Vyděděnec - 25 Plán

27. května 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
Varování: 15+ (jen tak pro jistotu :D)

Po všech neuvěřitelných událostech se si situace konečně uklidnila a v Listové se chystaly zkoušky na Akademii. I Airi se na ně pečlivě připravovala. Každé ráno vstávala brzy a potají vyrážela trénovat Sharingan. Poté šla na Akademii, a když se vrátila, trénovala v tělocvičně, přesně tak, jak to nařídil otec. Po jejím příchodu z vězení jí zrušil hodiny taijitsu, protože došel k názoru, že nemá cenu ji něco podobného učit. Na samostatném tréninku ale trval, přestože podle něj neměla talent na nic. Airi si toho nevšímala a snažila se sekat latinu, aby nikdo nepojal podezření, že se chystá udělat něco velkého. Navíc pilovala svoji vlastní techniku, kterou chtěla později vyzkoušet.
Tak to chodilo každý den. Pomalu se blížili její osmnáctiny a zároveň i den zásnub s Nejim. Ty ale neřešila. Celou dobu myslela na Kakashiho, útěk a pomstu.
Když do oslavy zbývaly tři dny, udělala závěrečné zkoušky na Akademii a s ochrannou čelenkou se vydala domů. Celý den se chovala jako by se nic nestalo, až po večeři zamířila ke Kakashiho domu s úmyslem uskutečnit to, co měla v plánu už dávno.
--- --- ---
Kakashi jí otevřel a pustil ji dál. "Dobrý den. Jak se vám daří?" ptala se s úsměvem.
"Airi, tebe bych tu nečekal. Co tě sem přivádí?" zeptal se a oplatil jí úsměv. "Mimochodem gratuluju ke splnění zkoušek." dodal a pozval ji dál.
"Děkuju." odpověděla mu s lehce koketním tónem a přešla ihned k věci. "Přišla jsem za Vámi, protože bych chtěla něco napravit."
"A co by to mělo být?" zvědavě se ptal, protože ho nic nenapadalo.
"Napravit svou pověst." skoro zašeptala. Pořád nevěděla, jak mu to říct, ale rozhodla se improvizovat.
"Obávám se, že stále nevím, co máš přesně na mysli." nechápal zmatený Kakashi.
"Je to jednoduché. Skoro všichni si díky Kototsuovi myslí, že jsem s vámi nebo s ním něco měla. Jenom my dva víme, že ne. Ale vám je to jedno a mě pravdu nejspíš nikdo nevěří. Tak proč se obhajovat?" usmála se na něj a zamířila k němu. Těsně před ním se zastavila a položila svou ruku na jeho rameno. "Nechci být potrestána svatbou jen tak pro nic za nic. Chci si ten trest zasloužit." přitáhla si překvapeného mistra k sobě, strhla mu masku a než si to stačil uvědomit, vášnivě ho políbila. "Omlouvám se, ale nemůžu splnit to, o co jste mě tehdy po výslechu požádal. Nedokážu to." řekla a sklopila hlavu. Čekala na jeho reakci.
Stál tam a překvapeně se na ni díval. To skutečně přišla proto, aby se s ním vyspala nebo co vlastně chce? Proběhlo mu hlavou. Musel uznat, že by po ní nejraději hned skočil. Byla nádherná. Dlouhé černé vlasy, broskvová pleť spolu s nevinnýma očima z ní dělaly krásku. Opět cítil ten nádherný pocit jako tehdy, když ho objímala. Při myšlence, že přišla jenom proto, aby se s ní vyspal, začal pociťovat těsno v kalhotách. Když si to uvědomil, okamžitě zrudl. Tohle se mu ještě nestalo.
Všimla si toho a usmála se. Jounin byl opět po dlouhé době v koncích. Nevěděl, co má udělat. Hlava mu pracovala na plný výkon, ale přesto se nemohl dobrat odpovědi. Co když je jenom zmatená? Je přece o tolik let mladší než on. Při té myšlence se zastyděl. Může to udělat? Co když jí ublíží? To on musí být ten rozumný, on musí být ten zodpovědný. Avšak jeho snaha odolat byla bezúspěšná. Čím víc si říkal, že to není správné, tím víc měl na zakázané ovoce chuť. Stačilo jen utrhnout a kousnout. Nakonec i Jirayia mu radil, aby překážky neřešil a raději jednal, proto neodolal. Přistoupil k ní a pohladil po tváři. Dívala se zvědavě na něho a čekala, co udělá dál.
"To nevadí." zašeptal a jedním prstem jí přejel po rtech. Mírně je pootevřela. Využil toho a lehce dívku políbil. Airi byla zaskočená. Spíš myslela, že odmítne nebo se naštve a vyhodí ji, ale přesto se nakonec odhodlala. Víc stejně ztratit nemohla.
Nyní stáli v jouninově obýváku a toužebně na sebe hleděli. Airi se na Kakashiho zamilovaně usmála, a tím ho pobídla, aby pokračoval. Přistoupil k dívce a sundal jí tričko. Chtěl vědět, kam až může zajít. Takovou rychlost od něho nečekala, ale nakonec se potěšeně pustila do jeho oblečení. Nic víc než vestu však nestihla. Kakashi nevydržel jen tak stát a nic neudělat. Na to po ní toužil až moc. Přitáhl si ji k sobě a začal hladit po bocích a zadečku, zatímco se jeho rty začaly přesouvat níž.
Když viděl, že nic nenamítá, vzal tmavovlásku do náruče a odnesl do ložnice. Tam ji položil na postel, sklonil se k ní a zašeptal: "Kdyby sis to rozmyslela nebo se ti něco nelíbilo, tak se neboj mi to říct, ano?"
Přitáhla si ho k sobě, rukou zajela do vlasů a znovu políbila. "Mistře Kakashi, kdybyste si to rozmyslel vy, tak mi to prosím neříkejte." zašeptala a trochu neohrabaným pohybem mu svlékla tričko. Při pohledu na Kakashiho vypracované tělo, se musela pousmát. Vypadal ještě lépe, než si představovala.
Všiml si, jak si ho zálibně prohlíží a než si to stačila uvědomit, ležela před ním jen ve spodním prádle. Studem celá zrudla a sklopila oči. Kakashi měl co dělat, aby se udržel a zbytek oblečení z ní neserval. Pocit, že ve chvilce exploduje, byl opravdu intenzivní.
Nechtěl ji však vyděsit, proto se ovládl. Začal líbat celé dívčino tělo a přitom hladit na stehnech. Nevědomky je od sebe odtáhla a mírně zaklonila hlavu. Díky tomu jeho ruka zabloudila i výš, až k dívčinu citlivému místu, kde ji začala hladit.
"Aaah mistře Kakashi." zavzdychala. Oslovení ho neskutečně potěšilo. Bohužel mu stále vykala.
"Myslím, že by bylo vhodnější nějaké neformální oslovení." zašeptal. Při slově sensei si připadal si jako úchyl. Nakonec se přinutil na podobné věci zapomenout a začal se věnovat dívčině podprsence a jejímu obsahu. Viděla, jak se otřásl vzrušením. To jí dodalo trošku odvahy a ujala se iniciativy. Nechtěla před ním vypadat neschopně. Stáhla ho pod sebe a začala rozepínat kalhoty, pod kterými se rýsovala veliká boule. Přitom ho líbala na břiše a pomalu pokračovala níž. Nechal se a přivřel oči. Nakonec tiše zavzdychal, přestože jeho cílem bylo se ovládat.
Když ho zbavila kalhot, zarazila se. Na poslední část oblečení si přece jen netroufala. Místo toho se přiblížila k jeho rtům a pomalu je přejela svým jazykem. Nad její rozpačitostí se jen pousmál a poslední díl si sundal sám. Chtěla se dívat, ale to jí nedovolil. Sundal dívce kalhotky a uvěznil pod sebou. Cítila jouninovo pevné tělo na svém, jeho velké mužství těsně u ní. Strašně se styděla, ale zároveň to bylo tak vzrušující. Ten pocit se jí líbil, toužila po něm, ale jakmile ucítila něco velkého blízko svého lůna, popadl ji strach. Nevěděla, co dělat. Má mu to říct nebo ne? Co když se jí vysměje? Ale když mu to neřekne, tak nebude tolik opatrný. Přemýšlela. Všiml jí její nejistoty a podíval se jí do očí. Chtěla uhnout, ale nešlo to. Vážně se na ni zadíval.
"Já… ehm… nevím… já… ještě nikdy jsem… mám strach." koktala a přitom se šíleně styděla. Připadala si trapně.
Hned to pochopil. "Já to přece vím." odpověděl jí klidně. "Prozradila jsi mi to té noci, co jsi tu usnula. Pokud nechceš, já pokračovat nebudu a zapomenu na to. Záleží jen na tobě." řekl a něžně ji políbil na tvář. Přitáhla si ho k sobě ještě blíž. "Kakashi, pokračuj prosím tě."
Tohle nemusela říkat dvakrát. Popravdě se děsil představy, ve které by chtěla přestat. Tak moc ještě po žádné netoužil.
"Budu se snažit." slíbil a pokoušel se mít stále na paměti, že by měl svou touhu krotit co nejvíc. Pak do ní začal pomalu pronikat. Když ale ucítil její úzké a rozpálené ženství ovládl ho chtíč a prudce přirazil. Překvapená Airi bolestně zasténala. Nechtěla před ním vypadat ufňukaně, ale i přes velké úsilí neudržela slzy. Potěšilo ji snad jen jeho slastné zavzdychnutí, za které se ninja nehorázně styděl. Nechtěl si užívat na úkor její bolesti. Od té chvíle se začal snažit ještě víc.
Pro dívku však ani druhý příraz nebyl moc příjemný. Strašně to bolelo, přestože cítila, jak se jounin přemáhá, aby nezrychlil. Proto nic nenamítala, jen křečovitě svírala prostěradlo. Nechtěla ho zklamat, přála si, aby byl spokojený.
Když uviděl, její uslzený obličej měl chuť si nafackovat. Jak je možné, že byl něčeho podobného schopen? Jak to mohl udělat někomu tak nevinnému a křehkému? Podobné výčitky svědomí neměl už dlouho. Přesně tak to dopadnout nemělo. Rozhodně jí nechtěl nijak ublížit.
Bohužel se to pokazilo ještě víc než jounin čekal. Jejich intimní chvilku něco přerušilo. Bylo to klepání na dveře, které se po té hned otevřely, a nečekaný host vstoupil do obýváku.

Musím přiznat, že tato část se přepisovala asi čtyřikrát. (původně spolu nic mít neměli a když jsem to přepsala, aby měli, přišlo mi to jako pěkná zvrhlost) Tak doufám, že takto to aspoň ujde :-).
No a co myslíte? Kdo tam vešel? A viděl oba milence nebo se Airi stihla schovat?
Další díl: Při činu
PS: Za vaše komentáře moooc děkuji vždycky mi dají energii psát dál :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 27. května 2013 v 15:24 | Reagovat

Wow! To je fakt síla! Moc se Ti to povedlo- já bych něco takovýho popsat fakt nedokázala- moc pěkně napsané :D
Znám hodně filmů, nebo knih- kde se taková nepříjemná věc stane, že se tam najednou objeví nezvaný host, zrovna nedávno jsem jednu takovou povídku dopsala, ale přišlo mi divný, to dávat na blog. Ale ty si to fakt dokázala tak hezky napsat, až se nemůžu dočkat dalšího dílu :D

2 Pariah Pariah | Web | 27. května 2013 v 18:53 | Reagovat

:D:D:D vlastně jsem takových scén napsala víc, toto je první kterou jsem se odvázila zveřejnit :-) osobně myslím, že jsou tam nesrovnalosti, ale nechtěla jsem to měnit... :-)
Jinak děkuji za pochvalu :-) až sem něco dám příště budu se snažit víc... :-)

3 Pariah Pariah | Web | 27. května 2013 v 18:54 | Reagovat

[1]: PS: Tu tvoji povídku bych si ráda přečetla :-)

4 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 27. května 2013 v 19:01 | Reagovat

[2]:  Víc?! Si borec :D Já si žádných nesrovnalostí nevšimla, bylo to prvotřídní :D Nemáš zač

[3]: Tedˇ myslíš jakou? :D

5 Pariah Pariah | Web | 27. května 2013 v 20:05 | Reagovat

Myslím tu, co jsi mi posílala na FB :-) další díly... líbí se mi :-)

Borec? Ani ne, když jsem si to naposledy četla chybělo mi tam víc detailů a lepší vyjádření prostředí a situace a tak celkově si nejsem jistá jestli by situace mohla zrovna tak proběhnout :D
Vážně myslím, že ty a Katt píšete líp :-)

6 Caroline Forbes Caroline Forbes | E-mail | Web | 28. května 2013 v 15:31 | Reagovat

[5]:  Díky :D
Já si žádný chyby tady nevšimla :D
Ty a Katt píšete obě dvě skvěle a božsky nádherně...
... ale mě s toho vynechejte! :D
Já píšu hezky asi jako troll s IQ tykve, a škrábu a dělám chyby jako kocour!
Né, počkat, nechci urážet nebohého trolla a kocourka :D

7 Pariah Pariah | Web | 28. května 2013 v 18:06 | Reagovat

[6]: Rozhodně bych tě nevynechávala... vy s Katt umíte popsat situaci asi 100krat lepe než já :-)
A IQ?... :D:D:D haha hadam, že studuješ gympl... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama