Vyděděnec - 10 Tým 7

6. května 2013 v 15:00 | Pariah |  Vyděděnec
"Jé Airi!" zvolal nadšeně. "Taky sem chodíš trénovat?" usmíval se plný energie.
"Spíš se o to pokouším." odpověděla smutně.
"Tak to ti pomůžeme." snažil se ji potěšit. "Co máš umět a dělá ti to největší problém?" ptal se, zatímco jí představoval Sakuru a Saie.

"Techniku přeměny, házení na kůl, hromadění chakry… všechno." povzdechla si.Sakura a Sai se na ni nevěřícně podívali.
"Ty ještě chodíš na Akademii?"
"Hm…" přiznala Airi. Bylo jí neuvěřitelně trapně. Cítila se proti nim naprosto neschopná.
"Airi na ni začala chodit teprve nedávno. Nepochází z Listové." snažil se dívku podržet Naruto. "Tak jo dávej pozor." dodal, aby se na nic dalšího neptali. "Technika přeměny není tak hrozná. Nejdřív nahromadíš trošku chakry, poté se zamyslíš nad tím, jak daná osoba vypadá a nakonec se díky chakře pokusíš vytvořit obraz toho, na koho jsi myslela. Je to jednoduché."
Krátce na to se vedle Airi místo Naruta objevil Iruka. Airi jenom zírala. Jak ho mohl tak dobře napodobit? Tohle nikdy nedokáže.
"Nejdřív zkus někoho, kdo je tady. To je jednodušší, protože si ho můžeš prohlédnout. Zkus třeba Saie." radila Sakura, když viděla její smutný pohled. Krátce na to se před ní objevil ještě jeden Sai. I když měl trošku kratší vlasy a divný obličej nevypadal tak strašně.
Sai se na svou kopii zvláštně zadíval. "Není to tak strašné." Bohužel mu to nikdo včetně Airi nevěřil a všichni se zlostně podívali na jeho falešný úsměv. Zmatený Sai vůbec nechápal, co řekl špatně. Proto nakonec přesvědčil Naruta, aby s ním šel do Ichiraku. Z dálky jen zaslechli Saiův hlas. "Jakou myslíš, že bych jí měl dát přezdívku? "
Airi nad tím jen kroutila hlavou. Připadal jí opravdu divný. "Nevšímej si ho." Poradila jí Sakura.
"Tak a teď pokračujme. Zkus nějakého chlapce, co je k tobě hodný a líbí se ti." usmívala se Sakura a trošku se začervenala.
"Co?" překvapeně se zeptala Airi.
"To se ti v Listové nikdo nelíbí?" chtěla vědět zvědavá kunoichi.
"No spíš je jich hodně." zasmála se Airi, ale svěřovat se s konkrétní osobou rozhodně nikomu nechtěla.
"Tomu rozumím." začala se smát učitelka.
"Jakto?" chtěla vědět Airi.
"Ehm…měli bychom pokračovat. Zkus někoho hodně roztomilého, třeba malé dítě nebo tak něco." řekla Sakura se snahou přejít na jiné téma.
Děvče se na chvíli zamyslelo. Žádné malé dítě neznala. Jen… Ano! Ten malý chlapec, kterého jí ukazoval záhadný muž v masce. Vypadal tak nevinně, když běžel vystrašeně ulicí. Po slovu Henge svou učitelku naprosto šokovala.
"Ty… ty…znáš Uchihu Sasukeho? Odkud?" ptala se překvapeně.
"Uchiha Sasuke? Tak se ten chlapec jmenuje? Nevím kdo to je, ale viděla jsem ho." Dál mlčela, nechtěla nikomu vyprávět o té noci ani o vraždě její matky. Vzpomněla si na strach a obavy, na hrůzu, kterou zažila, na svou matku, na rodinu, kterou milovala, na hněv a pomstu. Už nedokázala kontrolovat. Emoce v ní probudily slzy a ty se draly z očí jedna za druhou. Nakonec se ke stále překvapené Sakuře otočila zády, aby neviděla, že pláče.
"Stalo se něco?" ptala se Sakura, když uviděla, jak na zem dopadly dvě kapky. "Nevím, jak se jmenoval ani ten chlapec ani ostatní. Ale všechny je zabil. Ten druhý s rudýma očima. Jen on- malý uplakaný a vyděšený chlapec utekl. Ale já se mu pomstím, muži s rudýma očima i tomu druhému v černém plášti s rudými mraky! Stanu se ninjou a jednou se s nimi střetnu. Oba zaplatí za smrt mé tety a matky!" prohlásila rozhodně.
"Akatsuki. Itachi." špitla Sakura, která s hrůzou v očích poslouchala její vyprávění. Hlavou se jí honilo tolik otázek. Jak to, že je viděla? A kde? Nikdo jiný z klanu Uchiha nepřežil. Co je zač?
"Ty je znáš, viď? Povězte mi o nich něco." chtěla vědět víc Airi, a proto jí Sakura začala vyprávět příběh o týmu 7, třech přátelích, pomstě, nenávisti a muži jménem Orochimaru. Když skončili, bylo poledne a obě dívky se rozešly.
--- --- ---
Po obědě měla Airi tréning s otcem, Hinatou a Nejim.
Vše bylo to přesně tak, jak jí Neji říkal. Tentokrát ji nikdo nešetřil. Asi po deseti minutách už absolutně nemohla a svalila se na zem neschopná vstát. Jen mírně zvedla k otci hlavu jako omluvu. V jeho očích však našla pohrdání zlost.
"Tak dost!" zařval. "Já tady nebudu plýtvat časem na někoho, kdo absolutně nic neumí! Jen se na ni podívejte! Nevydrží ani čtvrt hodiny! Je úplně nepoužitelná. Kdybych se snažil, zabiju ji jednou ranou. Tohle nemá cenu." naštvaně odešel.
Airi nebyla schopná slova a Hinata jen překvapeně koukala. Jako první promluvil Neji. "Čekal jsem, kdy to řekne." Jeho hlas ale nezněl posměšně, spíš smutně. Pak se otočil k Hinatě. "Budeme pokračovat?"
"Měli bychom." odpověděla mu.
Mezi tím se Airi postavila na nohy a odešla do svého pokoje. Tam si lehla na postel a snažila se všechno zaspat. Díky bolesti však nemohla usnout. Navíc bylo brzy a jí se stále v hlavě přehrávali události z minulých dní. Nejdřív ji napadl muž s maskou z Akatsuki, který ji z nějakého důvodu nezabil. Ale jak je to možné? Pak si vzpomněla na slova, která říkal kdysi její otec matce:
"Představ si, co se stane, až se to naše klany dozví. Budou to malé chtít zabít. Víš, jakou bude mít to dítě sílu? v duchu si ta slova přehrávala v hlavě. On mluvil o síle. Větší než mají normální lidé, Tak jak je možné, že já jsem tak slabá? Počkat! Tten s maskou mluvil o Sharinganu. Říkal jasně, že mám Sharingan, ale jak ho v sobě objevit? Pro začátek bych mohla najít nějakou knihu o Uchiha klanu. Napadlo dívku, a proto s velkými obtížemi vstala a vydala se hledat knihovnu.

Tak copak asi najde v knihovně? Najde vůbec něco? … každopádně poučení zažije… velké…Úžasný
Další díl: Knihovna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 7. května 2013 v 14:16 | Reagovat

Hezky napsané, těším se na další díl

2 Pariah Pariah | Web | 7. května 2013 v 23:18 | Reagovat

[1]: děkuji, já se těším na další povzbuzující komentář :-)

3 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 7. května 2013 v 23:45 | Reagovat

Nemáš zač :D

[2]:

4 Rarity News Rarity News | Web | 8. května 2013 v 23:50 | Reagovat

Jj přesně tak- máš Pariah super blog

[1]: :-D

5 Bublina Bublina | 8. května 2013 v 23:58 | Reagovat

Cool povídka a super kapitola :-)

6 Pariah Pariah | Web | 9. května 2013 v 5:43 | Reagovat

[4]: taky máš pěkný blog a krásný dess :-) jen co budu mít čas (dneska odjíždím pryč) tak si ho přetu :-)

[5]: děkuji doufám že se bude líbit i nadále :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama