Zvrhlá - 02

29. dubna 2013 v 17:25 | Pariah |  Zvrhlá
Kimi probudila až silná bolest nohy. Teprve teď si uvědomila, kde se nachází. Ležela na bílém vyšetřovacím stole a její nohu ohmatávala nějaké blondýna v bílém plášti.
Vyděšeně sebou trhla. "Co se stalo? Kde to jsem a kde je Tadashi? Slíbil, že mě vezme do Listové." ptala se té ženy. Moc přátelsky se netvářila.

"Pak tedy svůj slib dodržel. Proč ses sem chtěla dostat?" tázala se podezřívavě doktorka, zatímco si dívku měřila od hlavy až k patě. Viděla v ní zvěda z nepřátelské vesnice.
"Co je vám po tom? Řeknu to jedině Hokage, nebo tomu, koho hledám." odbyla tu zvědavou ošetřující Kimi. Nerada se komukoliv svěřovala a už vůbec ne nějaké bláznivé ženské.
"Právě s ní mluvíš. Takže važ slova." zareagovala na troufalé chování Tsunade.
"No jasně, Hokage tu právě zrovna sedí a ošetřuje mě. Děláte si ze mě blázny?" zasmála se Kimi. Proč by Hokage dělala doktorku? Pod tímto titulem si představovala starou shrbenou ženskou sklánějící se nad papíry a dalšími nudnými věcmi.
"Ne, blázny si nedělám." odpověděla trošku přísněji Hokage. Nechápala, co je divného na tom, že pomáhá v nemocnici. Považovala to za důležitější než nějaké podpisy na papíře.
"To jako… a do prčic!" zakryla si rukou pusu. "Já… ehm omlouvám se. Nenapadlo by mě… Já jsem tady, abych našla svého otce." koktala dívka. Něco podobného by ji v životě nenapadlo.
"V pořádku. A jak se tvůj otec jmenuje?" chtěla vědět Tsunade. Dívku nikdy před tím ve vesnici nevěděla, tak usuzovala, že zdejší nebude. Rozvinutou chakru z ní necítila, takže pro ně nebyla žádnou hrozbou.
"No…já nevím, nikdy jsem ho neviděla. Matka říkala, že má dlouhé bílé vlasy a zvrhlý pohled." popsala ho ve zkratce. Nic víc nevěděla.
"Jirayia?" vydechla Hokage. Tento shinobi ji nepřestával překvapovat.
"Vy ho znáte?" potěšila se dívka. Už se nemohla dočkat, až ho uvidí. Jaký asi bude? Milý, okouzlující, galantní, silný, hezký, vtipný… podle ní matka v popisu přeháněla. Nejspíš byla naštvaná, že se za ní už nikdy nezastavil. Jednoduše typický shinobi, který se zdržel ve městě díky zábavě, kterou mu poskytla nějaká vesničanka.
"Člověka, který by odpovídal tomu popisu, je těžké potkat, takže Jirayia je jediná odpovídající osoba. Byl to můj týmový kolega." usmála na dívku Hokage. "I když musím uznat, že se mu moc nepodobáš, co se vzhledu týče." podotkla.
"A mohla bych ho vidět? Jaký je?" chtěla vědět Kimi. Už byla tak blízko. Strach ze setkání neměla, strašně moc se těšila.
"Bohužel, je na misi, ale měl by se v nejbližší době vrátit." ujistila dívku Tsunade. Víc jí prozatím říkat nechtěla. Bála se, že by Kimi odradila. Komu by se taky líbilo slyšet o svém rodiči, že je to zvrhlík, otáčející se za každou sukní, člověk který chodí po nočních klubech, kde za noc prohýří peněz, až to není slušné a propije za týden tolik, co jiní za rok?
"Aha. To je škoda. A nebude vadit, když v Listové na nějakou dobu zůstanu?" zaprosila Kimi.
"Můžeš v Listové zůstat. Je tu jeden volný byt." nabídla blondýnce Kage. Popravdě počítala s tím, že jakmile svého otce pozná, bude se chtít co nejrychleji vrátit.
"Vy mi nabízíte byt? To opravdu můžu?" zajásala dívka. Hokage se jí vážně začínala líbit.
"Ano, ale pokud tady chceš zůstávat delší dobu, měla by sis tu najít práci. Samozřejmě až se ti noha uzdraví. Není zlomená, jen kost vypadla z kloubního pouzdra. Máš potrhané vazy, ale brzy to přestane bolet a otok zmizí. Je potřeba pár týdnů odpočívat." usmála se Tsunade, dala Kimi berle a odešla. Za nedlouho se vrátila s klíči a s popisem bytu, který byl blízko nemocnice.
Dívka radostí seskočila z vyšetřovacího stolu a pomalu se vydala ke svému novému bydlení.
"Takže tady přece jen zůstáváš?" uslyšela za sebou hlas. Patřil shinobimu v masce.
"Jistě že ano. Jenom bych ráda poradila, jak se dostanu na tuto adresu." usmála se a vytáhla malý papírek, na který jí Hokage napsala, jak se k bytu dostane, doufala, že ji doprovodí a třeba nejen to.
"Zavedu tě tam." usmál se shinobi. Tahle dívka byla vážně moc krásná, a proto se těšil z každého okamžiku stráveného s ní.
"Hm…" nahodila smutný obličej. Ten zabíral skoro na každého chlapa a Kimi to moc dobře věděla.
"Stalo se něco?" ptal se překvapeně. Nechápal proč tak posmutněla. Udělal snad něco špatně?
"Já doufala, že mě poneseš jako před tím. Navíc to od tebe nebylo hezké mě tam nechat na pospas Hokage. Třeba bychom mohli cestou koupit něco k jídlu a já bych tě pozvala na něco dobrého." mrkla na stále překvapeného ninju Kimi. Doufala, že ho konečně pozná nejen s maskou ale i bez ní...
Doufám, že se povídka líbí... :-) Začíná mě strašně moc bavit. Tak jaké myslíte že má Kimi plány s maskovaným?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 29. dubna 2013 v 17:33 | Reagovat

Jéé, děkuju za pokračování! :D
Povídka se mi moc líbí...
a jaké má plány Kimi s maskovaným?
Nechám se poddat :D

2 Pariah Pariah | 29. dubna 2013 v 17:35 | Reagovat

[1]: za málo :-) jsem ráda, že to někdo čte :-) snad zítra dodám další...haha už podle názvu povídky má hrdinka jen "ty nejlepší úmysly" :-p

3 Kája Havlová Kája Havlová | E-mail | Web | 29. dubna 2013 v 17:39 | Reagovat

Ahá :D
Už se těším na zítra :D
ps: Když jsi psala ty povídky, taky si ten děj představuješ jako v televizi? V nějakých nekvalitních povídkách to prostě nejde, ale tady mi to jde skvěle!
A bez reklam :D

4 Pariah Pariah | 29. dubna 2013 v 17:42 | Reagovat

[3]: tak snad tě nezklamu
no snažím se si to nějak představit, ale občas mám problém vžít se do dotyčné osoby...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama