Duben 2013

Dvě cesty - 02

30. dubna 2013 v 0:00 | Pariah |  Dvě cesty
Posadil se do křesla a otevřel knihu. Začínala něčím jako představením a pokračovala kapitolami.
--- -kniha- ---
Vlastně jsem nikdy nečekala, že se stanu spisovatelem, ale někdo mi řekl, že každý by měl využívat toho, co má k dispozici. Ne, nedělám to kvůli penězům, ani popularitě, ale přesto to dělám pro sebe. Nečekaně. Ale všichni jsme tak trochu sobci. Nechci psát jen krásná slovíčka o tom, jak se lidé díky válce stávají hrdiny. Celý život je tak trochu boj, ale každý z nás je v něm tím hrdinou. Každý z nás může rozhodnout, zda se jím stane nebo ne a je tedy jen na vás, zda si něco podobného přečtete.

Zvrhlá - 03

30. dubna 2013 v 0:00 | Pariah |  Zvrhlá
"Dnes mám už volno, takže souhlasím." přikývl, přestože se toho trošku obával. V Anbu se na společné večeře nezvalo a mladík vůbec nevěděl, jak by se měl u takové příležitosti chovat. Jeho ještě žádná nepozvala, ale při představě společné večeře s někým tak okouzlujícím, nedokázal odolat. Šel tedy s dívkou do obchodu a pomohl jí s nákupem.
Jakmile nakoupili, ocitli se před bytem. Kimi vzala klíče a odemkla. Byt byl velký a prostorný. Skoro až nevěřila, že by mohl celý patřit jí. Měl dva pokoje, obývák s kuchyní a velkou koupelnu. Tohle byla zkrátka nádhera.

Vyděděnec - 02 Cesta

30. dubna 2013 v 0:00 | Pariah |  Vyděděnec
"Tak co?" Zeptal se jí maskovaný muž s úšklebkem.
Teprve teď si uvědomila, že klečí na kolenou. V očích se jí objevily slzy. Popadl ji vztek. Rychle vstala a vytáhla svůj malý nožík s úmyslem ho zabít, ale muž se nečekaně objevil za ní.
Chytil ji za ruku, kterou jí zkroutil za zády, až vykřikla. Nožík jí vypadl z ruky. Cítila se tak slabě.
"No!?" znovu se zeptal .
"Proč mě chcete zabít?" zeptala se.
Neodpověděl. "Proč se snažíš o něco, co nikdy nedokážeš? Teď máš jen 2 možnosti buď odejít se mnou a přijmout mě jako svého učitele nebo odmítnout. V tom případě tě zabiju." Na důkaz toho stisk ještě zdůraznil.
"Aaaa…"zařvala bolestí.
Pustil ji.

Zvrhlá - 02

29. dubna 2013 v 17:25 | Pariah |  Zvrhlá
Kimi probudila až silná bolest nohy. Teprve teď si uvědomila, kde se nachází. Ležela na bílém vyšetřovacím stole a její nohu ohmatávala nějaké blondýna v bílém plášti.
Vyděšeně sebou trhla. "Co se stalo? Kde to jsem a kde je Tadashi? Slíbil, že mě vezme do Listové." ptala se té ženy. Moc přátelsky se netvářila.

Dvě cesty - 01

29. dubna 2013 v 16:55 | Pariah |  Dvě cesty
"To bude dneska den…" posteskl si mladý Kazekage. Byl právě jeden z těch únavných dnů, ostatně jako obvykle. Musel ráno brzy vstávat a po té až do noci řešit nesmyslné papíry, který nevyžadovaly nic jiného než jeho podpis. Dneska měl ještě menší chuť než kdy jindy a nebylo divu. Dnes to bylo to přesně pět let….
Bylo to přesně pět let od chvíle, co udělal tu největší hloupost, kterou mohl. Opět zapomněl na lásku. Bylo to zvláštní. Každý den ji viděl na své tváři jako nejpevnější pečeť, ale den ode dne ji začínal víc a víc vnímat jako pouhé slovíčko. Zase se mu začínala vzdalovat. Postupem času zapomněl na její moc. Přestal věřit, že něco podobného existuje déle než pár let.

Zvrhlá - 01

29. dubna 2013 v 16:54 | Pariah |  Zvrhlá
Bylo brzké ráno. Slunce ještě spalo a celou zemi halila tma. Nebe bylo zatažené a z velkých mraků padala hustá sprška studených podzimních kapek.
Klidnou cestou vedoucí k Listové vesnici kráčela dívka. Byla unavená, ale ani déšť ji od jejího cíle nedokázal odradit. Chtěla se dostat do Konohy za každou cenu. Ne, že by někdy vesnici navštívila, ale cestu znala z vyprávění. Ptáte se, co tam chtěla dělat? Někoho hledala. Svého otce. Nikoho jiného už neměla. Popravdě ho nikdy neviděla, ale díky vyprávění si byla jistá tím, že by ho poznala. Dlouhé bílé vlasy a úchylný výraz. To byl jediný popis, který ze své matky vymámila. Nejspíš se za něj styděla.

Vyděděnec - 01 Temná noc

29. dubna 2013 v 16:52 | Pariah |  Vyděděnec
---V Písečné---
Byla noc. Všichni spali až na jednu dívku. Dnes nemohla usnout. Stála na balkoně jako by čekala, co se bude dít. Pohlédla na nebe. Bylo jasné ale přitom chladné.
Najednou se z dálky se ozval výkřik. Byl vzdálený, ale přesto ho slyšela. Věděla, že vychází z oázy blízko vesnice. Neváhala ani na vteřinu, seskočila z balkonu a rozběhla se za ním. Její černé vlasy vlály ve větru. Když se přiblížila k místu, kde výkřik uslyšela, schovala se. Nepotřebovala být dostatečně blízko. Měla zvláštní schopnost. "Byakugan." zašeptala.
Blízko u srázu, viděla stát 2 shinobi. První byla její matka. Její chakru poznala velmi dobře. Druhá byla mocná. Cítila, že je tajemná, možná trošku temná. Když se zadívala pozorněji, zjistila, že matčina chakra se vytrácí. Přestala přemýšlet, co by se mohlo stát a rozběhla se k ní.