Zvrhlá - 03

30. dubna 2013 v 0:00 | Pariah |  Zvrhlá
"Dnes mám už volno, takže souhlasím." přikývl, přestože se toho trošku obával. V Anbu se na společné večeře nezvalo a mladík vůbec nevěděl, jak by se měl u takové příležitosti chovat. Jeho ještě žádná nepozvala, ale při představě společné večeře s někým tak okouzlujícím, nedokázal odolat. Šel tedy s dívkou do obchodu a pomohl jí s nákupem.
Jakmile nakoupili, ocitli se před bytem. Kimi vzala klíče a odemkla. Byt byl velký a prostorný. Skoro až nevěřila, že by mohl celý patřit jí. Měl dva pokoje, obývák s kuchyní a velkou koupelnu. Tohle byla zkrátka nádhera.

"Musím uznat, že jsem šťastná, ale jedna věc mi tu chybí." podotkla dívka trochu sklesle.
"Jaká?" zajímalo ho. Tvářila se tak neurčitě, že nevěděl, co si má myslet.
"Přátelé. Co kdybychom byli přáteli?" usmála se pobaveně. Líbil se jí, byl takový nezkažený. Vůbec mu nedocházelo, proč tu je.
"A teď jimi nejsme?" zeptal se nechápavě. Přece ho pozvala na jídlo. Doteď myslel, že takto se zvou přátelé.
"Ne, zatím ani nevím, jak vypadáš. Co kdyby sis sundal masku? S ní toho stejně moc nesníš a ani se nenapiješ." doporučila. Byla zvědavá, jaký bude.
"Ach, promiň." omluvil se. Teprve teď si uvědomil, že jeho tvář nezná. Ale nebylo to dobře? Tahle neznámá kráska se mu líbila víc než ty, co znával a on si zrovna jako fešák nepřipadal. Co když už ho nikdy nepozve? Neměl však na výběr. Aby to měl co nejdřív za sebou, rychle odložil masku a nervózně se usmál. "Ehm… omlouvám se, snad jsem tě nezklamal." omluvně se podíval na dívku a vypil pohárek saké, který mu zatím nachystala. Potřeboval ho. Teď už na něj tak milá nebude.
"Zklamat mě? Myslím, že ti to moc sluší." uznala dívka. Tahle slova už řekla nejednomu muži, ale u tohoto to byla výjimečně pravda. Měl krásné tmavé oči vzbuzující touhu a upřímný úsměv, který se nacházel jen těžko.
"Děkuju." zatvářil se trochu rozpačitě a opět vypil další saké. Potřeboval dodat kuráž. "Tobě to taky moc sluší." oplatil jí chválu. Mezitím Kimi přinesla talíř s jídlem a položila ho před něj. Když uviděla jeho prázdný pohár, okamžitě mu dolila. Doufala, že když si trošku vypije, odváže se a nebude takový stydlivý.
"Tak na zdraví." přiťukla si s ním. Neuměla moc vařit, ale základní věci zvládala, proto doufala, že shinobimu bude chutnat. A kdyby ne, byla tu pořád láhev saké…
"Na tvůj nový byt." připomněl Kimi ninja a usmál se. Nad jídlem vůbec nepřemýšlel. Stále se díval na dívku před sebou a snažil se pochopit, proč je před ní tolik nervózní. Vždyť v Anbu šlo o život denně a tohle byla jen večeře.
"Nechutná ti?" ptala se dívka, když viděla, jak se v jídle přehrabuje.
"Ale ne, je to moc dobré." ujistil ji a spolkl jedno velké sousto. Přece Kimi nechtěl urazit.
"To jsem ráda. Víš, mě nikdy moc vaření nešlo." zadívala se mladíkovi do očí a raději mu nabídla další saké. Doufala, že když se shinobi napije, zapomene na celé jídlo a možná se přestane tolik ostýchat. K jejímu překvapení ninja saké okamžitě vypil a pokračoval v jídle. Bohužel si začínal uvědomovat, jak na něj začíná alkohol působit. Jeho tělem se mu začínalo rozlévat velké teplo, které z něj začínalo strhávat všechny obavy.
"Moc se ti to povedlo." zhodnotil dívčiny kuchařské dovednosti a vstal.
"Opravdu?" rozzářila se a položila svoji ruku na tu jeho. Shinobi se na ni překvapeně podíval a opět si k ní přisedl.
"Saké?" zeptala se opatrně. Moc dobře si uvědomovala, kolik toho vypil za tak krátkou dobu, ale svého úlovku se jen tak vzdávat nechtěla. Třeba další příležitost nebude.
"Tak poslední." nechal si nalít a opět pohárek vypil najednou. To už se mu lehce začala motat hlava. Pomalu si začínal uvědomovat, že ztrácí motoriku, proto se raději vydal ke dveřím.
"Odcházíš?" zeptala se. Nechápala proč. Doufala, že jídlo, které uvařila, nebylo tak odpuzující. Nebo že by prchal před její maličkostí? Nebyla moc rychlá?
"Měl bych. Mám upito." odpověděl po pravdě. Alkoholu moc neholdoval, a proto na něj začínal pořádně působit. Vypil toho v tak krátkém čase hodně. Navíc se bál svého chování. Kimi se mu začínala líbit čím dál víc a facku hned dostat nechtěl.
"A to snad vadí? Já jsem přece nemocná ne? A nemocní potřebují pomoc." zadívala se na svého zachránce tak provokativně, až málem spadl. "Nemůžeš jen tak odejít." zadívala se mu hluboce a smutně do očí takovým pohledem, který svedl nejednoho muže.
"Já ale nohu vyléčit neumím." nechápal, proč s ním flirtuje. Stále mu nebylo jasné, co na něm našla za tak úžasnou věc. Nebo si dělala srandu?
"Nemyslím nohu. I touha je nemoc." skoro zašeptala a vstala.
"Cože? Myslím, že ti nerozumím." zdálo se mu to nebo vážně chtěla něco víc? Jak to vlastně s tou touhou myslela? Se ženami moc zkušeností neměl, proto dost dobře nechápal, kam tím míří. Vlastně jeho zkušenosti končily u oběda s kolegyní z Anbu. Nic dalšího díky své profesi nezažil. V Anbu všichni nosili masky, nic osobního si nesdělovali a komunikovali mezi sebou jen za účelem splnění mise.
"Měl bys mě odnést do postele." naznačila a záhadně se usmála. Doufala, že mu konečně dojde, o co jí jde. Jeho však napadalo jediné. Že by byla unavená? Třeba se mu její zájem jen zdál. Navíc stále víc začínal pociťovat sílu alkoholu. Pokud ale chtěla do ložnice, rozhodl se jí vyhovět. Vzal ji tedy do náručí a odnesl do jednoho ze dvou pokojů, kde Kimi opatrně položil na postel.
"Doufám, že teď mi neutečeš." přitáhla si shinobiho k sobě a políbila. Pro začátek jen opatrně, co kdyby si to chtěl ještě rozmyslet? Překvapivě jí polibek oplatil. Přestože se bál, aby nepůsobil až příliš nezkušeně, nedokázal odolat a alkohol, který vypil, mu k tomu jedině pomáhal.
"Já… ehm… chceš, abych šel?" zeptal se opatrně. Stále si nebyl jistý tím, jak se má chovat. Tak rád by ji znovu políbil, ale nevěděl, jak daleko může zajít. V takovéto situaci nikdy nebyl. Navíc se mu nad situací přemýšlelo čím dál hůř. Hlava se ninjovi začínala pořádně motat a on pomalu ztrácel nadhled i zábrany.
Odpověděla mu dalším políbením. Tentokrát bylo plné vášně a touhy. Přitom mu stihla svléct Anbu výstroj a lehce se dotknout jeho citlivých míst. "Stačí ti taková odpověď?" tázala se s úsměvem. Slyšela, jak ztěžka polknul.
"Ehm… já…" koktal. Vlastně nevěděl, co říct. Netušil, co v podobné situaci dělat. To se Kimi líbilo. Nechtěla, aby šel okamžitě na věc. Když váhal, byl vážně roztomilý.
"Můžeš mě ještě políbit?" přerušila jeho nedokončenou větu. Chtěla mu trošku napovědět. Bála se, aby si to ještě nerozmyslel.
"Pokud bys chtěla…" usmál se. Její doteky ještě zvýraznily účinky alkoholu, takže odcházet se mu v tuto chvíli vážně nechtělo. Pěkně ho rozdráždila, ale stále se bál zajít dál.
"Chtěla." pevně se chytla shinobiho a šikovným pohybem stáhla na sebe. "Moc bych chtěla…" zašeptala mezi polibky.
"Mám tedy štěstí, že nemůžeš utíkat." opět trošku zapochyboval o svých schopnostech a charismatu.
"Kdybys nekecal a raději pokračoval." pokárala ho na oko Kimi. Jen se usmál a začal jí svlékat tričko. Vlastně výtku až tak moc nevnímal. Všechny jeho smysly totiž skončily u dívčiných předností a těch nebylo málo…

Tak doufám že se díl líbil... hehe konečně to začíná být zajímavé (apoň pro mě) co myslíte? Jak to bude pokračovat? Kdo je tajemný Anbu?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 30. dubna 2013 v 22:32 | Reagovat

Jee, díl se mooc líbil!
Díl končí moc krásně :D

2 Pariah Pariah | Web | 1. května 2013 v 7:33 | Reagovat

[1]: děkuji za chválu ty taky píšeš dobře  :D  mimochodem ty znáš Naruta?

3 Anonymistka Anonymistka | 20. ledna 2016 v 0:04 | Reagovat

Ty geny se nezapřou... :D ^^

4 Pariah Pariah | Web | 20. ledna 2016 v 13:08 | Reagovat

[3]: to rozhodně... :D ale všechna pro má své proti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama