:37 | Reagovat

Není zač, už mám víc času, tak konečně nápíšu co si o tom myslím (byla jsem u kámošky, když jsem psala komentář č. 1) :D
1. že si psala, že bude krátká?! Mě se zdá tak akorát :D
2. ten dopis mě fakt dojal... až jsem se málem rozplakala...
3. za touhle pomlčkou (--- --- ---) jsem se začala docela bát (já se opilých lidí bojím :D ), no, dokázala jsem si to všechno živě představit... :D

[2]:

4 Pariah Pariah | Web | 29. května 2013 v 21:23 | Reagovat

Taky se opilých bojím i když hlavně sebe jako opilé :D:D:D:D

5 Pariah Pariah | 29. května 2013 v 21:24 | Reagovat

Jinak moc děkuji za komentík :-)

6 Caroline Caroline | Web | 29. května 2013 v 21:39 | Reagovat

[4]:  :D

[5]:  Není za co- ráda sem píšu svůj názor :D Nemůžu si pomoct, ale máš to tady takový útulný... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama