Vyděděnec - 17 Nečekané

15. května 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
Bylo pondělí večer. Slunce pomalu zapadalo a mladá dívka stála na balkonu a dívala se do rudé záře. Vítr jí cuchal rovné havraní vlasy a ona tak mohla přemýšlet jak probudit Sharingan. Zkoušela to už asi popadesáté. Pokaždé však bezúspěšně. Cítila se vyčerpaně, ale stále se snažila. Pořád ještě měla nějakou chakru. Zaťala pěsti a zkoušela to dál. Bohužel jen vždycky vyvolala Byakugan.

Byla tak zabraná do tréningu, že ani neslyšela klepání na dveře. Po chvíli se v nich objevil Rei s večeří.
"Co děláte na balkoně? Neměla byste odpočívat?" promluvil na dívku, která ho skoro nevnímala.
"Snažím se trénovat." odpověděla zamyšleně Airi a pokračovala s vyvoláváním Byakuganu.
"Přinesl jsem Vám več…" poslední slova nedořekl, protože uslyšel, jak něco spadlo z balkonu. Okamžitě vystartoval za ní, ale bylo pozdě. Ležela na zemi pod balkonem a marně se snažila postavit.
"Nestalo se vám nic?" ptal se vyděšeně. Měl ji na starost. Věděl, že kdyby se jí něco stalo, vše by padlo na jeho hlavu. V tomto byli Hyugovi nekompromisní.
"To bude v pohodě." oznámila a zkoušela se postavit. Bohužel to nebylo tak snadné, jak se zdálo. Vyplýtvala příliš mnoho chakry a díky ruce, která ji stále bolela, to šlo ztěžka.
"Pomůžu Vám." Okamžitě se nabídl mladý ninja a pomáhal Airi na nohy.
"Díky. Do pokoje už dojdu sama." pustila se ho a zamířila opět do pokoje, kde se s chutí pustila do večeře. Seděla zády ke dveřím, takže si opět nevšimla přicházejícího shinobiho.
"Mohl bych s Vámi na chvilku mluvit, Airi- sama?" ptal se Rei, který vypadal hodně nervózně.
"Samozřejmě," odpověděla dívka s plnou pusou, "ale bez Airi- sama." dodala nakonec s úsměvem.
"Já jen… já jsem Vám…"
"Já jsem TI!" opravovala ho Airi kterou jeho nervozita začala znepokojovat. Neměla ráda dlouhé čekání. "Tak co potřebuješ?" chtěla hned vědět.
"Já jen… jsem rád, že je Vám už lépe." vykoktal ze sebe mladík první věc, která ho napadla, přestože chtěl původně odpovědět úplně jinak. Její nedočkavost ho zarazila.
"Je TI lépe." naštvala se dívka. Tohle oslovování ji vážně štvalo.
"Omlouvám se, zapomněl jsem. Tak tedy…jsem rád, že je ti lépe." opakoval Rei její slova. Stále nějak nechápal, proč odmítá tak zdvořilé oslovování.
"A to je všechno, co jsi mi chtěl říct?" vykulila Airi oči. "Vypadal jsi ustaraně." konstatovala a poté se s chutí zakousla do dalšího sousta.
"Ano… teda vlastně ne." kroutil hlavou shinobi. Vypadal ještě nervózněji než před tím.
"He?" tomu vůbec nerozuměla, ale když viděla, že se chystá se odejít, chytila ho za ruku a dožadovala se odpovědi. "Počkej, co jsi mi chtěl říct?"
Vyděšeně se na ni díval a poté, co si uvědomil, že ho drží za ruku, zčervenal. "Chtěl jsem jen říct, že kdybyste si potřebovala o něčem promluvit nebo s něčím pomoct, tak já… jsem tady." díval se do země a snažil se udržet aspoň trochu v klidu. Airi vykulila oči a překvapeně se na něj dívala. Až teď jí došlo, že pevně svírá jeho ruku. "To je od tebe milé." usmála se a ruku mu pustila.
"Tak já půjdu," dodal trošku klidněji Rei.
"Ne, počkej ještě chvilku." zadržela ho dnes už podruhé tmavovláska. "Chtěla bych tě o něco poprosit."
"Cokoliv si jen budete přát." usmál se mladík po nečekaném projevu důvěry.
"Potřebuju odejít se někomu omluvit a pak ještě někoho navštívit. Mohl bys mě krýt? Nechci, aby někdo věděl, že jsem odešla." vysvětlila přání dívka.
"Samozřejmě. Jen neměl bych jít s vá… s tebou? Ještě nejsi úplně zdravá. Co když třeba omdlíš?" vysvětloval svůj strach Rei.
"Neboj. Chci se jen omluvit mistru Kakashimu za ty pomluvy a zajít k Izumovi se na něco zeptat. Do půlnoci jsem doma." objasnila mu Airi.
"Ehm… a jsi si jistá, že je to v pořádku? Co když tě s ním někdo uvidí?" strachoval se ninja.
"Nebuď takový pesimista. Nic se nestane." snažila se Reie uklidnit, i když jí tak moc nebylo jasné, jestli myslel Kakashiho nebo Izumu. Nakonec nad tím mávla rukou, snědla jídlo, vyskočila z balkonu a vydala se ke Kakashiho domu. Cesta však zas tak příjemná, jak si představovala, nebyla. V Hyuga čtvrti viděla pár lidí, dívali se na ni, a poté jeden na druhého. Cítila ty nenávistné pohledy a opovržení. Raději zrychlila, aby byla co nejrychleji na místě. Když přišla ke Kakashiho domu, zaklepala a čekala. Po chvilce vyšel sensei a pustil ji dál.
"Dobrý večer Kakashi- sensei." pozdravila.
"Ááá Airi. Tebe bych tady nečekal. Co potřebuješ?" ptal se dívaje se jí hluboko do očí.
"Já jsem se přišla omluvit za starosti, které jsem Vám svým chováním způsobila. Je mi to moc líto." vyhrkla ze sebe. On se na ni překvapeně díval.
"Nedáš si čaj?" usmál se a pozval děvče dál. Jeho byt už celkem znala, i když by raději zapomněla.
"Zlobíte se na mě ještě?" ptala se, dívajíc se do země. Bála se, že jí seřve jako tehdy, když se u něj probudila.
"Hm…To je v pořádku. Nezlobím se a pomluvy mě nezajímají, ale u vás to asi moc dobře nedopadlo co?" řekl a zadíval se na dvě velké modřiny na její ruce a na další obvazy.
"To nic není." podívala se na modřiny a zavázanou ruku. "Všichni včetně otce věří, že jsem s váma i s Kotetsuem… to… víte co. Musím se kvůli tomu vdát za Nejiho, který mě nesnáší. Já už to tam nevydržím." rozplakalo se děvče. "Nevím, co mám dělat. Chci pryč." Chytla se za hlavu a sesypala se.
"Snad to nebude tak horké." snažil se ji utěšit Kakashi, i když v tomto směru nebyl nijak ostřílený. Nakonec mu dívky začalo být líto a pevně ji objal. Předpokládal, že přesně tohle potřebuje.

Tak už si snad oba trošku uvědomili vzájemnou přitažlivost. Ale stačí to? Jak moc se umí Kakashi ovládat a jak moc Airi provokovat? A jaké jsou plány tajemného člena Rootu?
Další díl: Smrt
PS: jinak chci poděkovat za každý komentář, který se tu objeví :-) mám z toho vždycky velikou radost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 16. května 2013 v 14:17 | Reagovat

Super! :D
Mocinky hezká kapitolka

2 Bublina Bublina | 16. května 2013 v 14:19 | Reagovat

Supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moc-se-ti-to-povedlo :D :D :D

3 Pariah Pariah | Web | 16. května 2013 v 14:43 | Reagovat

[1]: Jej jsi zlatíčko :-)

[2]: Děkuji :-) jinak ty jsi taky super :-) jsem ráda za takové komentáře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama